Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

sjuzocka
19. mar 2011

baby a vam sa da dat madlo z liteway na Sicko 2009????

eimiky
19. mar 2011

@sjuzocka ja som ho tam mala a bolo lepsie ako na 2010 @kiwinka mne ju šila mamina ale skus pozriet stranku sashe tam jedna pani tiez sije podlozky,jedna mamina tu minule pridala foto taka komixova podlozka a to bolo od tej pani.len odporucam podlozku bez bocnic.

mici111
19. mar 2011

@eimiky preco bez bocnic??? mne tam praveze tie bocnice sadli..len moja je prilis kratka..skoda..

sjuzocka
19. mar 2011

eimiky a bolo treba vyvinut znacnu fyzicku silu alebo ako si ho tam nacpala? neuvolnilo sa nieco na tej konstrukcii? mna takto varovali v babymarkete ze to tam nemam davat

eimiky
19. mar 2011

@mici111 podla mna ma Sí take vacsie bocnice a tym ze je tam podlozka sa trosku zuzuje.ale zas je pravda,ze tebe by to nepasovalo ,keby si mala bez lebo nemas jednofarebny kocik.

eimiky
19. mar 2011

@sjuzocka mne to predavacka v alltoyse v avione sama nasadila.proste to nasadis na trubku cvaknes a je to.na zaciatku to ide tazsie,ale postupne sa ti to vybeha.

sjuzocka
19. mar 2011

takze stopero to pasuje hej? chicco liteway madlo.. aby som to nezhanala zbytocne... 🙂 a neviete, da sa k tomu zohnat novy nakupny kosik? ja tam mam ten stary deravy, vymysleli uz nejaky spevneny?

eimiky
19. mar 2011

@sjuzocka Na sto percent pridavala som sem niekde aj foto.

achina
20. mar 2011

Ahojte holky, Sicko mam od leta, nevim, jak to bylo na zacatku, ale mam pocit, ze mi strasne spatne brzdi. Jakmile ho necham v mirnem kopecku, tak zabrzdene proste jede. To same v autobuse, musim ho dost pridrzovat. Nemate to taky tak, nebo nejde to nejak pritahnout? Moc diky..

lucenek
20. mar 2011

mě to taky dělalo a nové, ale dá se oddělat kolo, koupit v železářství kovovou podložku a pak zase nasadit kolo, a prostříkat wd40

achina
22. mar 2011

Aha, tak diky za radu, musim se na to podivat, mam trochu nezrucneho manzela, tak nevim, co z toho vyleze 🙂 Ale uz me to fakt stve, bojim se kocar nekde postavit. Diky...

sjuzocka
24. mar 2011

baby neda sa zohnat iny nakupny kosik k Si, ten nas sa uz zase prederavil, prisaham ze nic tazke som tam nedala, tam staci jedno auticko dat a uz suchame o zem...

sjuzocka
24. mar 2011

no uz mi prislo madlo k liteway chicco, momentalne zrovna mam Si v reklamacke, neni doma, ale ako pozeram to madlo, tak vyzera ze je na gulatu tyc, nie taku ovalnu... ako ste to tam nacpali? nemozete niekto pridat foto? alebo sa tie madla k liteway nejako menili? fakt si to neviem predstavit ako to tam nacpat...

eimiky
24. mar 2011

@sjuzocka daj si ho podsit kozou,staci taky stvorec zospodu a uz sa ti neprederie.ja som to tak vyriesila.

sakura77
24. mar 2011

@mici111 ten fusacik ruzovy som pozerala,ale chcem sa spytat,je v nom nieco aj vnutri "vypchate" alebo je to skor ako dve dečky dokopy zosite len?a da sa ten vrchny diel cely odzipsovat?ze ked napr je teplo,ze len pod babom nechas ten spodok?akurat minule som ich pozerala na nete,krasne su 🙂

sjuzocka
24. mar 2011

sakura ak myslis buggysnuggle, tak su rozne materialy, niektore su tensie niektore hrubsie... ktory konkretne ta zaujal? kazdopadne to co mam doma ja je skor taky prechodny fusak, vypchate to nie je.

sjuzocka
24. mar 2011

ked sme pri tych buggysnuggloch... ja to objednavam zo stranky babykind, vyjde to lacnejsie... ak sa chce niekto pridat k objednavke, napiste mi co najskor... tu je link: http://www.babykind.co.uk/cosytoes.htm#buggysnu...

sakura77
24. mar 2011

@sjuzocka no prave som myslela,ze ci je to skor ako deka,na take nosenie ked uz nie je treba fusak ale deka bodne...lebo stale deku zbierat odniekial co mi to skope ma uz fakt nebavi..idem kuk tu stranku 😉

sakura77
24. mar 2011

juuj,nadherne vecicky tam maju.,.. 🙂

sjuzocka
24. mar 2011

@sakura77 tak to potom buggysnuggle splni tvoje predstavy... na stranke uvidis je dost takych flisovych - taky hrubsi flis to je... potom su tam take "fur" - to je take strasne prijemne chlpatucke mäkkucke, je mi to sympatickejsie ako flis... niektore aj s nepremokavou vrstvou nanoznikovou... a tie superdrahe to su uz echt teple kozusiny... este ja mam doma ten fusak "pom pom" taky sedy s ciernymi gulickobrmbolcami, to je taky zvlastny sherpa flis, taka akoby kozusina vnutri, nie je to hladke. mam k tomu aj capicu taku 🙂

sjuzocka
24. mar 2011

tak si z tej stranky vyber a ja to objednam, mam s nimi velmi dobru skusenost, obvykle je to za tyzden na slovensku a postovne je prijatelne (zvlast keby sme si to podelili viacere). teda mozes si aj ine veci ako fusak tam okukat...

tonko_babymarket
24. mar 2011

@sakura77
tieto fusačiky sú fakt super, sú tam tenšie aj hrubšie a ak počkáš týždeň, tak sa ti neoplatí brať ho z UK, na Slovensku bude špeciálna akcia, ak si z Partizánskeho skús sa popýtať v Babydream-e...

sakura77
24. mar 2011

@tonko_babymarket 😵 😵

kiwinka
25. mar 2011

baby, aku tasku mate k PP síčku prosim Vas?
ja chcem cervené Síčko a zhanam tasku 🙂 nemoze byt tazka, aby neprevazila buginku.HM....nejaka inspiracia?? 😀

eimiky
25. mar 2011

@sjuzocka normálne ho tam nasadíš len proste uplne nezacvakne ale drží poriadne, bolo oveľa lepšie ako to teraz na novom 😝

@tonko_babymarket keď už spomínaš babydream nevieš prosím ťa či majú na predajni aj quinnz senzz? dík

eimiky
25. mar 2011

@sjuzocka napr.

tonko_babymarket
25. mar 2011

@eimiky
tak to nemám tušenia, asi najlepšie tam cinknúť....

katarina.banska
25. mar 2011

ahojte,
prosim ako ste spokojne s tymko kocikom? je lahky a zaroven priestranny? myslite, ze v zime tam v pohode zmestim fusak kaiser?
dakujem

eimiky
25. mar 2011

@katarina.banska neviem ako kaiser ale lodger v pohode.Je ľahučký a priestranný.

katarina.banska
25. mar 2011

@eimiky dakujem ti, takze vravis, ze kupu urcite neolutujem?
chcem nejaky dobry golfac aj za rozumnu cenu, tak uvazujem nad tymto. prosim ta ked s nim ides, tak velmi nehrkoce?
dakujem