Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
5. júl 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34343470&tab=5
hele to je česká varianta té drahé co jsme měla a dá se

dadka.
5. júl 2010

@lucenek Ved to, že cena. Sa mi nechce davat za kočík viac ako 10 tis...... 😕

lucenek
5. júl 2010

jj ale ta clona kdybys koupila co?????

kacka.l
5. júl 2010

Já bych taky nepřehazovala.Jednak váha kočárku je hned někde úplně jinde, a hlavně i když přehodíš s kočárem se jezdí dost špatně, protože těžiště je prostě uspůsobené na jízdu popředu, navíc stejně nemůžeš otáčet, protože ty otočné kolečka jsou najednou vzadu.
A proč jste stříšku jen nepřeklopili až k madýlku?Stačí jí jen vzadu odepnout a napolohovat, já jsem tak jezdila? Nebo fakt stačí sluneční clona. Třeba nějaké starší z MMB, tam se nemá co pokazit.

dadka.
5. júl 2010

@kacka.l Presne to som urobila ako Ty píšeš. Odopla som striešku vzdau a preklopila som ju až k madielku, ale aj tak jej slniečko na tváričku svietilo.....včera bolo slniečko všad, fakt, vyskúšala som všetko.....aj tak mi tam nešla zaspinkat, lebo slniečko jej do tváričky svietilo ☹ ☹ ☹ Myslite že obyčajný slnečník by jej pomohol? Nejaký univerzálny si mam kupit?

lucenek
5. júl 2010

@dadka. bych šla do clony než slunečníku

marzim
5. júl 2010

My to řešíme jednodušeji. Vezmu plenku a takovýma kolíčkama jí připnu k boudě, když to fak pere. U Síčka jsem to zatím nepoužila, ale u předešlého ano.

dadka.
5. júl 2010

@lucenek Našla som tu clonu na nete....myslíš že táto clona by bola lepšia? Žeby jej slniečko nesvietilo?

lucenek
5. júl 2010

@dadka. a ktewrou clonu myslíš???

lyongirl
5. júl 2010

@dadka. sevzuz má slnečnú clonu a veľmi si ju chváli, že malému vôbec nesvieti slniečko a asi 2-3 strany dozadu sú aj fotky ako to vyzerá 😉

dadka.
5. júl 2010

@lucenek tuto som myslela,len či bude pasova 😕 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8797134

dadka.
5. júl 2010

@lyongirl Vidim, vidim, kukam,kukam a asi je to to isé čo som si ja našla, napísala som jej že aký typ clony je to, tak uvidime, čo odpíše 😀 😀

lucenek
5. júl 2010

@dadka. jj tu clonu jsem měla a sedí superně, teda na quinny, janeenergy ale myslím že pásne i na síčko

lyongirl
5. júl 2010
dadka.
7. júl 2010

babky, ja som si dnes kupila prúžkovanú nádhrnú látku na tu podložku do kočíka, len bola na objednávku, tak čakám týžden kym mi príde.....som zvedava, ako to bude vyzerat 😕

lyongirl
8. júl 2010

@dadka. teším sa s tebou 😉

marzim
8. júl 2010

Tak jsem zvedavá na fotečky potom 🙂

achina
9. júl 2010

Ahoj holky, ufff, tak jsem si dala praci a precetla celou diskusi. Kupuju golfky uz asi mesic a ne a ne se rozhodnout. Sicko jsem mela vybrane jako prvni. Pak jsem ho zrusila, vybrala Chicco, pak Gesslein a ted jsem se k Sicku vratila. Jsem rada, ze ho tak vychvalujete. Ale chci se jeste ujistit, opravdu se vam zda kocarek kvalitni? Ja jsem se zarekla, ze uz si nekoupim zadny nekvalitni, rozhrkany kocar. Nekde jsem cetla, ze tohle Sicko je sice lehke, pekne, ale ze je to proste rachtatko.
A vcera jsem ho videla ve meste nazivo, trosku me zklamal. Ale i tak jsem asi rozhodnuta, ze do nej jdu. Ale jeste jedna vec me zarazila. Madlo se mi zdalo strasne vysunute dopredu. Nas maly jezdi tak, ze ma rucky na madle a vykukuje z kocaru, jinak proste nejezdi. Mam strach, ze na nej nedosahne. Nebo se mi to zda? Moc diky !!

dadka2
10. júl 2010

Já taky začala u Sí, pak Chicco a nakonec zase Sí. Jsem spokojená, myslím, že od golfek musí člověk očekávat něco jiného než od sporťáku. Pokud bych jezdila více po městě, tak bych šla do Plika P3, ale pro moje potřeby je Síčko lepší.

sevzuz
10. júl 2010

@lyongirl
@dadka.
tak som dadke odpisala, ja som bola cely tyzden na dovolenke aj so sickom aj s clonou, presne tou ako uviedla lyon a bolo super aj v tom neskutocnom slniecku sa mm prechadzal po kupalisku a Lukasko sladko spinkal vobec na neho nesvietilo, ked tak ta na nozicky mozno ale na tie som prehpdila plienocku, inak je tam ako v ulitke lebo na neho nesvieti a nikto ho nevidi🙂

mne to velmi vyhovouje

marzim
12. júl 2010

@achina Já jsem se Síčkem spokojená. Je pravda, že je to takové rachtátko, jsou to prostě golfky, ale my jsme s tím už prošli různé terény a v pohodě. Ce se týče madla. Daleko není. Náš Daník se za tně drži poád (musim mu ale trošku povolit pásy), nebo si na něj neustále odkládá nohy když leží. A to madlo je takové celé ohebné, takže Daník se s ním vyřádí. Pokaždé mám pocit, že ho snad zlomí, ale madlo drží 😀 .

achina
12. júl 2010

Moc diky za odpovedi. 🙂
@marzim, jee, vy mate taky Danika, presne tak mu taky rikame 😉 Vis, kdyz ja myslela, ze kdyz koupim golfky za vic jak 6 tis., tak to takove rachtatko nebude ☹ My tady mame hodne ulic s kocicima hlavama, tak mam z toho hruzu. A nejhorsi je, ze na mensim meste proste nejdou vyzkouset, jelikoz v obchodech maji ten takovy ty levny do 3. tis. Ze pry tak drahe nikdo nekupuje. Kde ty jsi je nakonec vlastne koupila? V Cechach ? A za kolik, jestli se muzu zeptat? Moc diky.

@dadka, @lyongirl, holky, hrozne se mi zalibila tato clona, myslite, ze bude pasovat i na sportak? konkretne na Jane Slalom, diky 😵

lyongirl
12. júl 2010

@achina píšu, že je univerzálna, vhodná ku všetkým typom kočíkov so strieškou, ale samozrejme lepšie bude spýtať sa na to v obchode, videla som ju už na viacerých šporťákoch, ale zrovna na jane nie...

marzim
13. júl 2010

@achina Ahojky, koupila jsem ho na Mimibazaru, ale je to normálně E-shop a na faktuře mají Obchod Strategie s.r.o., Příbor, e-mail je oknakup@seznam.cz a webové stránky www.i-strategie.cz nebo www.oknakup.cz. a stál 5990,- a 100,- poštovné.

dadka.
13. júl 2010

@achina Ja som si kupila na síčko aj clonu, ale aj slnečník. Clona je dobra, ale potom mala nechce zaspinkat v kočíku, lebo nevidí na okolie a mam pocit, že sa boji.....používam skôr slnečník, ktorý si regulujem, má taký otáčací systém, a s tym je Karolínka spokojnejšia, lebo vidí na svet🙂) No čo už, kym nevyskusas, čo Ti dieťatko lepšie znáša, nevieš čo más kupit....tej výbavičky nikdy nie je dost🙂)

achina
13. júl 2010

@dadka. - to mas teda svatou pravdu, ja uz jsem ted taky nastvana, kolik zbytecnosti clovek koupi, nez zjisti, co je vlastne dobre a prakticke. Ja mam slunecnik, ale je uplne naprd, skoro ho nepouzivam. Proto uvazuju o te clone, ale ta, co se mi libi, je dost draha. A navic jsem dnes vyzkousela Sicko 😉 a prijde mi, ze tam clonu ani nebudu potrebovat. No, ale to asi zjistim, az ho budu mit.
@marzim - diky za info, mrknu na to
No, Sicko me teda dost mile prekvapilo, hrozne se mi libi a manipulace s nim je bezvadna. Navic nas Danik tam tak krasne zapadl, jak se rika - jak hrnec na prdel 😀 a jen se usmival. Takze do nej jdu. 😵 Ted jeste vyresit, kde ho objednam. Uvazuju o Slovensku, ale vim, ze nektere obchody do Cech nedovazi ☹ Musela bych to nejak vymyslet.
Podle toho, co jste psaly, tak nejfrekventovanejsi jsou Bambini, Babydepo a Babymarket?
Jo, a prosim pomozte mi s barvou, ja absolutne nejsem schopna se rozhodnout 😒 Myslela jsem, ze bych vzala Kiwi, ale pan rikal, ze je to kombinace s tmave zelenou, tak to se mi nelibi. Nejvic na odbyt jde cerna, ale mam cerny sportak, tak chci jinou barvu. Tak zacinam zvazovat Javu, ale zda se mi moc smutna. To je hruza, jsem desne nerozhodny clovek...Jak jste spokojeny s barvama vy ????? diky

dadka.
14. júl 2010

@achina Síčko je super, ja som spokojná. Ja som sa tiež dlho rozhodovala akú farbu 😕 😕 nie je veľmi na výber.Čierny kočík som si nikdy nechcela kupit....ale nakoniec som si kupila black step. To je čierny s béžovou podložkou. No na tú podložku mi práve mamina šije novú podložku, aby to ten kočík oživilo, kukni obrázok🙂)

dadka.
14. júl 2010

achina.....ešte chcem dalsiu vložku, nejakú fialovú s obrázkom....ale ešte som látku nezohnala 😕
Čo sa tej clony týka, čo je už na síčku, tak ona nie je dostačujúca, ked mi mala zaspí, tak na nu svieti slniečko.Preto som si kupila tu druhu clonu a slnečník. Takže ak chces, aby dieťatko bolo celé zakryté, tak určite Ti nebude postačovať táto clona, čo má síčko. Ale niekotré babenky to poriešia obyčajnou plienkou, nevymyslaju 😀 😀
Jooj, len ked moj mužíček videl ako na jeho dcérku svieti slniečko, nepostačovala mu plienka 😀 😀
Hned ma sfukol, čo za kočík som to kupila 😕 😕 A tak som to poriešila nakoniec aj,aj....ale slnečník nam viac vyhovuje, mala vidi na svet🙂)

marzim
14. júl 2010

@achina Mrkni ke mě do alba. Máme Javu a je fakt super. Chtěli jsme původně Black Step, ale nebyl nikde na skladě. A z té Javy jsem unešená. Přesně jako u nás - měli jsme černý kočárek, tak jsme chtěli změnu. A ta Java je fakt super.
a co se týče objednání, jestli vydržíš tak ještě měsíc, tak si objednej kočárek u http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet... - cena nejlevnější na trhu, tedy co jsem našla a poštovné do čech je 8,30€, co mi psal pán. Já bych si ho tam bývala objednala, ale chvátala jsem na něj a jim je dovezou až v srpnu

dadka.
14. júl 2010

achina....jedna baba čo si s nami tu písala o síčku "zajo" predava nový kočík, nové síčko, tu na MMB má inzerát...kukni.