Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kacka.l
22. okt 2011

Lucenku 🙂 A jaké jsou ty energy ve sněhu??Tím, že mají dvojité kolca??

lucenek
22. okt 2011

@kacka.l jako jely líp než jednolité..teda jednoduché kolco...nevím ale asi rozrážecí plocha dvojitých kol je lepší než tenkých
třeba když jsem utíkala na bus tak mi usíčka přední lítaly a musely se aretovat i při pomalém běhu..resp rychlé chůzi u janečka to nebyl problém, na aretaci předních jsme doposud nesáhla.....tak mě přišlo i otravné se furt sklánět a cvakat to

lucenek
24. okt 2011

@kacka.l ti je mohem klidně požičat na sníh

kacka.l
24. okt 2011

🙂 🙂 🙂

laloona
24. okt 2011

Holky tak jsem si dneska domů přivezla Síčko, nakonec jsme koupili nové,ale v akci za 4500 Kč, je to completo, jsou teda moc lehoučké a dobře se mi jezdí, jen nevím, možná máte taky nějaký fígl, zdá se mi,že na chodníku maličko drkotají

lucenek
24. okt 2011

@laloona drkotají a drkotat budou psaly jsme to tady....event zkus zatížit pořádně, mě se s ním jelo v uvozovkách dobře jen když na jedné rukojeti byl nákup a na druhé taky a děcko mi tam sedělo

repi
10. nov 2011

@laloona mohla by som poprosi o typ, kde bola taka akcia? Dakujem.

amiiia
4. dec 2011

Baby a je dobrý PP Sí aj do zimy?(sneh) a tak? Ja ho ešte nemám, ale nad ním veľmi rozmýšlam.. 😒(

mici111
4. dec 2011

@amiiia no to rozhodne nie 😀 😀 😀 do snehu??? to by si daleko nezasla 😀 😀 😀 😀 ale inak je super..ja som mala zopar kocikov a zostala som pri sicku 🙂

amiiia
4. dec 2011

@mici111 Ok, tak nemyslela som zas 5 metrový sneh..myslím to by žiaden kočár nezvládol..ak len nemá pekne veľké kolesá- to mi je logické .. 😉 pýtala som sa kvôli tomu, lebo tie kolesá na Sí sa mi zdajú až moc malé...ale asi ho objednám..lebo inak sa mi páči 😉

mici111
4. dec 2011

@amiiia ja som mala 5 kocikov a vratila som sa zasa k sicku 😉 ja som s nim spokojna, malej sa tam dobre sedi, vyspi sa tam krasne..urcite odporucam 🙂

amiiia
4. dec 2011

@mici111 aha, no supi potom a ešte sa chcem spýtať, ked dáš malú v kočíku do ležiacej polohy, tak pekne leží, či je v takom sede akoby 😒 lebo teraz čo máme kočík (ABC design) v športovej časti ak sklopím sedadlo, tak malý je tam taký pokrčený - akože totál nepohodlné ...

mici111
4. dec 2011

@amiiia nie nie 🙂 ked ju dam do lahu, tak lezi, normalne poloha leziaca 🙂 ma cca 83 cm a zmesti sa tam na dlzku este v pohode..ale uz jej trolinka nozicky visia..myslim, ze je aj na spanie pohodlny, lebo ked spi v kociku, tak da aj cez dve hodky, co v postielke malokedy..

mici111
4. dec 2011

@amiiia odkial ides objednavat? a aku farbu chces?

amiiia
5. dec 2011

@mici111 odtialto som rozmýšlala že ho objednám: http://www.kociky.sk/detske-kociare/sportovy-ko... ale farbu - ten čierny... 😉

mici111
5. dec 2011

@amiiia dobra cena..aj ja mam cierny..ale ked mas moznost ist do BA, tak mozno v auparku v peg peregu ti spravia cenu 🙂 ja si vzdy dam urobit cenu u nich 😀

mici111
5. dec 2011

@lodgermaniacka na to som kukala uz aj ja 🙂 len divoke farby..este ta java je celkom pekna..len kocka nie je z BA..inak pozeram, ze zasa menis vozovy park? 😀

sakura77
12. jan 2012

baby,mam na predaj transportnu tasku na peg perego,je nova,len vyskusana,kupovala som ju do lietadla,len kym sme sa spamatali tak sme uz mali olepeny kocik na letisku,tak sme ho tam ani nedavali..len sa povozila hore dole v kufri🙂

eldobi
5. feb 2012

Predam PP Si, farba Cedro, kupeny 6/2009, viac info v bazari.

lubika39
18. jún 2012

ahojte baby, nema niektora z vas na predaj PP Si v zachovalom stave? najlepsie okolie ZV, BB, NR. dakujem

tinnka9
20. jún 2012

Baby, menila niektora z vas zadne kolieska na Sicku? Zvladneme to aj sami alebo treba na to servis?

mici111
20. jún 2012

@tinnka9 a co sa ti stalo s tymi kolieskami?

tinnka9
20. jún 2012

@mici111 mame ich total znicene, potrebujem ich vymenit 😉 😉 😉

dekub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec33
30. jún 2012

@lubika39 ahoj, Neviem ci je to este aktualne, ale ja budem predavat cierne SIcko. Som sice z Ba, ale ak mas zaujem poslem ti viac info. 😉 Budem ho davat aj do bazarika 🙂

amouramour
30. jún 2012

my mame uno a je skvely🙂aj hlboky sme mali PP🙂mam velmi rada tuto znacku

amouramour
30. jún 2012

@mici111 u nich je skor problem, ze tam maju vacsie ceny ako na internete, ale ked ich clovek a to upozorni povedia, ze plati to co na nete...ale skusaju na ludi🙂

sonula44
30. jún 2012

@drobec33 môžem poprosiť viac info o kočíku čo bude na predaj : Ďakujem 🙂

drobec33
30. jún 2012

@sonula44 napisem do IP 🙂