Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lubika39
30. jún 2012

@drobec33 ahoj, skoda , uz som kupila ine PP, dlho sa mi nikto neozyval a potrebovala som golfac, tak mam iny. ale dakujem 🙂))

drobec33
30. jún 2012

@lubika39 to je v pohodke, nic sa nedeje 😉 My sme sa vcera definitivne rozhodli s mm. 🙂 Tak vela stastnych km 😎

drobec33
4. júl 2012

Ak mate niekto zaujem, predavam svoje Sicko Nero. Inzerat mam nahodeny. 🙂

vavrenka
11. júl 2012

kocky, mate niektora skusensoti s pliko mini? premyslam nad nim, len sa mi zda byt ta konstrukcia nejako roztrasena 😝, jej sorry, az teraz som si vsimla, ze diskusia je o si-cku 😀

tessie
11. júl 2012

Ahojte baby, ja mám PP Sí 2009, to úplne prvé, bez madla. Používali sme ho pri dcérke chvíľku a nechali sme si ho na druhé bábo. Teraz sme ho vytiahli na dovolenku pre druhého syna a dokúpila som k tomu orginál nové madlo na Sí... (baba ho mala na fotkách na takom istom kočíku ako mám doma), dnes mi prišlo, ale nemám to madlo o čo pripevniť. Nejako sa to tam má prišroubovať???? Ako je to tam prosím Vás pripevnené na novších modeloch? Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

lyongirl
12. júl 2012

@tessie no nevaznám sa v Síčkach až natoľko, ale to úplne prvé Sí bez madla - naňho si baby dokupovali madlá z Chicca, nemalo tú časť, do čoho sa origoš madlo naklikáva, ak si si dokúpila origoš madlo, to tam asi nedostaneš, ale neviem to na 100%, tu je foto môjho Síčka s origoš madlom, že je špinavé, to si nevšímaj, malý mi tam jedol piškóty a nemám nervy, to každý deň umývať 😀

lyongirl
12. júl 2012

@tessie pozerala som to origoš madlo, takže asi ti to prišlo celé a treba to tam našroubovať, skús pozrieť podľa mojich foto...

tessie
12. júl 2012

@lyongirl Ďakujem veľmi pekne, si veľmi zlatá. Už som volala do Auparku do predajne PP a povedali mi, že sa to tam nedá... takže som ho kúpila zbytočne :(:(:( Ono je originál aj s tou naklikávacou časťou, lenže tam, kde to máte vy na kočíku pripevnené, tak ja tam mám len dierku na prišroubovanie, ale v kočíku na to nemám dierku a neviem, či to mám vôbec riskovať, robiť dieru do kočíka. A aj tak k tomu nemám vlastne originál šroubík, ktorým by som to pripevnila. Ešte raz dakujem a prajem pekný večer

lyongirl
12. júl 2012

@tessie nie je zač, škoda, že si sa neopýtala skôr, lebo človeka potom mrzí, že vyhodil peniaze za niečo, čo nejde použiť a myslím, že tých peňazí nazvyš vačšinou nie je...aj tebe pekný večer 🙂

tessie
12. júl 2012

@lyongirl no, tak môj manžel to tam surovo navrtal. Ak ťa ešte môžem poprosiť, tak mi prosím pozri z vnútronej strany, kde je to prichytené. Lebo kočík ma z vnútornej strany normálne tyčku a vedľa toho ešte taký sivý pásik. Nám sa dá to madlo nasunúť na konštrukciu, ale vieme to dať na tyčku aj pásik ale vieme to strčiť aj pod ten sivý pásik. Neviem, či mi rozumieš, kukala som to na tej prvej fotke, ale tam to tak nie je vidno. Ak nevieš, čo myslím, tak mi prosím odfoť pripevnenie madla z vnútronej strany. Dakujem pekne za pomoc 🙂

lyongirl
12. júl 2012

@tessie radšej som odfotila, dúfam, že dobre...

tessie
12. júl 2012

@lyongirl si veľmi zlatá, dakujem veľmi pekne. Takže vidím, že ten sivý pásik je na tomto novšom robený trošku inak.. Manžel si s tým poradil, dúfam, že to bude dobre držať 🙂. Ešte raz dakujem veľmi pekne za pomoc... Dobrú noc

lyongirl
12. júl 2012

@tessie v pohode a nie je zač, rada som pomohla a máš šikovného manžela, keď si s tým tak dobre poradil...dobrú noc aj vám 🙂

tessie
12. júl 2012

@lyongirl dakujem pekne. Manžela mám našťastie šikovného 🙂 . Čakala som, že mi vynadá, čo za hlúposť som to zasa objednala, no a on to tam namontoval 🙂

ve2
2. sep 2012

predáva niekto v okolí BA tento typ golfáčiku ??? Mala by som záujem 🙂)) Ponuky na IP . Ďakujem .

simmi80
27. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat, taha vam PP SI do jednej strany? sestra to reklamovala a povedali ze to je prirodzeny jav. Dakujem za kazde info.

mici111
27. okt 2012

@simmi80 ako do jednej strany? 😕 ja nemam pocit, ze mi to robi..

simmi80
27. okt 2012

@mici111 ze musi ten kocik drzat na pevno, a lebo jej ide do jednej strany. Keby ho tak posunula bez drzania, tak by neisiel rovno ale do jednej strany. BOla to reklamovat a ze to je normalne. To sa mi nezda. Ja mam maclaren a ide lahucko, da sa ovladat jednou rukou a ide rovno..

misa84
27. okt 2012

Holky máte taky některá problém se striskou u sička?dřív my to šlo krásně bez problémů shrnovat, jako pro másle, ale teď se mi to nějak zasekává, musím pomaličku z každé strany o jeden stupeň...dívala jsem se na ten mechanismus a jak tam jsou ta ozubená kolečka, tak ta se právě zasekavaji, drhnou...nevím, jestli jsem to popsala dobře. Co s tím? Je někde, nejlépe v čr servis kam se to dá poslat?dekuji

alzbet124
27. okt 2012

Ahojte maminy 🙂 Nemáte náhodou niektorá na predaj PP prebalovaciu tašku na kočík vo farbe Kiwi alebo v čisto čiernej farbe na predaj za rozumnú cenu? Prehľadala som všetky možné bazáre a nič som nenašla :( Ďakujem 🙂

mony76
27. okt 2012

Ahoj ja som taktiez hladala tasku nenasla som tak som si kupila univers.emitex a je ok aj cena

rora
27. feb 2013

kupoval niekto podložku do tohto kocika? ja mam bezovy jednofarebny a neviem aku tam kupit, aby sa mi tam velkostne hodila, klasicku uni podlozku s bocnicami napr ake ma emitex tam ale nechcem. vie niekto dat tip? dakujem

martinka1981
27. feb 2013

@rora ja mam z pinkie.cz 😉
maju nadherne. Mam uni bez bočnic a sedi tam dobre 😉

suzanne77
11. mar 2013

Kočky, chcem sa opytat, zvladne Si aj mensie kopceky a lesne cesticky? Alebo je skor vhodny na tento ucel Pliko P3. Neviem sa rozhodnut.

mici111
11. mar 2013

@suzanne77 no podla mna je lepsie Sicko, ja som so Síckom absolvovala aj tatry :D ale v ramci moznosti :D

suzanne77
11. mar 2013

@mici111 to vazne? A koliecka vydrzali? 🙂

mici111
11. mar 2013

@suzanne77 jj jasne 😀 😀 naozaj nemozem povedat na ten kocik kriveho slova..je super..

lucyliu
18. mar 2013

ahojte kočky, aj ja plánujem kúpiť Síčko, vybrala som farbu denim 😵 neviete poradiť nejakú stránku, kde sa dá kúpiť za dobrú cenu? chcem nový, potom odložím aj pre prípadné zlatíčko č. 2 🙂 tu v DE stojí okolo 260, takže celkom ok, len ak náhodou máte nejakého tipa. ďakujem vopred 🙂

lclangova
3. máj 2013

Ahojte, tiez by som rada kupila Síčko vo farbe denim. Najlepsie z druhej ruky, no v tej farbe este nikto nepredava ☹ .... Takze maminy poradte, kde novy najlacnejsi🙂... alebo niekto tu nepredava???Dakujeeeem 🙂

nat28
15. máj 2013

Ahojte, planujeme kupit PP SI, ale premyslam aj nad Plikom P3. Co je vyhodnejsie na jazdenie, zdvojene kolieska alebo ked su len po jednom? A co sa tyka sirky sedacej casti v ramenach, su na tom rovnako alebo je jeden z nich sirsi? Dakujem 🙂