Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

petruci6
29. jún 2010

napisala som im email,uvidime kedy odpisu,ved aj zajtra mi maju volat z KE,tak uvidime,nakoniec sa ozvu vsetci 😀

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 Peg perego v BA si skusala? Tento obchodík je v auparku, brendon nie je v auparku....ale mali ho aj tam....

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 telefon do perega v auparku je 0263454193....

petruci6
29. jún 2010

dakujem 😉

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 Volala som tam, maju oranžový, ale rok 2009....a to asi nechces,hmm?

petruci6
29. jún 2010

nie chcem 2010,mam rozposlane 3 maily a este 2 mi maju volat,.tak do piatku ho urcite zozeniem 😉

orchidea13
29. jún 2010

@petruci6
to máš zle info...do babymarketu už si-čka prišli dnes večer,
len ich nestihli naskladniť, ja som si už
rezervovala😉,tak zajtra idem poň.
Vraj došli všetky farby,tak ak táto info niekomu pomôže budem rada

petruci6
29. jún 2010

hej uz sa mi dostala ta info,tiez som si ho zarezervovala v babymarkete,len nemozem po neho osobne,nemam auto,tak uvidime kedy dorazi kurierom 🙂

lyongirl
29. jún 2010

juj, jak vám tie Síčka závidím, ja stále zvažujem, či ho kupovať, už keď máme to Espiro, teda rozhodnutá som, že Síčko kúpim, ale stále zvažujem. Samozrejme s espirom som nespokojná, nevyhovuje mi na 100%, má svoje výhody aj nevýhody, len sa bojím, že ak kúpim Síčko, zas mi bude na ňom niečo vadiť, hlavne sa bojím tých rúčok, nie sú spojené a espiro ich má spojené a vďaka nim sa ovláda úžasne, to je asi jediné +, čo mi vyhovuje...

orchidea13
29. jún 2010

@lyongirl Ak si ho nekupis a tak po ňom túžiš, bude ťa to mrzieť...espiro sa nedá so sičkom zrovnavať...perego je proste vyššia trieda😉...jún tak sa naň tešííím...

orchidea13
29. jún 2010

Malo byť júúúj 😉

lyongirl
29. jún 2010

@orchidea13 ja viem, preto som si Síčko vybrala, jednoducho je to značka, kvalita atď....
Espiro zodpovedá svojej cene, nie je najhoršie, ale má dosť nedostatkov, manželovi sa páči, je spokojný, aj kamoška hovorí, že by nemenila, ale ona je nenáročná a ja zase náročná som a to poriadne!!!
No nebyť toho, že sú Síčka vypredané, tak Espiro nekupujem a doma by stálo Síčko, ale akosi som nerátala, že nebudú a na dovolenku potrebujeme niečo lahšie. No hovorím si stále, že Espiro predám a kúpim Sí, ale ako som písala, stále nejako váham...

orchidea13
29. jún 2010

Tak nevahaj lebo sa v babymarkete minú a zostane ti naozaj espiro

dadka.
30. jún 2010

@petruci6 Prečo Tebe povedali, že v babymarkete budu až v piatok? Tak si napísala...Mne včera večer napísali, že Síčka budu dnes ráno....

petruci6
30. jún 2010

ja neviem preco,to mi povedala ta zenska co mi zdvihla tel 😒 asi ani sami nevedia

dadka.
30. jún 2010

@petruci6 No fakt, mne včera večer napísali, že dnes ráno budu k predaju....tak som zvedava, či naozaj budu.Ale ak to je pravda, a tie Síčka naozaj prídu na Slovensko, a ešte aj ku nam domov, tak aj šampanské otovrím 😀 😀 😀 a pozvem aj susedov na oslavu 😀 😀 😀

kacka.l
30. jún 2010

Lyongirl, síčko jsou jediné golfky, co mi šly ovládat v pohodě jenou rukou, v druhé jsem měla deštník. 🙂
Holky, tak a´t Vám to vyjde.

marzim
30. jún 2010

Hurááááááááá před chvilkou volali z PPL, že kočárek mi kolem 11 dovezou domů 😵 😀 😵 ..........už se těším. Určitě pak písnu jak jsem spokojená 😀

dadka.
30. jún 2010

@marzim Tak to je za hodinku 😀 No tak budeme čakat na odozvu 😀 😀

marzim
30. jún 2010

Ještě chvilku 😀

dadka.
30. jún 2010

Mne už poslali z babymarketu faktúru, už som uhradila, a možno zajtra budem mat kočík doma 😀 😀 To sa bude kočíkovať 😀 😀

petruci6
30. jún 2010

mne tiez 🙂 ale nemaju nikde tropical,tak budeme mat red step 🙂

marzim
30. jún 2010

Už je doma 😀 Je BOMBA. Jdu do albíčka přidat fotky

marzim
30. jún 2010

Fotky přidány....a ta barva moooooooooooc pěkná 😀

eimiky
30. jún 2010

@marzim jééj tak super vitaj medzi majiteľkami Síčiek 😉 idím, že aj malému sa veľm páči 😉

eimiky
30. jún 2010

@kacka.l ty si to ako poriešila si mala 2009 potom si ju predala a znova kúpila?

petruci6
30. jún 2010

@marzim super,krasny je aj malinkemu sa paci to je parada 😵 😵
ja mam teraz problem s taskou,kupili sme pred tyzdnom hnedu tasku z DM tak sme chceli tropical,ale ked nemaju objednali sme red step a teraz sa potrebujem zbavit tej hnedej tasky a kupit ciernu sakra 😅

dadka.
30. jún 2010

@marzim Tak gratulujeme ku vysnívanému kočíku 😀 Mne odpísali, že ho budem mat doma zajtra 😀 😀

marzim
30. jún 2010

@petruci6 ja mám černou z DM a zase mi k němu moc nepasuje 😒 Mohli bysme vyměnit

dadka.
30. jún 2010

Baby aké tašky ste si na kočík kupili? Čo je DM? Drogéria? A značka tašky?Dakujeeeem 😀