Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
5. feb 2011

tak je to tak výšo ono je to navolno a srovná se to když se dítko opře a pak při skládání, takže že je to nahoru povolené je správně

danulavo
5. feb 2011

Taky jsem na to teď koukala, když tam nemám holku, tak je to výš a jde to narovnat, ale za chvíli se to zase povolí výš. Ale když tam holku mám (je to zatíženo), tak to drží dobře v té rovině 😉 .

tinnka9
5. feb 2011

@lucenek
@danulavo dakujem, kočky, ste ma ukludnili 😉 . uz som sa zlakla, ze som "vyfasla" zas kus s vyrobnou vadou.

danulavo
5. feb 2011

@lucenek Proč prodáváte Síčko? Nejste s ním spokojená?

lucenek
5. feb 2011

@danulavo měla jsme jane energy před sí...líp se leze do košíku není tam ta křížem konstrukce a líp se s ním jezdí váhově nastejno

tinnka9
7. feb 2011

Tak už sme dnes síčko vyskúšali. ide sa s ním naozaj krásne, dokonca som chvíľu musela tlačiť naraz 2kočíky, takže aj jednou rukou sa ovláda super 😉 . jediné, čo mi vadí, je, že na dlaždiciach a chodníkoch, ktoré sú teraz posypané štrkom, trochu hrkoce. ale myslím, že je to o zvyku a zachvílu si to ani nevšimnem 🙂 .

beruskanula
8. feb 2011

🙂 holky ahoj... mam dotaz jde PP Si uplne do lehu? a co operka nohou? diky 🙂

lucenek
8. feb 2011

do rovnas nee je tam mírný sklon ale myslím, že je lepší toto než úúúpůná placka, nožky jdou samo zvednout

sevzuz
8. feb 2011

@beruskanula ahoj ty mas brio, ze? ja mam aj si-cko a opierka chrbta tam ide asi do takej istej polohy ako na bri-u a nozicky tie sadaju polohovat do dvoch poloh 😉

beruskanula
8. feb 2011

@sevzuz :jj, brio mam 🙂 a spokojenost, ale zatim vyuzivame jen korbicku 🙂

a zjistuju, ze vybrat golfky je tezsi nez kocarek 😅 😀
pp si se mi libi, ale taky quinny zapp xtra a cybex... musime pak s malym vyzkouset a hlavne je videt nazivo 😀 🙂

diky za odpovedi 🙂

sevzuz
8. feb 2011

@beruskanula no ja som brio kupila az nedavno a tiez som spokojna, ale keby som si teraz kupovala golfky tak si kupim tie quinny zapp xtra, to je super, ze sa daju otocit, aj ked som si-ckom com spokojna😉

beruskanula
8. feb 2011

@sevzuz : jj, prave xtra jdou otocit jako jediny a jsou nas zatim nejvetsi favorit 🙂 , ale kdyby nahodou nebyly tak super ve skutecnosti, necim nam nevyhovovali, tak musime mit neco v zaloze 🙂

no v sobotu jedem do bejbycentra, tak jsem zvedava 😀

Brio je paradni kocarek 😵 😵 🙂 , lip jsme nemohli koupit myslim.... 🙂

lucenek
8. feb 2011

@beruskanula a nevadí ti že ta skořepina je jakoby furt do sedu a ty jen naklápíš? jako že prcek nebude vůbec narovno ležet....?????

beruskanula
8. feb 2011

@lucenek : skorepinou myslis quinny? 😅
jak pisu, zatim se nam zamlouvaj nejvic, ale jestli je vememe se uvidi, az vyzkousime 🙂 ... pokud se nam v necem nebudou libit, samo nebereme 🙂 , ja je nazivo nevidela-zatim je v centru nemeli, ale ted uz maj, tak se na ne a dlasi jedeme v sobotu podivat....

lucenek
8. feb 2011

@beruskanula jj zapp extra je vylisován z jednoho vytvarovaného celku jakpoby polosed nohy nejdou pozvednout klopíš celou sedajdu

zajo79
8. feb 2011

@lucenek nohy idu pozdvihnut. tam sa to da. na zapp klasickom nie.

beruskanula
8. feb 2011

@lucenek : jak pise @zajo79 : u xtra jdou zvednout i nozky 🙂

lucenek
8. feb 2011

jooo? vypadá že to je to samé co zappík akurát to jde točit po/proti a naklápět.....

mirka285
8. feb 2011

@lucenek no a jeden velmi zasadny rozdiel tam este je...ten extra ked zlozis mas dve casti,ostane ti zvlast konstrukcia a vlast sedacka....co je podla mna veeeeelmi neprakticke..

lucenek
8. feb 2011

@mirka285 hmmm tak to je fakt blbé......

eimiky
8. feb 2011

zapp je super skladný ale mne sa nepáči, že dosť hrkoce na dlažbách v meste

mirka285
8. feb 2011

no co uz,dokonaly kocik neexistuje 😖

eimiky
8. feb 2011

@mirka285 máš pravdu žiaden nie je dokonalý a každému vyhovuje iné

mirka285
8. feb 2011

@eimiky veru,ked ja by som mala najradsej doma aj 5 kocikov a striedala 🙂

lucenek
8. feb 2011

@mirka285 😀 😀 😀 to znááám

eimiky
8. feb 2011

@mirka285 😵 😵 😵

sevzuz
8. feb 2011

@mirka285
@eimiky
ahaaaa no tom som nevedela, ze sa to tak rozklada a sklada 😲 😲 😲 a ze velmi hrkoce, sice som niekde zachytila, ze si to eimiky pisala,len som na to zabudla ale ma strasne zaujalo ze otocne golfky
tak potom je pre mna jednoznacnym vitazom SI-cko,
ale svagrinka ma
http://www.bambini.sk/sk/store/product/3860/27/...
a tiez je super prefektne peruje ale vonku som s nim nebola tak neviem ako ide po vonku. ale je uzasne priestranny, len ten kosik 😝 😝 😝

sevzuz
8. feb 2011

baby a kde by ste skladovali tie kociky, lebo ja mam problem aj s dvomi kocikmi. 😝 😝 😝

leony83
9. feb 2011

ahojte baby, mám tento kočík na predaj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10510696&tab=7

lucenek
9. feb 2011

já v kočárkárně 😀