Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kolca
11. feb 2009

Ahoj Oli, také mě to zajímá. Ale psala jsem do Malli. a prý bude začátkem března 😉

olina
autor
11. feb 2009

Aha, super, diky za info. Ja se tam chystala,tak to jeste odlozim.

henrieta76
11. feb 2009

ahojte,nemate foto?

olina
autor
11. feb 2009
henrieta76
11. feb 2009

dakujem,vyzera dobre.ja som mala pri dcerke pliko p3 a bola som velmi spokojna.

olina
autor
12. feb 2009

No Pliko je/byl muj hlavni favorit, ale ted me trochu vikla Sí, ze je jeste o dve kila lehci. Ale nema madlo pred dite a nema sklopnou boudu pres cely dite.

tilly
13. feb 2009

mne to príde ako náhrada pliko lite, čiže kočík skôr na cestovanie a tak, na bežné každodenné použitie pre dieťa do roka to podľa mňa moc nie je...

anavka
13. feb 2009

Oli, to že nemá sklopnou boudu přes celý dítě myslim až tolik nevadí. Mně se na tom Sí hlavně líbí ty "jednoduchý" kolečka, ty zdvojený nemám ráda. Akorát tam není to madlo, ale já mám tyto golfky a madlo nám vůbec neschází 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13963013&tab=5

anavka
13. feb 2009

Rozhodně už na pohledy u mě tedy vyhrává Sí 😎

susy
13. feb 2009

Neviete mi povedat, ci ten PP Sí bude len cisto sportovy, alebo bude aj ako 3-kombinacia.

tobi08
14. feb 2009

Kočky, tá www.malli to má najlacnejšie? MYslím to Peg perego - 3 kolesový. Alebo mi viete poradiť, kde ho kúpiť najlepšie? Ďakujem

zojina
14. feb 2009

gt3 se da koupit na netu 11900 nevvim ted jako ho maji v malli .........a nebo sestava sedačka i s korba s fusakem asi za 22500

zajo79
15. feb 2009

juuj, ten je peknyy 😵 tiez zacinam pomalicky rozmyslat nad golfacom, nieco skladne, lahke na leto, a snad aj aby vydrzal do dvoch rokov. Ktovie ci je vacsi co sa tyka vnutra ako pliko... 😕

zajo79
15. feb 2009

myslite si ze sa nan neda dat to univerzalne madlo? No kazdopadne, tesim sa ked ho uvidim nazivo. Chcela som Casualplay downtown, no PP Si je teda lepsi 😝

gabika53
25. feb 2009

no ja sa tiež obzerám po SÍ 😀 vyzerá superne a nie je drahý 🙂 🙂 🙂

zajo79
25. feb 2009

ja este rozmyslam ci PP Sí alebo Cosatto Pogo..pacia sa mi oba, ked budeme vyberat tak budem musiet ist na obhliadky po obchodoch

standu
5. jún 2009

ahojte, ma ho uz niekto?? moj vyber sa konecne zuzil 😀 😀

zajo79
5. jún 2009

ahoj, aj tu sme sa stretli? 🙂))

som ho povodne chcela...

ma ho kamoska a je fajn 😉

standu
5. jún 2009

prosim ta a da sa polohovat do lahu? lebo som uplne unesena uz z neho 😀

standu
5. jún 2009

4kila lahsi oproti solanu, no nekup 😀 alemusim vediet, ci sa mala vyspi v nom

anezena
5. jún 2009

standu kamaratka ho ma a ma marcove babo - ais ako aj ty a maly s av nom v pohodke vyspi ma okolo 11kg,

standu
5. jún 2009

dik, ja len fakt chcem vediet aky je uhol max sklopenia 😉 inak som pren na 99% rozhodnuta

zajo79
5. jún 2009

az uplne do lahu nejde..aspon myslim. Solano je oproti nemu kvalitnejsie. 😎

standu
5. jún 2009

ale tie 4 kila rozdiel....hm tak este pouvazujem

standu
11. jún 2009

prave nam dosiel domov, idem ho vyskusat von aj foto pridam 😉 vyzera super, lahko sa sklada, je lahky, ide takmer do lahu (cca 170stupnov) takze zatial som spokojna 🙂 uvidime ako to pojde vonku

zajo79
11. jún 2009

tesime sa na foteckyyy

standu
11. jún 2009

uz su 😉 dojem zatial dobry, je to nezvyk oproti sportiaku, je lahucky, verim, ze si zvyknem na rucky 🙂 krasne sa v nom mala ulozila na spanie, miesta dost. velmi ocenujem stiahnutelnu striesku az k nozkam. troska nas vytriaslo po kockach, ale nic strasne (co by som chcela od golfiek 😀 )

zajo79
11. jún 2009

akej farby si zobrala?

standu
11. jún 2009

cierny pasikavy...titanio stripe. chcela som zeleny cedro ale mm sa lepsie pozdaval cierny a mala som dobru naladu tak som mu urobila po voli 😀 este ze tak, lebo mi volali ze uz maju posledny, cierny, a completo- chcela som sportivo. na cedro, alebo hocico ine v oboch vybavach by som cakala minimalne mesiac.

katyl
11. jún 2009

standu, blahozelam k novym golfkam 🙂 dnes som aj ja bola pozerat golface a skusala som aj sí, ale moc ma neoslovili, ja som hladala nieco skor take pevnejsie, pre mensie dieta, pre vacsie je sí v pohode
Ja konkretne pasiem po Pliku, ale skusala som aj Inglesina Zippy a objavila som aj Patron Vega, to je na leto super vzdusne