Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
15. apr 2011

@katren super, tak skúšajte a tešte sa 🙂, dúfam, že budeš spokojná...

tonko_babymarket
15. apr 2011

Tu je tip na fusačiky, ktoré krásne sadnú do Si-čka
http://www.facebook.com/buggysnuggle#!/buggysnu...

kiwinka
15. apr 2011

@tonko_babymarket ano, ano dievcata, je to skvelý fusacik a sadne do Síčka jak uliaty ozaj, som velmi spokojna!Odporucam! 😀 😀 😀

mici111
15. apr 2011

ja mam tiez buggysnugle, velmi dobry fusak a do sicka krasne sadne..

katren
15. apr 2011

jaaaaaaaaaaj kocky, ten fusak no parada......najlepsia kupa v tomto roku!!!! teda s kupou Si-cka 😉

petruci6
15. apr 2011

ja pridavam foto,sicko sme uz predali a teraz predavam aj fusak,uz sa nam nehodi cerveny 😀

slunicko78
15. apr 2011

Ahoj síčkařky,
tak chci podat zprávy z našeho ježdění. Asi bych řekla, že jsem spíš spokojená, nicméně mám pár výhrad. Kočárek mi přijde dost úzký. Mám 19M chlapečka, myslím, že není žádný obr. Sedí v síčku v teplé bundičce a máme to teda jen tak tak /myšleno na šířku/. Nevím nevím, jestli ho tam ve dvou letech ještě nacpu. Při jízdě po chodníku (malé kostky) dost drnčí, což mě překvapilo. Pokud jedete po hladké ploše, tak je to naprosto super. Pak taky při chůzi kopu do toho "drátu" co spojuje brzdu. Vodící madla pro přítele (183cm) jsou i po vysunutí stále nízko (ale nic zas až tak tragického). Odpružení jsem také čekala lepší. Polohování do lehu lze nastavit pouze oběma rukama a relativně složitě.
Tak, teď zase něco pozitivního: má úžasnou střechu, která se dá překlopit před dítě. Chrání před větrem z boku. Košík pod kočárkem není zase tak nízko, jak se tu psalo (je možné, že to byl problém starších kolekcí). Naprosto perfektní ovládání je na rovných hladkých plochách. Skvěle se řídí pokud dítě leží (snad ještě lépe než když sedí). Pásy jsou výškově nastavitelné. Skládání kočárku je jednoduché . Vypadá naprosto úžasně. Asi bych ještě na nějaká pozitiva přišla.....
Můj osobní názor: naprosto ideální pro samosedící dítě pokud sháním kočárek do nákupních center.

Tímto jsem chtěla napsat své dojmy po týdnu používání (hlavně pro maminky, které se rozhodují). Je docela možné, že za měsíc bude shrnutí pozitiv a negativ vypadat jinak.

lucenek
16. apr 2011

@slunicko78 já měla podobné dojjy, ne teda tu šířku, mám ted jane energy a je teda o 2cm užší...ale děti se vytahujou do dýlky dcera bude mít v létě tři a v pohodě....
taky to hrkání mě štvalo, kopání a kolečka jedou šmajdem, on mi totiž blbě jel jenom s 12ti kilovým dítětem ale když jsme měla nákup...balík wc papírů na jednu rukojeť a tašku na druhou tak jel perfektně...ale přístupo do košíku pouze z boku áááááááááááááááááááá to mi vadilo strašně moc, ale zase luxusně se skládal a stál, to jo.....ale už dělá radost jiné mamince.

niki11
16. apr 2011

Ahojte, som cerstvou majitelkou Sicka a chcela by som sa vas spytat, ci vam nieco hovori farba, ktoru som si kupila: zaklad je hnedy a po bokoch strieborny s vertikalnymi pasikmi. Bolo mi povedane, ze to je Java, ale nezda sa mi, ze ta by tam mala pasiky...

lodgermaniacka
16. apr 2011

@niki11 ak vyzera takto tak to je java 😉
http://www.amazon.com/Peg-Perego-2011-Light-Wei...

pasiky na striebornej nie su, ono je to skor taka štruktura poťahovej latky 🙂 a vyzera akoby tam pasiky boli

lodgermaniacka
16. apr 2011

@niki11 obrazok si môžeš super zoomovať, uvidiš aj tie akoby pasiky 😉

niki11
16. apr 2011

A este jedna poznamka: v kolekcii 2011 vidim na vsetkych modeloch Sicka cierne rukovete a tie moje su cierno-sive, no fakt neviem, co je toto za model a aky rok mi vlastne predali☹
Vdaka za kazdy postreh.

lodgermaniacka
16. apr 2011

@niki11 v tom pripade maš model 2011 😉 takže usmev 😀

lodgermaniacka
16. apr 2011

@niki11 čierne rukoväte su 2010 a nižšie

niki11
16. apr 2011

Aha, no tak to mi spadol kamen zo srdca, uz som sa zlakla, ze za tolke peniaze som kupila nejaku staru kolekciu. Dakujem pekne za odpoved a vsetko dobre!

lodgermaniacka
16. apr 2011

@niki11 skušala som googliť a naozaj su na obrazkoch všade čierne, ale nove su už v kombinacii so sivou, mame v rodine nove síčko geranium 😵 to červene, tak viem, rozdiel je aj v skladani, ja som mala 2010 a ten sa inač skladal ako 2011

niki11
16. apr 2011

@lodgermaniacka Vdaka 🙂 !

lenkagiec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkagiec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkagiec
17. apr 2011

Ahojte, toto je naše síčko

sakura77
18. apr 2011

tak ja uz som jelen z toho,tak ja mam co2010 alebo 2011,mam sivo cierne rucky,sklada sa cez rucky,nema take to vzadu na zlozenie co som videla na videu,ze tam nieco odtlacila a potom potiahla ten kruzok vzadu...uz som z toho vazne domotana
@lenkagiec parada,odkial mas podlozku?

eimiky
18. apr 2011

@sakura77 tak ak nemáš tú páčku tak máš 2011 🙂

barcatko
19. apr 2011

ahojte Síckarky, priblizne po troch tyzdnoch pouzivania nasho Sícka nachadzam stale viac a viac pozitiv. zda sa mi, ze uz sa troska rozjazdil ako keby, je taky makksi ako na zaciatku a uz som sa to s nim naucila aj na nerovnom terene, schodikoch a inych prekazkach. som spokojna, sme vonku kazdy den. a prisla som na to, ze ten cvok na nanozniku ked sa odopne, da sa s nim este dieta prikryt ked zaspinka a ma tam teplucko aj bez deky.

sakura77
19. apr 2011

@eimiky jej,dik,nemam tu packu veru
no ja neviem ci aj zistim vlastnosti kocika,kedze sa nejak nanho nemozeme dostat,mlada len pesi pesi,tak ani nemozem moc popisat dojmy 😀 tak ale aspon som sa uistila ze na ozaj stacia uz len golface 🙂

lenkagiec
19. apr 2011

@sakura77 Ahoj podložku mi šila sestra je to fakt šikulka. Keby som sa moc posnažila ušila by som si to aj sama ale načo keď mám takú šikovnú sestru. Inak my sa tiež dostaneme s kočíkom von len raz do týždna tak si ho moc neužijeme, ale som rada že ho mám v kufri auta stále k dispozícii.

sakura77
20. apr 2011

@lenkagiec super 🙂 no,ja myslim ze tiez by som to zvladla,hlavne s mojou maminou,ale teda nechce sa mi do toho,priznavam sa dobrovolne 😅 ale tak mozno raz....

sakura77
21. apr 2011

no,tak podlozka je uz doma,este cakam na tasku 🙂

lenkagiec
21. apr 2011

@sakura77 Jej podložka je krásna!!!! A akú tašku si si objednala? Ja mám z DM a som velmi spokojná. Je velmi praktická pri GT3 som mala originál peregácku ale nedá sa ani porovnať s tou z DM.Ked príde pridaj foto budem sa tešiť.

achina
21. apr 2011

Ahojte holky, prosim vas, jak resite tu vlajici slunecni clonu? Ja jsem z ni uplne na nervy, mne furt vyleza ven a vypada to hrozne !! ☹ Uz jsem se ji snazila prisit nebo jinak prichytit, ale ona mrcha porad vyleza...

@lenkagiec - ty tam tu clonu vubec nemas videt, vypada to dobre ! 😝

@sakura77 - krasna vlozka !! 😵

Jinak teda co se mi stalo se Sickem. Tchan jel s malym na prochazku, sla jsem kousek s nimi, a on asi nekoukal na cestu a prudce zajel do diry. Od te doby se mi spatne toci prave predni kolecko. Ach jo. Trochu jsme si s tim poradili, ale uz to neni ono. Nevim, jak vam, ale mne se casto stava, ze vletim do nejake skviry. ☹ Ted uz se pomalu bojim jet po nejakem horsim terenu, aby se mi to zas nezhorsilo. Na reklamaci se mi to posilat nechce, prece jen golfkama jezdime 2x denne....

veqa
22. apr 2011

@achina 🙂 mňa keď fakt vytočí tá clona, tak ju dám na vrch striešky 😉 tam drží a drží...ale teda ja ju mávam takmer stále spustenú