Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
13. jan 2011

@mici111 ja som s ním bola na dovolenke a dávala som malému plienočku bavlnenú pod seba, keď si zdriemol 😉

eimiky
13. jan 2011

@mici111 15 strana už som ti to písala, príspevok majula 28

eimiky
13. jan 2011

@tinnka9 ja som z PD 🙂 tiež to nemám blízko, ale mne to pošlú poštou ak bude teda kamoška mi to prepošle

eimiky
13. jan 2011

@mici111 objednať sa dajú už len niektoré, na predajni ževraj nezostal žiadny 😖 kamoška si zobral predtým javu a tá dnes si zobrala black step

lyongirl
13. jan 2011

@mici111 http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3042...
nemôžem nájsť moje foto, ale toto je moje a z druhej strany je v inej farbe, taká pásiková

mici111
13. jan 2011

@lyongirl hm, toto je pekne..to si si dala sit ? ci sama si sila?

tinnka9
14. jan 2011

@eimiky no uvidim, dnes tam skusim zavolat. mm tam ide este o 2tyzdne, tak ak by sa este dal teraz objednat a potom vyzdvinut, bolo by to super 😉 .

tinnka9
14. jan 2011

@eimiky prosim ta, este jedna vec - ta farba java je kombinacia hnedej a striebornej alebo hnedej a smotanovej? vdaka

lyongirl
14. jan 2011

@mici111 to som si dala šiť

@tinnka9 java je kombinácia hnedej a striebornej, v tej striebornej látke sú také tmavé pásiky, tažko sa to opisuje, ale je predsa len strieborná s pásikmi, skúsim odfotiť, ale máme nový foťák a neviem z neho sťahovať, tak navečer popr. hodím foto, ak ma niekto nepredbehne...

tinnka9
14. jan 2011

@lyongirl diky.

tinnka9
14. jan 2011

Tak baby, dnes som si ho objednala, buduci stvrtok by mal byt u nich 😉 . inak ak by to niekoho zaujimalo, tak v brandone ich na predajni uz nemaju, ako pisala @eimiky, len na objednavku farby java, black step a kiwi (a teraz pozeram na stranke, ze asi uz len kiwi a black step) vo verzii classico, completo sa neda uz ani objednat. ale mne nevadi, ja som chcela aj tak len classico. uz som nan velmi zvedava, lebo nazivo som ho este nevidela (tu u nas ho nikde nemaju), tak dufam, ze nebudem sklamana 😒 .

veqa
14. jan 2011

@tinnka9 nebudeš, ja mám pp classico java 🙂

lyongirl
14. jan 2011

@tinnka9 tu sú fotky, snáď pomôžu, snažila som sa to vyfotiť detailne

ellysa
14. jan 2011

baby tak aj ja mám objednaný black step, dohodli sme sa ešte ale že ho možno nebudem brať, lebo zajtra ideme s mojim okukať síčko a nunu a o rozhodne-nakoľko povolil ďalší kočík 😅 , tak potom ho predajú, veľmi milá bola tá pani

tinnka9
14. jan 2011

@lyongirl velke vdaka. snad som dobre vybrala 😉 . ked ho budem mat, napisem vam 🙂

lyongirl
14. jan 2011

@tinnka9 dúfam, že budeš spokojná, záleží, aké nároky máš na golfáče, ak vieš, že golfáč je jednoducho golfáč a nie šporťák so spojenou rúčkou, ktorý sa vždy ovláda o niečo lahšie a tým pádom je aj ťažší a nie je taká "hrkálka" ako golfáče, tak spokojná budeš, samozrejme, že Sí nie je hrkálka, ale je to ľahký kočík, ktorý sa jednoducho nedá porovnávať so šporťákom, ktorý má koľkokrát aj 15 kg...

tinnka9
14. jan 2011

@lyongirl tak zas narocna nie som, coho dokazom je aj sportak, ktory pouzivam teraz, a ten je este po starsom synovi 😀 . som myslela, ze uz nebudem spekulovat a "dobojujem" to s nim aj pri druhom dietati, ale teda uz sa odmietam s nim trapit. ved toto PP hadam vyuzijeme este nejaky ten rocik a potom sa mi ho snad podari predat 😉 .

aktakk
14. jan 2011

AHojte kocky...mozte mi prosim poradit. Da sa s SI jazdit v pohode aj v zime? Zapacil sa mi tento kocik, kedze sa chystame na dovolenku do londyna, tak potrebujem golfac. A po kupe golfacu uvazujem nad predajom sportiaku niekedy na jar, teda iba v pripade, ze sa da s golfacom chodit aj v zime. Dcerka bude mat buducu zimu rok a 3/4 tak myslim, ze je zbytocne drzat doma aj sportiak? Alebo ?

lucenek
14. jan 2011

@aktakk nedá..sigl koca vepředu malý průměr je to vyloženě na suchou zimu...ale ve sněhu se nadřeš......to radši pliko teda....nebo gt3 úpe nejlíp 😀

mici111
14. jan 2011

@aktakk ja tiez este nechavam sportovy kocik na buducu zimu doma..tak ako pisala lucenek, asi jedine pliko..ale u mna to neriesilo to, ze som chcela maly skladny kocik.. 🙂

lucenek
14. jan 2011

já mám pořád gt3 a jezdíme...mám líné dítě.....
ale nechej si sporták na další zimu stopro užiješ...hlavně nespocená neudřená tlačící mamina golfky ve sněhu

lyongirl
14. jan 2011

@aktakk
@lucenek
asi to vyznie smiešne, ale mne sa v snehu jazdí v pohode, nehovorím, že to ide tak super ako na suchom chodníku, ale v porovnaní s Cam cortinou, ktorú som mala pri obidvoch chalanoch nevidím v jazdení v zime žiadny rozdiel!!! A cortina mala veliké kolesá, jednoducho ak je sneh, tak tlačiť musím tak či tak, jedinú nevýhodu do snehu vidím dvojité kolieska a tie Sí nemá a zas ale musím povedať, že v snehu som si predné kolečká zaaretovala, to bolo lepšie. Iný kočík ako Sí nemám a radšej som vytiahla Sí, ako sa trápiť so sánkami...

lyongirl
14. jan 2011

a ešte dodám, že ani spotená, ani narobená som nebola 🙂

aktakk
14. jan 2011

@lucenek
@mici111
@lyongirl dakujem za odpovede, este si teda premyslim....toho snehu uz v dnesnej dobe uz vela nie je, ale clovek nikdy nevie...
Ja prave tiez riesim nieco skladnejsie a hlavne "nositelnejsie", nakolko moja teutonia je tazka ako "hovado" a neda sa mi ani po schodoch vyniest ani nic...

lucenek
15. jan 2011

@lyongirl já jsme zvyklá na kolca je to fakt, takže když je sníh tak síčko ani nevytahuju, jenou se přerjéížděla a stačilo mi....

ellysa
15. jan 2011

@aktakk no ja by som to riešila podľa toho kde bývaš, ak na juhu alebo pri Blave, tak to podľa mňa aj so síčkom zvládneš v zime, však aj tento rok bol sneh asi týždeň a nič...

tinnka9
15. jan 2011

@aktakk presne som ti chcela napisat to, co ellysa - zavisi od toho, kde byvas. ak v meste a mate odhrnute chodniky, tak si myslim, ze by si nemala mat problem 😉 . ja sa tiez planujem sucasneho sportaka zbavit, akonahle budeme mat nove golfky. a buducu zimu uvidime, ci sa bude maly este vozit, alebo pojde po svojich. a ked napadne "kopec" snehu 😀 , tak na sankach.

aktakk
15. jan 2011

@ellysa
@tinnka9 no byvam v okoli piestan a cestu su tu tak...no odhrnute ako kedy, ale pravdu povediac, po vonku sa tu ani velmi nespacirujem, skor chodim po okolitych mestach.

aktakk
15. jan 2011

@tinnka9 no mne tiez napadlo, ze ak bude vela snehu tak to poriesia sanky! Ale ak bude moje dieta akcne/aktivne po mne, tak pojde po svojich 🙂

lola11
15. jan 2011

@lyongirl ahoj mozem sa ta prosim opytat - ty mas tiez sí-čko?Ak ano - kde si dala sit tu podlozku - mozno si to uz niekde pisala, ale necitala som tuto temu celu. No a este jedno - to madlo si kde kupila?!Dakujem pekne.
Ja mam kociarik tiez a som s nim maximalne spokojna(az na ten nakupny kosik pravdaze 🙂 🙂 )Tak ho mozem kazdemu len odporucit.