Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

almita
28. mar 2011

@mici111 je to asi len moj vnem,skusim ho este otestovat 😀 som povedala muzovi,ze ho chcem vymenit,skoro dostal infarkt 😒

almita
28. mar 2011

@mici111 a myslim,ze nemudes lutovat,ja som na bee este nepocula jednu zlu recenziu.ja si ho zozeniem asi az pri druhom 😎

slunicko78
28. mar 2011

Ahoj holky,
měla jste některá možnost vyzkoušet PP sí i Cybex Callisto? Který z nich je lepší pro větší dítko? Děkuju za info ohledně srovnání těchto dovou kočárků.

lucenek
29. mar 2011

@slunicko78 Sí má delší zádovou opěrku a je o 2cm širší

sakura77
29. mar 2011

baby,tak jarny fusacik hotovy,sice teraz je na concorde,kedze síčko este nedorazilo,ale uz je,vcera mamina "spachala" 🙂
este otvory na pasy sa urobia,ale to uz budem presne podla sicka robit

moikabobik
29. mar 2011

Ahoj holky tak máme Síčko doma.Barvičku Fantasy Nero 😅 Čekali jsme od listopadu a najednou je tu.Moooc jsem se na něj těšila a abych řekla pravdu moje tužby se oplatili.Je bombovej.To ovládaní je uplně luxusní.Malej má cca 12 kg a já ho otáčím jedním prstem.Ani moc nehrká, holt je to golfáč, to se neda srovnávat se sportákem.Ale já mám trojkombinaci firkona 🤐 Snad horší kočár není.Težký, špatně ovladatelný a ta sport.část je otřesná. Já jsem se síčkem oproti Firkonu nadmíru spokojená, to se nedá vůůůbec srovnat.Skládání je výborné povolíš a zatáhneš a je to.Je fakt že zatím jediné co mi tak nesedí jsou ty madla, že se docela hybou nejsou uplně pevna, ale to je asi o zvyku.A co je důležité? malej je spokojenej.V jinym kočáru mi ječel a nechtěl tam být atd, ale v Sí si sám vleze, vyleze a mám ho v jídelně, přitáhne ho do obýváku a kouká z něj na pohádky 😀 Asi ho má stejně rád jako já 😀
Mohu jen doporučit 🙂

barcatko
29. mar 2011

moikabobik Ahojky, aj ja mam objednany fantasy nero uz do januara a stale nic. kde si ho zhnala prosim ta? a za kolko?
mici111 Mici ak budes predavat to sicko mam zaujem, lebo moj objednany nie a nie dorazit. stale to odkladaju.

kiwinka
29. mar 2011

@barcatko fantasy nero maju v BA v Brendone.

barcatko
29. mar 2011

to vazne? a da sa objednat aj na dobierku? som z Malaciek, ked tak tam zajdem

barcatko
29. mar 2011

@kiwinka super, vidim, ze sa da aj na dobierku, len cena dost vysoka, ale idem asi po nom. Dakujem

kiwinka
29. mar 2011

@barcatko 215 eur stoji vsade v kamennych obchodoch co som videla,, z internetu tusim okolo 203 eur+postovne,, je to skoro jedno si myslim.
bola som rped tyzdnom v brendone a ali ho vtedy! asi by bolo dobre tam volat ci ho este maju.
lebo mali posledne kusi fantasy nero a nero, ziadne ine a uz ani nebudu dalsie objednavat ked som s apytala.
potom klasicky nero maju a apricot maju v babymarkete v BA na vajnorskej.

beboo
29. mar 2011

tiez sa pripajam k spokojnym majitelkam Sicka 🙂 povodne som ho objednala v Auparku ale kedze nejak nechodilo a ine obchody uz ho mali, nakoniec som ho kupila v babymarkete. je perfektny, co sa hrkania tyka tak na nerovnom povrchu trosku hrka, tak ako vsetky golface, presne ako pisala @moikabobik nemoze sa to porovnavat so sportakom. ale inak je uplne lahucky, tichy, vyborne sa sklada a super vyzera. ja mam cierny 🙂

barcatko
29. mar 2011

@kiwinka telefon som im na stranke nenasla, napisala som mail a budem cakat na odpoved. ale dakujem. mam ho uz od Januara objednany v Alladine a stale nie je. uz ma to prestava bavit. Snad ho zozeniem tu.
Ak by ste este niekto vedeli o nejakom Si completo bud fantasy nero, alebo minulorocnom Black Step, tak mam velky zaujem 🙂

kiwinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barcatko
29. mar 2011

@kiwinka Dakujem, si zlata. volala som do babymarketu, tam pridu v piatok alebo v pondelok a v brendone zatial nedvihaju. este budem skusat.
ponukli mi v babymarekete nejaku akciovu kolekciu vo farebe silver strike, neviete nahodu co je to zac?

katren
29. mar 2011

ahojte, my ho mame od vcera, ale som nim uuuuplne nadsena.....mame fantasy beige 😉
tiez sme objednali v Babymarkete, lebo ti jedini maju ineho dodavatela ako Brendon, Aupark, Alladin a ostatni, tak nam ho vedeli v priebehu 2tt dodat....a aj jedini ho mali vystaveny na predajni a stal tam len o 5€ drahsie ako inde.....no nekup to 😀

eimiky
29. mar 2011

@barcatko tak to netuším čo je to za farbu, že by nejaká limitka? ale hovoríme o Síčku, že? 😅

sakura77
29. mar 2011

@barcatko to je tusim cierny a ta podlozka je taka siva ciarkovana ,asi taketo nieco
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10988284&tab=1

barcatko
29. mar 2011

@eimiky ano, hovorila som o Síčku, sakura77 ho nasla. ano, myslim, ze ta pani myslela tento. tak teraz neviem. fantasy nero alebo tento pruhovany. poradte mi babule.

sakura77
29. mar 2011

@barcatko co ja viem,mne asi viac ten fantasy nero,ked uz..ja mam zajednany cisto cierny,aby som mohla vselijake tie podlozky a blbosticky tam menit a netrcala mi tam ina farba...len keby uz dosiel,ze.... 😠

eimiky
29. mar 2011

@barcatko tak ale to je kolekcia 2009 titano stripe je bez madla aka je na neho cena,predpokladam,ze ako nova kolekcia.to sa neoplati,lebo ked mas dokupovat madlo,tak ta to vide draho.ale ta farba je super,ja som mala taky cerveny,kuk v albume

barcatko
29. mar 2011

@sakura77 a kde si si objednala? ja som povodne chcela Black Step, ale ten uz sa neda zohnat. asi teda zostanem u toho fantasy nero. predbezne ho mam zajednany v babymarkete, volala som s pani odtial, ze v piatok vecer by im mali prist, v pondelok mi ho posiela. no som zvedava. a ponukala mi este tento pasikavy, ze je k tomu este aj nejaka kvalitna spanielska deka ako darcek. tak vaham. este sa mozem rozhodnut. mam dcerku, ale ruzovu moc nenosime 🙂
a druhe planujeme takze bude snad sluzit aj tomu 🙂

barcatko
29. mar 2011

@eimiky som sa pytala aka je to kolekcia, pani hovorila ze 2010, ze je aj s nanoznikom a madlom. tak neviem. velmi sa mi paci, mam rada take strakate veci, pride mi veselsi. len aby k nemu bolo vsetko. za cenu 215 eur je. tak snad uz so vsetkym ako completo

almita
29. mar 2011

@mici111 mas niekde inzerat?pretoze ja som ho vcera zavesila a jedna kocka ma vazny zaujem,tak by som ju posunula na Teba,kedze ja s tym predajom zatial vaham.

eimiky
29. mar 2011

@barcatkoje to kolekcia 2009 tak neviem, ale pani sa zrejme pomýlila alebo si ju zle rozumela, dávajú k nemu madlo babymarket ale v kolekcii 2009 madlo nebolo, takže to len babymarket dáva aj s madlom, ktoré zrejme dokúpili.Ja som túto kolekciu mala takže viem o čom hovorím 😉 Táto farba v kolekcii 2010 nebola 😒
každopádne by som si počkala na novú kolekciu,mne sa to zdá dosť drahé na kolekciu 2009.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10988284&tab=1
tu je jedn aj na bazoši tiež 2009
http://deti.bazos.sk/inzerat/7266486/Peg-Perego...

http://www.justkidsstore.com/prod/peg-perego/20...

tu sú o niečo lacnejšiekolekcia 2009 http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet...
2010 http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet...

sakura77
29. mar 2011

no a som sa pobavila na vete v babydepo

Úspešný model z predošlej sezóny obohatený o predné madlo a clonu. Tradične vinikajúco skladný.

to "vinikajuco" 😀 😀 ach jooo

tonko_babymarket
29. mar 2011

Vraj majú Taliani nejaké problémy vo výrobe, možno nestíhajú pokryť dopyt.... tak ponúkli to, čo bolo vyrobené - prevedenie Titanio Stripes na podvozku 2010, čiže s nánožníkom i madlom.
2011 modely majú byť opäť k dispozícii až koncom mája ☹

eimiky
29. mar 2011

@tonko_babymarket ok ale titano stripe bola kolekcia 2009 toto je len ojedinely model

tonko_babymarket
29. mar 2011

@eimiky
...bola to najpredávanejšia farba z kolekcie 2009 a tak ju zaradili do 2010, t.z., že poťah ponechali a "posadili" ho na konštrukciu 2010....ako completo s nánožníkom a madlom...
...podobne je na tom tento rok java, tá bola už aj minulý rok a ponechali ju aj tento rok na konštrukcii 2011

zajo79
29. mar 2011

@tonko_babymarket toto iste bolo aj minuly rok, ze nestihali