Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

tonko_babymarket
29. mar 2011

@zajo79
s Talianmi je to už raz tak...oni majú stále čas...

lodgermaniacka
29. mar 2011

ja som teda nikde nevidela že titanio stripe bol oficialne v kolekcii 2010 😨 😨 😨 bola to 2009 možno ostali stare modely a posadili ho na novší podvozok, ale nechapem ako je možne že sa predava za cenu ako 2011 😕 😒 😒 😒

eimiky
29. mar 2011

@lodgermaniacka ale jasne,ze nebol v kolekcii 2010.

tonko_babymarket
29. mar 2011

@lodgermaniacka
Aký by to dávalo zmysel? Ak by im ostala kolekcia 2009, tak ju predsa nebudú vyzliekať a dávať na podvozok 2010...
Juj na Slovensko sa toho veľa nedostalo vďaka "úžasnému" dovozcovi...
Cena 2011 je odporúčaná na 225 Eur...

tonko_babymarket
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
29. mar 2011

@tonko_babymarket ale ani na oficialnej stranke pegperego nebolo titanio stripe v kol. 2010..mne len nejde do hlavy, prečo sa predava stary model za rovnaku cenu ako 2011, ale asi ked je dopyt a kočíky chybaju, preda sa, titanio bol krasny poťah

lodgermaniacka
29. mar 2011

@tonko_babymarket 😀 nie patrím ku kočíkovym maniačkam, mame sukromu temu, eimiky tiež, takže sa vyzname 😉 😉 😉

lodgermaniacka
29. mar 2011

@tonko_babymarket kludne si pozri môj fotoblog 😉 je pravda, že mame s vašou predajnou zle skusenosti, preto ti asi kolem oči 😀 ano pozname sa z temy teutonia, kde som na spirita nemala pekneho slova, kedže som ho mala

tonko_babymarket
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barcatko
29. mar 2011

@tonko_babymarket Tonko ty si original s babymarketu? som volala s nejakou pani od vas a povedala, ze pride v piatok navecer kamion a budu v nom aj fantasy nero. myslis, ze budu? alebo vobec? no ak by neboli, tak aj tento strieborny pasikavy je super. je nejaky rozdiel medzi konstrukciou u Síček 2010 a 2011??

almita
29. mar 2011

Kocky viete o obchode,kde maju este Sicko na sklade?

tonko_babymarket
29. mar 2011

@barcatko
áno, trošku som sa inšpiroval pri vytváraní nicku Michalom zo Špuntika 🙂, myslím že je to férovejšie...
...máš info z prvej ruky, kontakt na ňu je aj v zozname firiem tu na modrom koníku.
Rozdiel v modeloch je len v skladaní, teda iný som zatiaľ neobjavil, 2011 sa skladá ako pliko P3-z rúčky a 2010 cez poistky...

eimiky
30. mar 2011

@tonko_babymarket tak to si trafil pekne vedľa,len preto,ze niekto s tebou nesuhlasi musi byť predajca? mne sa to tiez s tym sickom nezda.Zeby taliani zrovna pre Sk vyrobili jeden kus to je divne.a rozdiel medzi podvozkom 2009 a 2010 okrem madla je minimalny.kto nemal oba,tak na to ani nepride.madlo sa da dokupit ako nahradny diel.

tonko_babymarket
30. mar 2011

@eimiky
...netráp sa, nie je to podstatné, len ona vie ako je to naozaj...nebolo by to ok, ak by so mnou všetci súhlasili...
...dôležité je, že vôbec nejaké SI budú...madlo sa nedá dokúpiť ako náhradný diel....jedine, že by si si tam pripla nejaké univerálne, originál madlo sa upína na časť, ktorá je súčasťou konštrukcie...

eimiky
30. mar 2011

@tonko_babymarket však ani s tebou všetci nesuhlasia,lebo nemaš pravdu lodgermaniacka nie je predajca!

tonko_babymarket
30. mar 2011

@eimiky
naozaj to nie je podstatné a dávať ruku do ohňa za iných...presne to som písal, že by nebolo Ok, ak by so mnou všetci súhlasili, preto tu diskutujeme 😉

lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eimiky
30. mar 2011

@lodgermaniacka suhlasim s tebou.nakoniec aj ja budem predajcom😀

tonko_babymarket
30. mar 2011

@lodgermaniacka
@eimiky
riešime tu veci mimo témy, skúste použiť IP...

eimiky
30. mar 2011

Ja nemam k tomu viac co napisat,stacilo mi to na to,aby som si o tom urobila nazor.

sakura77
30. mar 2011

@tonko_babymarket to fakt budu dalsie az koncom maja??? 😕 😕

moikabobik
30. mar 2011

@barcatko Ahoj já ho sehnala tady, myslím že posílají i na slovensko: http://www.kocarky-matous.cz/
Objednala jsem ho ve středu večer a v pátek odpoledne jsem ho měla doma. Cena byla 5 989kč nevím jak je to na Euro, ale u nás byl jedinej k sehnaní tak levný. Je úžasný i ta barva 🙂 Já nechtela uplně černý a todle je decentní a moc se nám líbí 🙂

tonko_babymarket
30. mar 2011

@sakura77
poslal som ti IP

moikabobik
30. mar 2011

Takle krásnej kočarek máme 😅

sakura77
30. mar 2011

@moikabobik no parada,krasny je 🙂

moikabobik
30. mar 2011

😉 děkujeme

barcatko
30. mar 2011

@moikabobik naozaj je krasny, ved aj mna ocarila tato farba, uz mam nan rezervacku v babymarkete, mal by byt v pondelok. za 215, takze to uz je jedno, vsade je to podobne aj cenovo. len teda cechy su fakt drahsie. ale pani mi dala chrobaka do hlavy, som s nou dnes opat volala a tuzsim este viac sa mi paci ten coralio strips, tak pojdem po nom. a v predchadzajucich strankach tu baby spominali prebalovaciu tasku s DMky na kocik, bola som ju dnes pozriet a veeelmi prakticka, krasna. len nemali ciernu, tak mi objednali a bude v utorok. pekne mi to vychadza, tak snad to tak aj bude, bo uz som plna slubov a prestavam verit...

moikabobik
30. mar 2011

@barcatko No mi povídej v listopadu jsem si kočarek objednavala tvrdili mi že do 3 tydnu určitě bude.O te doby mi to slibovali všude a nic nic nic :( Moje mamka taky chtěla tuto barvičku, ale já ji nikde na netu nesehnala minulý rok a pak jsem našla fotku a ona je to šedá a na tu barvu moc nejsem tak mám fantasy Nero a jsem spokojená. No uvidíš, každý má jiný styl 🙂 Hlavně at jsi spokojená 🙂)