Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

sheherazada
28. feb 2010

majula ten moon buggy fit mám já v zelený barvě, jako novej, je super, ale malá mi začíná přerůstat opěrku, je dost dlouhá a mě je trochu kratší rukojet. Kdybys měla zájem, akorát ho prodávám. Pokud si menší maminka a nemáš dítě čahouna, tak je fakt suoer a menší po složení najdeš těžko, je fakt malinkej a při tom je prostornej pro dítko. Já byla spokojená. je i dobře odpruženej, fakt si nemám nač stěžovat. jen měli udělat delší madla a delší tu opěrku, jinak bych neměnila

misa84
1. mar 2010

šmarjá teď jsem se dozveděla, že 2010 nemá tu stahovací stříšku skoro k nožkám jak je na

https://www.youtube.com/watch?v=LW545LU4ma8

v čase 1:15!! 😠
holky, kdo máte 2009, tam se ta stříška dá stáhnout??? díky

kacka.l
1. mar 2010

No já myslím, že tedy má i ta nová kolekce, jak jsi na to přišla??

eimiky
1. mar 2010

misa84 na 09 to ide ale ja som to mala aj na kočiariku predtým a nevyužívala som to, pretože to ide iba v sede a keď dieťa sedí tak chce vidieť a nie byť pod strechou, teda aspon to moje 😉

misa84
2. mar 2010

rekli mi to v jednom eshopu, i kdyz teda nevim, oni to pritom jeste nemaji skladem......

kacka.l
2. mar 2010

Přesně jak píše eimiky, to samé je i na Pliku a GT3, překlopit to jde jen v sedě, v leže je to napnuté.

kacka.l
2. mar 2010

Míšo te´d mají na Slovensku akci completo 2010 za 4800,-kč 195 eur

misa84
2. mar 2010

taxem ted mluvila s dalsi pani z jineho eshopu a ta mluvila primo s nekym z peg perega a pry to fakt NEJDE ☹ pry ani 09 to nemela
tak neviiim, jestli jsme se spatne pochopili....nechapu pak jakto, ze to na tom videu je....

misa84
2. mar 2010

kacka.l prosim te kde bych ho našla za 4800? mužeš mi sem hodit odkaz? děkuji

tamita
2. mar 2010

Ahoj kočky, skúšal niekto objednať,alebo priamo kúpiť solo madlo z modelu 2010 a pripevniť ho na Sí-čko 2009 ?????
Ako zistím - či to pasuje,alebo nie ???

misa84
2. mar 2010

tamita, tam, kde jsem se ptala jeste nevedeli, jestli to bude pasovat, ale stejne neprodavaji samostatne jen madlo 😒

duplicka
2. mar 2010

eimiky ma madlo,niekde o tom tu pise

misa84
2. mar 2010

pasuje na to prý madlo z chicca liteway, ale chtělo by to zavolat někam do obchodu a poprosit, jestli to můžou zkusit... 😕

kacka.l
2. mar 2010

Tady, koukám, alë, že to zase zvedli.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7219259&tab=0

eimiky
2. mar 2010

Kackal. však som ti už písala, žeto sú podvodníci cena raz tak raz tak 😝
baby madlo pasuje z liteway mám foto v mojom albume kočiariky 😉
tamita kde si videla, že pradávajú origoš madlo na PP Sí? 😕
misa 84 nechceš ho objednať z tej nemeckej stránky? či chceš 2010?

eimiky
2. mar 2010

mne to madlo dali vyskúšať v alltoyse

misa84
2. mar 2010

tak já už jsem si objednala 2010 na mimistyl.cz, maji ho tam nejlevneji co jsem v cr nasla - necelych 5800. navic jsou v ove, takze to mam celkem blizko, kdybych potrebovala reklamovat

tamita
2. mar 2010

Ja som solo madlo zatiaľ nevidela nikde v ponuke. My sme Sí-čko kupovali vlani na jeseň,hlavne kôli nízkej váhe a že sa veľmi jednoducho a ľahko skladá.Sme spokojní,je super,ale to madlo na novej verzii sa mi páči. Eimiky,ty si to dobre vymyslela-madlo z liteway pasuje,ale priznám sa,že to originálne sa mi páči trochu viac - je väčšie a oblé,také efektnejšie,videla som ho naživo,lebo na foto to nie je tak vidieť.
Pokúšam sa zohnať to originálne,ako náhradný diel,len by ma zaujímalo,či to bude pasovať na minuloročný model,skrátka-či sa to tam dá domontovať.
myslím,že celkom dobré ceny majú aj v ponuke na :

a sú aj veľmi ochotní,už som tam objednávala iný kočík.

majula28
2. mar 2010

baby a vy čo máte kolekciu 2010 dá sa tam ozaj namontovať autosedačka? 😅 (niekde je tu aj odkaz na youtube že dá sa ale či je to aj v skutočnosti 😨 ???) Ak áno tak aká značka??? Lebo v obchode mi povedali že NIE 😖

Aké máte najčastejšie farby??? Díky

eimiky
3. mar 2010

majula to bude asi autosedačka od Peg perega, iná asi nie

eimiky
3. mar 2010

tamita v Peg peregu v Ba povedali, že madlo sa nebude dať dokúpiť,keď som ho ja zháňala,odporučili mi to liteway takže pochybujem, že ho niekde zoženieš, ono je tam trošku iný systém ako napr na liteway,to sa len naklikne to na PP Si je myslím namontované aj skrutkami.
Ja som rada, že madlo vôbec nejaké pasuje a myslím, že účinosť spĺňa takú istú ako originál 😉

eldobi
3. mar 2010

Tamita-madlo vraj na PP Sí model 2009 nepasuje, povedali mi to priamo v PP obchode v Auparku v BA. Tiež máme model 2009, vidím, že aj dievčatká v rovnakom veku 🙂, no škoda, že to nepasuje, zišlo by sa.

andrea999
6. mar 2010

majula,ja som kúpila PP sí nero 2010 a sú tam k nemu také pásy na pripevnenie autosedačky.
Aj v papieroch je návod,ako to pripevniť,len neviem aká značka.

eimiky
8. mar 2010

maminy čo mám PP Sí stáva sa vám, že pri rozložení vám tie tyčky na boku čo sú nad sebou ako keby nezaskočili do tých úchytov a že to musíte zvlášť ešte zacvaknúť, dúfam, že ma porozumiete??? mne sa to stalo už pár krát a už som tam aj malému raz pricvikla prstík, lebo mi to dobre na jednej strane nezacvaklo 😠

danulik
8. mar 2010

eimiky - treba to vzdy pre istotu skontrolovat a docvaknut!!

eimiky
8. mar 2010

danulik ved to aj robievam už si dávam bacha, ale to nie teda veľmi dobre vyriešené, je to uvádzané aj v návode? musím to preštudovať ešte raz, len som všade na videu videla len odistiť a zatlačiť tú rúčku tam

janina1977
8. mar 2010

čaute baby,
aká je dlhá chrbtová opierka na sí-čku, môžete mi niektorá zmerať? dík 🙂

andrea999
8. mar 2010

50 cm

janina1977
8. mar 2010

andrea - ďakujem 🙂

bambini
8. mar 2010

K PRIPOMIENKAM EIMIKY , Eimiky si objednala povodne kocik PEG-Pérego Red STEP, ktoré v tej dobe stál 207 Euro, na predajni sme mali akciu na vystaveny model - oranzovy a corallo stripe 2009 za cenu 185 €, kocik sa vo farbe corallo stripe predal a zostal na predajni len oranzovy. EIMIKY neskor zmenila farbu RED STEP za Corallo Stripe, ale tato farba bohuzial uz bola vypredana o com bola informovana telefonicky. Nakolko cenniky od dodavatela na modely 2009 a 2010 su rovnake /nie su ziadne zlavy na modely 2009/ zlava bola robena len na vystavene modely na predajni, o com bola taktiez informovana. Bola oboznamena s tym, ze kocik z kolekcie 2009 /nakolko sa objednaval novy zabaleny/ bude stat rovnako ako 2010 a s cenou po tel. dohovore suhlasila. Teraz sa tvari, ako by sme ju chceli oklamat a pritom o vsetkom bola informovana. Nakolko sa ustavicne musime prisposobovat trhu, mame pravo zmenit cenu na internetovom obchode. Vyprosujem si, aby nas tu niekto oznacoval za podvodnikov a klamarov, nakolko pred odoslanim tovaru bola z cenou oboznamena a predsa by si neprevzala tovar, ktory by cenovo nesuhlasil a nechcela ho. Podla obchodneho zakonnika ma pravo tovar do 7 dni vratit, tak preco to neurobila a naco cakala? BAMBINI.