Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

winas
25. jún 2010

podle me potah sundat nejde ale nevim treba to nekdo zkusil,ale pokud to jde tak to bude komplikovane,ale ten navlek na madlo je zalezitost 5 minut mame jen navlekaci.

lyongirl
25. jún 2010

@winas pre niekoho 5 min., pre iného celá večnosť a výsledok na hov.o 😀 😀 😀
ja by som to asi nezvládla...

lyongirl
25. jún 2010

@dadka. nie je zač a ak ti má kto ušiť, tak to je super 😉

marzim
25. jún 2010

Holky, tady ta paní šije vloždy do různých kočárků - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

marzim
25. jún 2010

A tady taky.... je jich tam spousty - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=298393
Napište si do vyhledávače - vložky do kočárku nebe tak a myslím, že za 300 nebo tak jsou super a třeba i se jménem 😀

lentilk.a
25. jún 2010

Ahojte, ja mam pp si vo farbe black step, kupovany na konci marca, pouzity cca 5x, v 100 percentnom stave. Idem ho predavat, nemate zaujem? Ja som si splnila sen a kupila bugaboo bee+, tak tento je naviac. 😉 Stal 200, teraz 150.

kacka.l
26. jún 2010

Holky vyprat jde krásně, prala jsem jej v pohodě, sundaný je za minutku, a peru i boudičku, je jako nový. 🙂Jo a peru v pračce. 😀

marzim
26. jún 2010

@lentilk.a - tos nemohla napsat o den, dva dřív. Brala bych ho všema deseti. ☹ Teď už jsem si objednala a zaplatila.

eimiky
26. jún 2010

baby volala som do auparku Peg perega, lebo už dlho sú tu dohady o tom či je 2009 iný košík ako na 2010,pán mi povedal jediný rozdiel medzi týmito dvoma je madlo a váha, 2010 má 7,8 a 2009 je len niečo cez 6 kg.Nie je ani vyššie upevnený.

lentilk.a
26. jún 2010

marzim, no mrzi ma to... ☹

lyongirl
26. jún 2010

@lentilk.a ja som si kúpila už hnedú tašku a hnedú deku k jave...
ale zdá sa mi, že tu ešte bol niekto, kto chcel čierny, alebo sa mi to len zdá? Nie som si istá...
počkaj, možno sa ešte niekto ozve, ak nie, daj na bazár, podľa mňa sa po ňom len tak zapráši 😉

dadka.
28. jún 2010

Babenky, dnes večer by mali prist Síčka....už sa teším a som nedočkavá....dufam, že naozaj pridu 😕 😕

marzim
28. jún 2010

Ja už se taky moc těším. Už jsem ho zaplatila a do konce tohoto týdne bych ho měla mít doma 😀

dadka.
29. jún 2010

Síčka zatiaľ nie sú, mali byť v pondelok večer a dnes na sklade.....ale že iba dnes išli do talianska....no ani ma nikto neinformoval z babymarketu, že dnes nebudu..... 😨 😨 😨 som bola spolahnuta, tak ho už potrebujeme...

lodgermaniacka
29. jún 2010

baby, v brendone som včera videla oranžove 😉

tonko_babymarket
29. jún 2010

Dadka sorry, ale Taliani sú proste Taliani a keď sa im nechce pracovať, tak s nimi nikto nepohne, včera asi sedeli pred telkou a sledovali zápas Slovákov....ale dnes večer sú Sí-čka tu, to je podstatné 😉

eimiky
29. jún 2010

@lodgermaniacka to je staršia kolekcia aj v auparku majú len oranžovú 😉

@dadka. tak sa dočkáš, dnes večer budú 🙂 potom daj vedieť ako si spokojná

dadka.
29. jún 2010

@tonko_babymarket Ved sa mi už sníva o síčkach....že či vobec budu....tak dufam, že ano 😉

dadka.
29. jún 2010

@eimiky Jooj vieš ako ho už potrebujem? Chceme ist na dovolenku a taaaak by sa nam zisiel.....jasné, že dám vediet, ako som spokojná...

eimiky
29. jún 2010

@dadka. rozumiem, určite nebudeš ľutovať, ja som s nim spokojná, tiež ho berem na dovču 😉

marzim
29. jún 2010

@dadka. Tak to jsem zvědavá jak budeš spokojená, také ho očekávám tento týden a už se nemůžu dočkat.
A přesně jako tobě.... už se mi o tom kočárku i zdá 😀

petruci6
29. jún 2010

caute baby,tak my sme sa rozhodli pre farbu tropical,dnes som obvolavala vsetky obchody,tetuska v Skalici mi povedala,ze na SR ich nezozeniem do konca augusta,ale ze mi ho moze objednat z Ciech a vide ma o 30eur drahsie,no co uz chcela na mne zarobit
volala som do babymarketu v BA,tam ich dovezu az v piatok a ani sami nevedia kolko ich bude a ake farby
v KE babetkove ich budu mat vo stvrtok tak zajtra mi zavola ujo,ci maju aj tropical
no nenormalne ako sa neda zohnat jeden kocik

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 V babymarkete až v piatok? To hadam nie. Ja som dnes rano volala do babymarketu, a tam mi povedali, že zajtra ich budu mat. Minulý týžden mi povedali, že v pondelok večer ich budu mat. Tak to som straaasne zvedava, kedy budu naozaj....

dadka.
29. jún 2010

@dadka. A tiež mi v babymarkete povedali, že budu všetky farby....

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 tropical maju v brendone v BA, skus tam zavolat....

petruci6
29. jún 2010

brendon? to som este nepocula skusim dakujem
to mi dnes v babymarkete povedala,ze az v piatok ich dovezu,ze sam majitel isiel pre ne a ani sam nevie kolko ich bude a ake

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 Ked som ja volala do brendonu, to bolo minulý piatok, tak ich tam mali.Skus tam aj teraz zavolat, maju otvorené podla mna.....to je v auparku....

petruci6
29. jún 2010

teraz som pozerala na ich stranke a maju len classico,ja chcem completo 😒

dadka.
29. jún 2010

@petruci6 Ale ked ja som sa pytala na completo, aké farby maju, tak mi povedali, že tropical maju....skus zavolat, ved mozno neaktualizuju na ich stranke.

petruci6
29. jún 2010

aku tam mali cenu? neviem najst tel tam