Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mici111
13. jan 2011

@eimiky 😀 v brendone? javu? completo? 😀

lucenek
13. jan 2011

holky tak mě napadlo, proč dáváte kočík do kufru????já teda sáře pod nohy, je v sedajdě nohy v luftě a do kufru cpu důl věci, golfáč se tam krásně vleze,teda pokud vzadu taky někdo nesedí že..... 😀

mici111
13. jan 2011

@lucenek no ja osobne mam 3dverove auto, takze asi je lepsie cpat do kufra..ale dobry napad 😀

mamina63
13. jan 2011

@lucenek ja ho dávam aj na predné sedadlo 😀 ak máme niečo v kufri 😅 , alebo ked je nás moc v aute tak sa mi mestí aj dozadu medzi nohy 😀 😀 😀

lucenek
13. jan 2011

@mici111 no tak to jo ....

eimiky
13. jan 2011

@mici111 ano v brendone javu 🙂

@lucenek nemám problém s miestom v aute, ja ho dávam hocikam 😉 😉

mici111
13. jan 2011

@mamina63 fiiiha? na predne sedadlo??? to ako sa zmesti??? 😕

eimiky
13. jan 2011

@lucenek čo tie koliečka?

lucenek
13. jan 2011

@eimiky nic zatim ale už vím jak sundat kolco...mám ted 4 denní den volna a tři noční...nestihám moc 😝

tinnka9
13. jan 2011

@eimiky dakujem. a neovlada sa kocik ovela tazsie, ked je tam take velke dieta? lebo jeden z dovodov, preco chcem novy kocik, je, aby bol lahko ovladatelny (ten, co mame, uz ide ako tank 😀 ).

mici111
13. jan 2011

inak kocky, zatial mam len jednu pripomienku ...ta clona na strieske z tej sietoviny veru moc nedrzi..len to tam planda..nemate na to nejaky trik, aby to pekne drzalo??
neporadite niekto s tou plastenkou do dazda?

tinnka9
13. jan 2011

@eimiky objednavala si ho v brendone? a aky ti povedali termin dodania? lebo ja som tam pisala mail, a zatial odpoved ziadna. som si myslela, ze ich tam maju na sklade a mm cez vikend pride a kupi. to som asi dost naivna, ze 😀 ...

mici111
13. jan 2011

a este som sa chcela opytat, nemate niektora v si-cku tu univerzalnu podlozku do kocika od emitexu? ze ako to tam vyzera?

eimiky
13. jan 2011

@tinnka9 Sí ide veľmi ľahko, mala som liteway a na tom to bolo cítiť oveľa viac, išiel doť ťažko ale Sí pohodička

eimiky
13. jan 2011

@mici111 už to tu niekto písal o tých podložkách ale nechce sa mi to hľadať

mici111
13. jan 2011

@tinnka9 no podla toho aky chces..niektore maju na sklade, niektore treba objednat...ja som brala ten black step a ten mali..inak na stranke uz niektore farby uplne vymazali..asi dopredavaju..a ty chces aku farbu?

eimiky
13. jan 2011

@tinnka9 treba tam ísť osobne

eimiky
13. jan 2011

@tinnka9 na predajni mali už dnes len jeden a ten zobrala kamoška

tinnka9
13. jan 2011

@mici111 sa rozhodujem medzi java a black step, ale si skor java 😉 . ty mas aky?

tinnka9
13. jan 2011

@mici111 prepac, prehliadla som, uz viem, mas black step 🙂 .

mamina63
13. jan 2011

@mici111 ja som ju mala, ale hned som ju aj predala 😅 akože sedela tam, ale pri nohách to trčalo, teda aspon mne 😝
@mici111 a na predné sedadlo ( mám mazdu sedan) sa mestí v pohode 😀

lyongirl
13. jan 2011

@mici111 tá clona je na prd, nosím ju stále schovanú, sem, tam vylezie a strčím ju naspať, je to na otravu 😝
a pláštenka má fakt nejak veľa cvokov a pripínam tuším tie vrchné, jednoducho aby si ju mala na stieške napnutú a aby dobre držala, tak pripneš tie, čo ti tam pasujú...

@tinnka9 čo sa týka nosnosti, tak ja som už viackrát viezla v káričke obidve deti, staršie cca 15kg, teraz som ho dávno nevážila, takže možno už aj viac a menšie niečo cez 10kg a drží 😀 😀 😀
je jasné, že dlhodobo by to ale asi neprežila...

eimiky
13. jan 2011

@mici111 15 strana píše tam majula 28, že nesedí, že má inak otvory

tinnka9
13. jan 2011

@eimiky no vies, z tn to je dost daleko. budem to musiet asi zajtra skusit vybavit po telefone...

lyongirl
13. jan 2011

@mici111 ževraj podložka od emitexu tam nepasuje, preberalo sa to tu a jedna mamina ju mala kúpenú, ale neišla tam...

tinnka9
13. jan 2011

@lyongirl to akoze 10+15kg naraz? 😀 . no tak si ma potesila 😉 .

lyongirl
13. jan 2011

@tinnka9 no občas sme v situácii, že ich tam hodím naraz, akurát ho dám naležato a ide ľahúčko...

mici111
13. jan 2011

@lyongirl
@eimiky ahaa, dakujem ☹ ked tam v lete vozite deticky, nepotia sa vam tam? nemate tam nejaku vlozku teda?

lyongirl
13. jan 2011

@mici111 mám tam vložku, dala som si ušiť, malý sa až tak nepotil, ale bola viac na otravu, ako na úžitok, možno nájdem foto, ale nesľubujem, lebo neviem, kam som tie foto hodila...

mici111
13. jan 2011

@lyongirl oukej, diky, hladam aj tu dozadu..ale nedari sa🙂

@eimiky aj kamoska moja sa rozhoduje ci kupi ci nekupi..takze hovoris, ze na predajni uz nezostal ziaden?? 😕 a aky brala tvoja kamoska? ale ostatne sa daju objednat este nie?