Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

jaru30
7. júl 2011

Ahoj všem 🙂
@ainik1 dej pak prosím vědět, jak jsi dopadla s tou reklamací košíku 🙂 děkuju

almita
7. júl 2011

@merikac ja mam vyblednutu tu slnecnu clonu tiez.A pouzivam ho sem-tam.Kvalitny teda moc nie je. ☹

katren
7. júl 2011

Kocky, tak ja sa stazovat teda nemozem...my mame sice bezove sicko, ale dennodenne je pouzivane a nic nemam vyblednute...ani tu clonu, ta je cierna 😕

lodgermaniacka
7. júl 2011

@merikac @almita baby, ktory model mate? 2010, alebo 2011? ja mam 2011 a nič take sa nedeje, je kupene 4/2011 akurat ked porovanavam s 2010 tak tieto novšie viac hrkocu, vynovili skladanie a viac ich rozhrkali 😎

almita
7. júl 2011

Ja mam 2010 a hrkoce tiez🙂Maclaren je uz doma a co sa tyka kvality,to sa vobec neda porovnat. 😉

almita
7. júl 2011

@lodgermaniacka a ja som si este vsimla,ze 2011 idu uplne do lahu.2010 nie.

almita
7. júl 2011

@lodgermaniacka Ja mam 2010 a hrkoce tiezMaclaren je uz doma a co sa tyka kvality,to sa vobec neda porovnat.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@almita mala som 2010 a ta išla na 1000% tichšie, fakt važne..a tieto novšie hrkaju o 106 😠 no neva, mne sa pači velmi, a lah teda neviem, nezda sa mi že by bol viac v lahu 😕 však je maclaren konštrukčne neporovnatelny? 😉

lodgermaniacka
7. júl 2011

@almita a nechavaš si aj síčko aj maca?

merikac
7. júl 2011

@lodgermaniacka 2011 mam- kocik je ok, paci sa mi, kvylitny aj potah je ok,,akurat lem na strieske, kde konci strieska ( cim je olemovana) tak toje z uplne ineho materialu a to mam sedive uz

lodgermaniacka
7. júl 2011

@merikac aha, tak sa to robi asi aj na starších aj novších, ja tam nič nemam, ale nepoužívam ho denne, tento bol vonku max.10x aj to som prehnala, tak uvidim časom..

mirka285
7. júl 2011

@merikac Mery a nebolo to sedive od novoty 😀 ja to mam normalne,asi preto ze to mam cervene...inak baby mne to je uz smiesne,ked niekto povie,ze sicko hrkoce,mam 2010 a podla mna vobec nehrkoce,hrkoce napr. zapp alebo nuna 😕 dnes na Magio plazi som si extra vsimala kociky a kazdy mal bud Teutonku alebo maclaren 😝 uz tu moju Teutonku nechcem 🤐

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mirka285 ja som mala 2010 a ta bola uplne tichá, tieto 2011 menili skladanie a strašne hrkocu v ručkach podla mna, tiež som nechapala ked som mala tu staršiu ako môže niekto napisať že je to hrkalka, ale už chapem

mirka285
7. júl 2011

@lodgermaniacka Lodger tak to je jedine mozne vysvetlenie,lebo mne fakt nehrka 🙂 ja som s nim spokojna, ked sa zbavim Teutonky este nieco ine kupim...

hojda
7. júl 2011

@mirka285 Já mám taky kombinaci Teutonka a Sí a jsem spokojená s obojím.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mirka285 ja ti verim že nehrka 😉 a na čo maš zalusk?

mirka285
7. júl 2011

@hojda ja s Teutonkou nemam ziadny problem,podla mna je to naozaj kvalitny kocik,ale tu u nas v BA je ich tolko,ze nechapem normalne 😕 fakt,kazdy druhy kocik,ma to zere,muz si zo mna robi srandu,ci som fakt za ten kocik dala tisic eur,lebo vraj ho ma kazda druha cigana 😕

hojda
7. júl 2011

@mirka285 Tak to se budete muset odstěhovat z BA🙂 Teutonku bych nedala🙂

lodgermaniacka
7. júl 2011

suhlasim, teutoniu ma 9 mamičiek z 10-tich..a teda farba bežova a hneda fičia najviac

mirka285
7. júl 2011

@lodgermaniacka ved stale pokukavam po tych mamas and papas,najprv,ze kupim si Solu,potom sa mi zase strasne zapacila Luna ta trojkolesova,tak teraz som do nej 😀

lodgermaniacka
7. júl 2011

@hojda ja som mala teutonky 3, ale neprišla som na to čo je na nich take super a ešte za tu cenu 😒

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mirka285 jaaj, sola je môj sen 😝 zelena, alebo denim 😝 😝 😝 dufam že bude ešte na zimu 😀

hojda
7. júl 2011

@lodgermaniacka Tak třeba to, že dopadly velmi dobře v testu na rakovinotvorné látky, takových kočárků moc není.....kočárek nevybledne, vybledlých od sluníčka jsem viděla mraky i kvalitních (mutsy, bebe confort,...) a navíc ho teď zdražili, takže ten svůj prodám za lepší cenu🙂 😀 😀 😀

lodgermaniacka
7. júl 2011

@hojda myslíš? mne sa zda že za nižšie ceny sa skoro nove teutonie alebo malo používane už ani predavať nedaju, aspon tu na sk..pre mna bola jednotka bugaboo cameleon, ale tak každy ma iny vkus a potreby 😉 🙂

mirka285
7. júl 2011

@lodgermaniacka a nekupis aj tu moju,budes mat stvrtu a ja sa jej zbavim 😀 no ved ja tiez dufam,ze do zimy mam novy kocik doma,nastastie sa daju kupit na Slovensku,takze to je pohodka... inak mne co vadi na Teutonke,teda neviem ci len ja mam ten problem ale mala mi v nej pada,proste nesedi tam pekne rovno opreta,ale je akoby cela vykrutena 😕

hojda
7. júl 2011

@lodgermaniacka Tak třeba u korbiček už je to poznat, prodávali se kolem 2 tis a teď je to 2,5 tis. Bugaboo je krásný, ale bohužel to není kočárek do terénu, který já potřebuju a pak mi na něm taky vadí, to že nejde polohovat (nohy, záda).

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mirka285 aj mne padal maly do strany, a to už sam sedel, no vieš čo...idem si ja lahnuť a rano ti napíšem či nekupim aj od teba 😀 😀 😀 😀 😀 dufam že maš bežovu alebo hnedu 😝

lodgermaniacka
7. júl 2011

@hojda mne viac vyhovovalo korytkove sdenie, maly nepadal do strany ako v teutonke a na zimu som mala zimne kolesa, ktore su nafukovacie a velke a vhodne aj do terenu, ale nepoužívala som ich, velmi dobre išiel cez teren aj s tymi malymi odpruženymi 🙂

mirka285
7. júl 2011

@lodgermaniacka no vsak moja mala uz chodi a pada do strany...no dobre sa na to vyspi,mam hnedu,tak dufam ju zoberies,dam ti zlavu 😀

hojda
7. júl 2011

@mirka285 Tak to už jsem taky slyšela, ale u nás s tím problém vůbec nebyl. Malý se v něm vozil jako pán 😀