Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

majula28
19. okt 2010

ahojte, hlásim sa tiež k majiteľkám prechodného fusaku emitex v síčku 😀 ja mám čierne síčko a fusak som si zobrala ten tmavomodrý 😅 zelená ma nejako omrzela, a iný ..neviem ...zaujal ma tento modrý 😅 ale môžem vám povedať, že tiež ma trošku sklamal pretože tá tmavomodrá je skoro až do čierna 😝 ...ale to vnútro je krásne modréééé a aspon to vynikne 😅 😀 ....ešte som ho ale nemala príležitosť odskúšať pretože sme chorýýý 😝 ale dúfam že budeme spokojný ako vy 😀 😀 😀 ...

lyongirl náhodou my sme sa nestretli v bambini ked si si ho bola objednávať??? 😅

a ešte jedna otázočka ...budete síčko používať aj v zime po snehu??? 😅 pretože ja mám ešte aj iný športový (V-max) ale tam mi malý vojde len taktak, hlavičku si šúcha o búúúdu 😝 tak neviem či mám kupovať iný kočííík 😲 😲 😲

díky 🙂

lyongirl
19. okt 2010

@majula28 ahoj, áno stretli sme sa v bambini 😉
ja Síčko bude používať určite aj v zime, lebo inú káričku nemám, rátala som s tým, že zimy nebývajú nejaké snehové, ak aj sú, tak snehu nie je veľa a zvačša je na chodníkoch odhrnutý a ak nie, nejako sa popasujeme 😀

majula28
19. okt 2010

@lyongirl možno v meste nie je moc snehu, ale na dedine??? 😲

lyongirl
19. okt 2010

@majula28 ahááá, no ja som priamo z TT, tak mňa dedina nenapadla...

sammi
20. okt 2010

Ahoj, mám také Sí konpleto hnědo oranžový , ale mám trochu problém. Mám ho 1měsíc a začínaj mě šmajdat zadní kolečka, dost často dělá toto / \ takhle se jakoby vykloubí. Je to normální, nebo mám něco povolené. Moc děkuji za radu.

lyongirl
20. okt 2010

@sammi ahoj, to ti robia tie otočné kolečká, alebo tie druhé? Mne to nerobí, neviem, čo to môže byť...

sammi
20. okt 2010

@lyongirl Dělají mě to zadní kolečka. Přitom malá váží 8kg tak to váhou určitě nebude 😢 tak nevím

majula28
20. okt 2010

@sammi mne to robí to isté....ale to je proste tak 😅 si myslím 😅

sammi
20. okt 2010

@majula28 Tak snad ano,ale jsem z toho trochu nervozní, novej kočár a hned šmajdá, co bude asi za půl roku ježdění?

lucenek
20. okt 2010

tohle jsem viděla u všech síček...třeba Xlander X run to má taky tak schválně šmajdem
já mám jané energy a zase uvažuju že ho vymněním za síčko 😵 😵 😵 😵

sammi
20. okt 2010

@lucenek já se rozmejšlela buď Síčko nebo Teutoniu solano, ale neměla jsem šanci teutonku nikde vidět(bála jsem se trochu toho sezení) a Síčko jsem viděla, zaujalo mě lehkostí a komfortním sezenim.Potřebovala jsem je nutně na dovolenou letadlem, takže něco hodně skladného.Malé jsem vyndala kšíry přes ramínka a poutala jí pouze ve spodní části, ale včera po městě jela pani se solanem a ten sakra houpal, takhle komfortně odpružené golfky, klobouk dolů 🙂 U nás na severu jsou chodníky spíš jako polní cesty 😖 , tak nevím, nevím 😢 To houpání mě teda sakra láká.

lucenek
20. okt 2010

@sammi otázkou je co čekáš od golfek že
já mám kvalitní sporTák a golfky beru jako jezdítko nosítko..potřebuju je vynést do mhd, potřebuju aby byly lehké, skladné a daly se polohovat
pro mě ztrácí význam mít třeba PP Pliko páč je o dost těžší a bytelnější..na to mám ale sporťák že......

sammi
21. okt 2010

@lucenek Měla jsem Jané reverse, byl nádhernej ale byl ke zlosti 😢 😢 , samej problém, tak jsem ho reklamovala a bez problému mě vrátili peníze, že tentokrát je kolekce 1 velkej průser.Nakonec jsem koupila Teutonii Sprint a je super,krásně houpe. Já vozím golfky v autě, takové ty přejezdy k lékaři, atd.abych netahala velkej kočár..Ale u nás jsou chodníky ke 😖 zlosti, samá díra, nerovnosti řekla bych, že se jedná o 1velký tchánov 😲 , opravujou to už 2roky.peníze co město mělo a slibovalo opravu, jsou samozřejně v čudu. Tak to přesunuly zas na jaro.Takže spíš řeším to odpružení, abych z malé nevyklepala dušičku.Síčko tento terén bohužel nezvládá, bojím se že mu zlomím kolečka, a nechci ho tu akort přes zimu zničit.Všichni tu v zimě solí. Zatím ho nechávám doma, malá v nich dopoledne spinká 😵 .Koupím solano(starší) to když přes zimu dorasuju, tak mě to mrzet nebude.

lucenek
21. okt 2010

janečko energy má dvojité přední kola což považuju jako výhodu gor na ted a zimu že.....

eimiky
21. okt 2010

@sammi aj môj to má, my jazdíme už vyše pol roka ale je to stále v tej istej polohe, nezdá sa mi, že by sa to viac vykrivovalo, my máme už 13 kg

veqa
21. okt 2010

@lyongirl ahoj, nemáš náhodou odftený ten jesenný fusak v kočíku? kúpila som javu bez nánožníka, tak by som asi kúpila fusak.... 😕

lyongirl
21. okt 2010

@veqa odfotím 😉

lyongirl
21. okt 2010

dúfam, že takto stačí...

veqa
21. okt 2010

jé super, to je ten hnedý? idem popozerať aké sú farby, som sa bála aby nevysel tak divne dole pri nožičkách,lebo na fotkách od výrobcu sa mi to nepáči 😉 aj poťah na madlo máš nový....tíha. krásne...mne má môj prísť cca zajtra, tak som zvedavá

majuto
21. okt 2010

@lyongirl ten potah na madlo sa da niekde kupit?

lyongirl
21. okt 2010

@majuto poťah som si dala ušiť, dala som si ušiť aj vložku dovnútra do káričky vo farbe poťahu, len teraz to tam nenosím, keď tam mám fusak

@veqa áno, fusak je ten hnedý, čakala som, že bude tmavší, ale už som si zvykla, že je bledší a celkom fajn sa k tomu hodí. Iná farba sa mi nezdala vhodná, možno tak ešte tá šedá, popr. modrá, no ale nie som si tým istá...

majuto
21. okt 2010

@lyongirl nie je najaka univerzalna vlozka ktora by pasovala do Si-čka?

veqa
21. okt 2010

@lyongirl ak budú mať, idem skúsiť tú tmavo šedú 😕 ak nie, vezmem hnedú ...ďakujem za fotočky

lyongirl
21. okt 2010

@majuto je univerzálna emitex, ale do Sí nepasuje...

@veqa nie je zač 😉

veqa
22. okt 2010

😉 tak ho mám konečne doma, java....nááááádherný, elegantný,krásny, veľká spokojnosť 🙂

lyongirl
24. okt 2010

@veqa 🙂 🙂 🙂

veqa
24. okt 2010

🙂 baby, tu nastala taká kosa, že prechodný fusak ani nekupuje, rovno som kúpila zimný emitex 😀 a idem dúfať, že sa mi tam aj s malým vopchá 😀 😀

lyongirl
25. okt 2010

@veqa no čo, vopchal sa tam? Ja mám totiž tiež Emitex, ale myslím, že môj sa mi tam vopchá...
koľko má tvoj malý?

veqa
25. okt 2010

@lyongirl 😀 v bodynku a pančuškách sa vopchal 😀 oblečený uvidíme...ale asi tam bude ako sardinka 😀 budeme jazdiť v jané ak to bude ltt, len manžel by ho rád predal, teda jané myslím 😖 malý ide mať 15 mes. a má 12 kg 79cm...inak mala som eisbärchen a kúpila som emitex, že bude menší, ale je ešte väčší 😲

lyongirl
25. okt 2010

no môj malý má len 10kg, cm neviem koľko 😅 , je drobček, myslím si, že sa mi vojde, ale uvidím, aby som ešte nebola prekvapená...
@veqa