Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kacka.l
8. apr 2010

No jo, ale já ho budu hodně skládat a rozkládat a nechce se mi pokaždé ho sundávat a zase nandávat, u toho 2010 se to snad nemusí, nebo jo???

kacka.l
8. apr 2010

Holky, máte zkušenosti s obchodem babydepo.sk???mají super cenu na sí 2010. Holky a nejste někdo blízko hranic od Ostravy????

llumka
9. apr 2010

baby,uz dlhsie vas citam.a tak vcera som kupila v auparku PP Si sportivo 2009 ciernobiele pasiky za 165€ 🙂
chcem este dokupit madlo,poradte kde by som kupila dakujem.

eimiky
9. apr 2010

llumka ak si z Ba tak v avione v alltoyse, mne dali aj vyskúšať z chicca liteway cca 14€

llumka
9. apr 2010

eimiky,dakujem pojdem vyskusat 🙂

kacka.l
9. apr 2010

Eimiky: prosím a to madlo pasuje z toho liteway- A nemáš to v albumu???A je tam asi napořád, že???

kacka.l
9. apr 2010

A ještě z CT 04 a multiway nevíte či pasuje???Děkuji.

eimiky
9. apr 2010

mám to v albume 😉 a z multiway sa mi zdá, že nepasuje 😖
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/eimiky/album...

duplicka
9. apr 2010

tak to perfis sadne ako pozeram 🙂

katavinka
10. apr 2010

kacka.l Ja mám farbu kiwi a to je s tmavozelenou, úplne tmavou. Bola som včera opäť v Brendone, chcela som kúpiť tašku, ale zrovna v tejto farbe už nemali a ani nie sú na sklade, už sa nedá objednať, ach, blbááá, že som ju nekúpila hneď.

angel22
10. apr 2010

Ahojte kocky. Ja prave uvazujem nad nejakymi golfkami, lebo na jar-leto-jesen sa mi nechce tahat s mojim Powertrackom co ma vyse 11kg. Takze chcem lahke, skladne golfky na kazdodenne pouzitie. Do uzsieho vyberu sa dostali Jane energy, Inglesina Trip a nakoniec aj PP SI. Len ako som si vas precitala tak sa pri SI-clu objavili problemy ako: nizko posadeny a tenky kosik ( co je u nas dost dolezite, lebo ked uz ho mam vyuzit, tak by bol plny a zas tahat ho po zemi ... ) - nenasli ste nejaky zlepsovak??? Dalej ste tu pisali o odpadavajucich pukliciach a vrzgajucich kolieskach. Naozaj staci len prestriekat? A kolieska su odpruzene vsetky 4? Ja som obzerala v Alltoyse Liteway, ale muzovi sa tie kolieska zdali moc labilne a tenke. Ako sa s tym jazdi? Nemam sancu ho vidiet a len tak si ho objednat na skusku a potom posielat spat, to sa mi nechce.

hena55
10. apr 2010

Ja som sa nakoniec rozhodla pre Si a zatial nic take nepozorujem. Mam kolekciu 2010 a dnes som vliekla nakup z obchodu v dvoch obrovskych taskach. Dost tazky a ziadne suchanie kosika po zemi. Tiez som sa toho obavala. Robi vam to aj na 2010? Kolieska zatial tiez OK ale mam ho len par tyzdnov.A uz som konecne pochopila aj to ako sa odopina to madlo takze ja som fakt velmi spokojna. Navyse je dost priestranny. Ale mozno este len vychytam muchy. Potom napisem 🙂

sevzuz
10. apr 2010

ja ho mam dva tyzdne a stale som nadmieru spokojna a nic take nepozorujem, to madlo sa da vybrat uplen super, dakujem moko za radu 😵
a kocik sa mne zatial po zemu nesucha ale myslim ze eimiky mi davala radu aby som ho podsila, ze ona si ho dala podsit kozenkou.

katavinka
10. apr 2010

angel22, ja vôbec nemám košík pri zemi, ale treba brať do úvahy aj to, že žiadne golfky by nemali vláčiť ťažký nákup, to nám povedali aj v predajni, nie je to klasický šporťák, tak nechcime tam nosiť 10kg 😉 Nám sa jazdí fakt dobre, sme spokojní.

angel22
10. apr 2010

Vsak baby mne je jasne, ze tam nenarvem 10kilovy nakup na tyzden, ale v niektorych prispevkoch tam napisali baby, ze tam strcili deku a este nejaku drobnost a uz to bolo skoro pri zemi a kosik sa predral. Tak preto sa pytam. Ja mam totiz od muza podmienku, ze toto je posledny kocik ktory riesime. Takze ak ho kupim a nebude dobry tak ma asi rovno zabije. ☹ Preto tolko meditujem a vypytujem sa. Bohuzial nemam moznost nikde ho vidiet, takze je to o to horsie.

angel22
10. apr 2010

Baby a viete mi niektora poradit kde najdem rozmery v zlozenom stave?

katavinka
10. apr 2010

Angel, to je škoda, že si ho nemôžeš pozrieť. Tiež som raz tak kúpila len cez net a bol k ničomu, našťastie ho nemienil muž používať, tak sme ho predali a potom uznal, že golfáč treba.
Môj postreh je len taký, že Síčka 2009 mali tie košíky moc dole. V predajni mali aj z tejto kolekcie aj z novej, tak v tom som videla rozdiel.

katavinka
10. apr 2010

Rozmery a váha:
* v rozloženom stave :
výška 103cm x dĺžka 97cm x šírka 51 cm
* v zloženom stave: 51 x 99,5 cm
- Váha kočíka: 7.2 kg

toto som skopírovala zo stránky babetkovo.sk

angel22
10. apr 2010

Aha vdaka, len ta vaha sa mi volako nevidi. Ved inde uvadzaju 6kg a na to som sa chytila. Tak ako to vlastne je? ☹ Bohuzial unas v BB len Chicco a same polske kociky maju a potom Bebecomfort, ale to uz su 3kombinacie. A zas cestovat kvoli kociku ... som sama s 2 detmi, takze nehrozi.

angel22
10. apr 2010

No teraz som nasla 2 ceske stranky kde rozmery v zlozenom stave uvadzaju 99 x 31. Tak teraz som uz ale uplny idiot z toho. 😒

katavinka
10. apr 2010

Angel, čo sa týka váhy, všimla som si to pri všetkých kočíkoch, každý uvádza inak. Tie rozmery potom budú blbosť, správné sú isto tie, čo si udala Ty, musia mať chybu. Ak by si chcela, zmeriam Ti ho zajtra.

katavinka
10. apr 2010
angel22
10. apr 2010

Tak ak by to pre teba nebol problem bude vdacna, lebo som z toho vazne jelen. :o)

sevzuz
10. apr 2010

angel ten rozmer je urcite 99x31 a kocik je lahucky podla mna, v pohode ho odnesiem za tu rucku na nosenie nepripada mi az tak tazky, a ked je v nom maly a znasam ho zo schodov tak to je tiez bezproblemov, jedine co mi vadi ze mam malo miesta na schodoch ale to uz nie je chyba kocika 😅 😅 😅 😅

eimiky
11. apr 2010

baby ja som písala, že v košíku nič ťažké nevláčim, takmer žiadne nákupy,len tenkú deku, občas nánožník,treba si prečítať príspevky dozadu 😉 , ani sa mi nešúcha počas jazdy ale pri schádzaní a vychádzaní na obrubník.Ale ja som už problém vyriešila 🙂

angel22
11. apr 2010

Eimiky a ako si to vyriesila? Ak, tak by som sla do novej kolekcie a tam je ten kosik vraj vyssie a dokonca ma akesi hrubsie to dno kocika. Ale pre pripad ... ako si to teda urobila? D asa to nejako podvihnut???

eimiky
11. apr 2010

angel ja som si to dala podšiť kožou ten spodok, lebo už mi tam presvitali dierky trošku.
čo máte 2010 z čoho je ten košík mysím materiálu, je neajko spevnemý zospodu?
na obrázku vypadajú byť košíky v rovnakej výške ale vskutočnosti som to neporovnávala

eimiky
11. apr 2010

tak tu to je

angel22
11. apr 2010

Baby a nie je to moc labilne ked su tie kolieska taketo jednoduche, teda ze ci nie su fakt lepsie zdvojene kolieska.

katavinka
11. apr 2010

Tak ja som zdvojené nechcela ani za svet. Teta mala taký, večne sa jej medzi to dačo dostalo a brzdilo, nehovoriac o snehu 😒