Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

veqa
25. okt 2010

@lyongirl 🙂 budeme si musieť zvyknúť....drahému sa veľmi pozdáva, mne tiež, no jané to nie je 😀 inak, mám ten classico bez nánožníka 🙂 usúdila som, že mu na jar bude malý, tak na tých pár dní teraz nám ho netreba 😉

lyongirl
25. okt 2010

@veqa ja som mala Cam cortinu a samozrejme porovnávať sa to veru nedá...a tiež som chcela classico, ale u nás mali len completo

veqa
25. okt 2010

@lyongirl no cortinu som mala vysnívanú a pri meraní by mi nevošla do výťahu, tak sme kúpili jané 😉 ja som classico kúpila od jednej pani, nový, nepoužívaný .... dnes som si doobjednala univerzálny nánožník, je veliký, tak ho využijeme aj na jar, aj teraz na deku...

lyongirl
25. okt 2010

@veqa tak to si super kúpila, myslím to síčko 🙂

veqa
25. okt 2010

@lyongirl hej, hej, ani by som ho teraz na zimu nebrala, keby nebol v super cene...

majula28
25. okt 2010

baby tak takto vyzerajú fusaky emitex....aj v síčku 😀 ten fusak je úúúúúžasný
😀 😀 😀

veqa
25. okt 2010

@majula28 peknučké

marzim
25. okt 2010

@veqa
@lyongirl
No tak to jsem zvědavá na tu zimu. Nášemu Daníkovi bude 14 měsíců a už máme 85 cm a 12,5 kg. Zatím jezdíme s nánožníkem a tam se vejde super. A zimní fusak mám právě Emitex . No bude to asi zajímavé. 😲

veqa
25. okt 2010

@marzim no ja mám emitex zimný 3 dni skúšala som ho napasovať do síčka, ako dá sa,vyzerá super, ale neviem, neviem, ako tam narvem malého 😀 a to sme menší ako vy... zatiaľ jané nepredávam pre istotu... 🙂

marzim
25. okt 2010

@veqa Já jiný kočár nemám, teda jeden ve sklepě, ale to je takový ten starý klasika s železným košíkem 😀 to je opravdu krizovka - dokonce jsem tu dávala i fotku někde. Já mám taky ten zimní. No uvidíme. Ale zase vím, že ten Emitex je fakt teplej a malej v něm byl pokaždý úplně zpocený, takže ho zase úplně balit nebudu.

majula28
25. okt 2010

@veqa no parada ja mám tiež aj zimný fusak emitex a som zvedavá či sa tam my mestíme 😅 malý nieje moc tlstý má okolo 11kg aj s oblečením 😅 ....mám aj športový kočík ale ten má zase nízku búdu, ked má malý čiapku s brmbolcom tak sa mu šúcha a je z toho dosť nervozny 😲 😝 .............no nebodaj mám kupovať nový kočíkkk 😨 😨

nepredáš náhodou slaloma??? 😅 je to môj vysnívaný kočík.... 😀

veqa
25. okt 2010

@marzim ja som mala eisbärchen, veľká spokojnosť, ale zdal sa mi veľký, tak som kúpila emitex, že bude lepší do síčka, ale je ešte väčší 😀DD

veqa
25. okt 2010

@majula28 😀 no môj drahý by ho najradšej už predal, lebo máme síčko 🙂 len ja ho stále držím kvôli zime a kvôli mojej závislosti na ňom...ja hádam aj plakať budem keď ho predám

veqa
26. okt 2010

zimný fusak

lyongirl
26. okt 2010

baby no tak som zvedavá, po tom všetkom, čo píšete, bude sranda narvať dieťa v zime do fusaku 😀 😀 😀
no a závislosť na kočíku poznám, ja som mala cortinu pri obidvoch deťoch, viackrát som ju chcela predať, ale nikdy mi to nedalo, zostala som jej verná, okrem nej sme mali vždy nejaké golfáče, ktoré som potom posunula ďalej a cortinku si nechala, no ale raz to muselo prísť a predala som ju, ale kamoške, tak ma to až tak nemrzí...

marzim
26. okt 2010

@veqa jakou máš barvu? Já mám černý s bledě modrým vnitřkem. Nevím jestli to třeba pomůže ale to madlo je možné posunout. Nevím tedy kolim místa navíc to udělá, ale ta možnost tu je

veqa
26. okt 2010

@marzim 😀 taký istý...čierny a svetlo modré vnútro 🙂

majula28
26. okt 2010

@veqa krááááááááááááááásne 😀
ja by som tiež slaloma (keby som ho mala... 😅) tak by som ho určite nepredala 😀 ........................ 😵

ja mám ten emitex čierny s béžovým a tento prechodný emitex som si kúpila modrýýý 😀 a nato dcéra mi povedala...že mama no konečne si šimonkovi kúpila niečo modré 😅 všetko má zelené (predchádzajúci kočík a deky v nom myslela)... 😅

veqa
27. okt 2010

@majula28 ja zase pri dvoch chlapcoch som chcela stále zelený kočík a zakaždým som prišla domov s modrým 😀DD toto je prvý kočík inej farby ako modrej 😀 tak aspoň ten fusak je s modrým 😀 😀 ááááááá dnes mi môj zase, že kedy predáš slalom? 😠

veqa
27. okt 2010

🙂 babule, prišiel mi nánožník...aha

veqa
27. okt 2010
majuto
27. okt 2010

@veqa odkial si objednavala ten nanoznik?

majuto
27. okt 2010

@veqa dakujem 🙂

darinavej
7. nov 2010

Holky,zvažuji koupi PP SÍ,koukala jsem,jak jste si do něj pořídily fusáky a nánožníky.Můžete mi poradit?Sháním golfky na zimu.Jak jste s kočárkem spokojené?Děkuji

darinavej
7. nov 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli se do kočárku vejde dvou leté dítě i s fusákem.Děkuji ještě jednou za odpověď.Váhám mezi PP SÍ a Callisto Cybex.Mark Q nevypadá také špatně,ale nevím,jestli se hodí do sněhu

barboramarek
7. nov 2010

@darinavej pp si je urcite vacsie ako cybex 😉

barboramarek
7. nov 2010

@barboramarek myslim pre dieta 🙂

evaviki
7. nov 2010

@darinavej maly bude mat dva roky, vleze sa mi tam aj s fusakom (mame od emitexu). Spokojna som, akurat sa obcas "zaseknem" na chodniku v nejakej diere a obcas na kocicich hlavach.. ale to je podla mna problem kazdych golfiek 😀 Co sa tyka snehu, tak ked bola kalamita, presla som ledva ledva s velkym sportakom (velke terenne kolesa), golfky by nemali sancu.

sammi
9. nov 2010

Ahoj holky,
nemáte některá zájem o naše golfky sí kompleto s nánožníkem a pláštěnkou? je koupený nový 16.7.2010 a použitý na dovolenou letadlem, jinak nepoužitý.U nás je bohužel neužiju, máme tu samé díry a nerovnosti tak jezdíme teutoniou sprint.Barva je hnědooranžová, krásná barvička. Cena z 6.500 na 4.000. Jsou ve 100%stavu.