Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kacka.l
24. jún 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34933775&tab=0

Jako přechodní???možná by stačil, než dorazí nové 2010, a myslím že za tu cenu když tak zase prodáš. 🙂

newyorkgirl
24. jún 2010

@mia1111 mne to pride podobne ako chicco for me, tam si mozes dieta otocit aj k sebe a rucky sa daju spojit adapterom

marzim
24. jún 2010

@kacka.l - ale to je 2009, a já bych chtěla 2010 ☹

kacka.l
24. jún 2010

jasně jsou podobné, ale od těch mě na krámě zrazovala prodavačka. A taky na fórech si na mě stěžovali, nečo na nich bylo, ale už nevím co. 😉

kacka.l
24. jún 2010

Je, no. ☹

newyorkgirl
24. jún 2010

@kacka.l myslis tie chicco? tak si skus spomenut, lebo mna zrovna to laka 😀

baby ale mate to prestudovane, este aj co ma kosik odspodu, to by ma na kociku ani nenapadlo pozerat, vidno ze sa neviete dockat 😀 😉

lyongirl
24. jún 2010

@kacka.l ja len ešte k tomu košíku, máte ho látkový zo spodu, alebo sieťkový?

kacka.l
24. jún 2010

Jé už vím, vážili skoro 1O kg a byly tuším pro nižší rodiče. 🙂 Ještě, že malý spí a já se tu vykecávám. 🙂

dadka.
24. jún 2010

@marzim Ešte ma napadla jedna možnosť. Nemáš niekoho kto by Ti na Slovensku objednal ten kočík, napr. z toho baby marketu a potom poslal ku Tebe domov?

kacka.l
24. jún 2010

Bok je síťka a spodek normal látka.

newyorkgirl
24. jún 2010

@kacka.l tak ja mam 164cm a vaha mi nevadi teda, do auta z auta je to easy aj tak si myslim, ja mam teraz perego uno, ale tazko sa mi manipuluje ked je ta rucka prehodena, inak je super a maly sa v nom pekne vybuva,na zimu ho isto este nechame lebo ma take vacsie kolesa a maly sa do vanicky isto zmesti aj s fusakom 🙂

kacka.l
24. jún 2010

Jasně, pokud ti nevadí váha, tak je pěkný, pro mě 10kg už nejsou golfky. 🙂 🙂

lyongirl
24. jún 2010

to čo som videla ja, bola akoby koženka, alebo taká zvláštna šuštiakovina, ale skôr tá koženka, taký košík mám aj na Came/koženkový/

marzim
24. jún 2010

No mám tam tchánojc, tak možná asi přes ně to objednám.

marzim
24. jún 2010

Tak teda nevim, ale koukala jsem na stranky brendon.sk a ty asi vůbec nemají e-shop

dadka.
24. jún 2010

@marzim Majú, len sa musíš zaregistrovat.Ja som tam písala objednávku, pani mi odpovedala bez problémov.

eimiky
24. jún 2010

@lyongirl košíky na 2009 a 2010 sú rovnaké a aj v rovnakej výške.
odporúčam podšiť kožou, nie koženkou

marzim
24. jún 2010

Tak v babymarketu budou mít kočárky příští týden, ale do Čech neposílají, tak jsem myslela, že bych to nechala poslat ke tchýni, ale poštovné pak do Čech je asi další 15 €, to je děs

dadka.
24. jún 2010

@marzim Tak som Ti moc nepomohla 😨 😨

marzim
24. jún 2010

Asi mi nezbyde nic jiného než obnovit objednávku u té původní firma a počkat holt do srpna.
Nebo začít hledat jiný kočárek, ale to nevim zase jaký. Bože jsem z toho tak otrávená. ☹

marzim
24. jún 2010

No děvčata, tak si ten kočárek objednám nakonec tady v ČR. Našla jsem obchod,kde měli včera 4ks skladem. Sice za těch 6590,- ale dva měsíce (a hlavně ty letní) se mi nechce čekat. A manžel si je přeje stejně jako já, tak rozhodl, že koupíme klidně i ty dražší, hlavně když budou. 😉 Snad mi nenapíšou, že už je také nemají.
Tak mi držte palečky

mia1111
24. jún 2010

baby a viete mi pls povedať, aký je rozdiel medzi sí 2009 a 2010 (okrem farieb)?

kacka.l
24. jún 2010

2009 nemá madlo. 2010 ano. Někde je u 2010 lepší košík, jinak nic.

mia1111
24. jún 2010

@kacka.l - díííííííík 😵

cropina
24. jún 2010

Ahojte baby, prosím vás videli ste niekto naživo tú oranžovú farbu - Tropical? Neviem sa rozhodnúť, či radšej Java alebo táto Tropical 😖

petruci6
24. jún 2010

pozerala som na rakuskych strankach,ze tam bude lacnejsi ako ine kociky,co tu su predrazene ale prave naopak,tam su ovela drahsie 😕

dadka.
24. jún 2010

@cropina Ahoj, Ty si z BB? A ideš si ho kupovat cez net? Alebo ho maju niekde tu u nas a neviem o tom? 😕 😕

daducha
24. jún 2010

ahojte,

tak mi dnes odpisali z babymarketu, ze najneskôr v utorok budu mat kociky na sklade.Mna konkretne zaujimala cervena a zelena farba, tie vraj budu mat urcite.Inak ta zelena ja krasna, velmi jemna, vôbec nie kriklava, ked som ho zbadala u nas v KE, hned som sa pri nom zastavila, ze fuha, co je to zac 😵 . Z Bambini mi dnes odpisali,ze hovorili priamo s vodicom z peg perega a naozaj kociky budu mat az v auguste,je tam vraj problem vo vyrobe.Inak by ma zaujimalo, odkial ho budu mat v Babymarkete 😉 .Tak hor sa do objednavania 😉

dadka.
24. jún 2010

@daducha Mne povedali v babymarkete že prídu z Čiech....

petruci6
24. jún 2010

aky problem vo vyrobe?? len aby neboli poskodene aj tie v babymarkete 😝