Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
10. jan 2011

@lante no ja som pliko nemala, mala som len Si, za hrkálku ho nepovažujem,mala som viac kočíkov a teda Síčko bolo oproti niektorým tichučké.Ja som so Sí bola spokojná.

eimiky
10. jan 2011

@lante nemáš Sí po ruke, že by si mi to zmerala?

mici111
10. jan 2011

@lante a ja sa prave rozhodujem medzi si-čkom a plikom..ktory by si doporucila?

lante
11. jan 2011

@eimiky aké miery by si rada?

@mici111 na Síčku mi chýbalo madlo...a nechcela som ho dokupovať a na Pliku mi vadili kolieska. Príď sa pozrieť....mám doma oba 😉 porovnáš si sama 😀

eimiky
11. jan 2011

@lante Šírku Síčka približne vo výške madla,dakujem
ja som mala madlo z chicca liteway a bolo pevnejšie ako to originál

mici111
11. jan 2011

@lante no teraz síčka madla maju 🙂 no ved ja som si porovnavala aj pliko aj sicko..v auparku v peg peregu..a nevedela som sa rozhodnut..ale asi pojdem do sicka..teraz maju v brendone akciu na bez nanoznika a plastenky za 147 evri a aj s nanoznikom za 164 evri...no nekup to 🙂videla som farby v kolekcii 2011 a nic moc..tak neviem..

eimiky
11. jan 2011

@mici111 videla som práve preto potrebujem vidieť pliko mini a rýchlo sa musím rozhodúť či nepôjdem naspäť do Sí

lante
11. jan 2011

@mici111 a tohtoročné šete nie su? Ja mám obe vo farbe cedro...tá sa mi veľmi páči.

eimiky
11. jan 2011

@lante už sú ale drahé

lante
11. jan 2011

@eimiky takže merala som od vonkašieho kraja jednej tyčky po druhú a namerala som 38,5cm a a od vnútorného okraja po druhý vnútorný 34,5cm

eimiky
11. jan 2011

@lante ďakujem Ti

mici111
11. jan 2011

@eimiky
@lante a ked teda sa rozhodnem, ze sicko, baby myslite ze aj s nanoznikom mam brat? kvoli plastenke hlavne..tam je rozdiel 15 evri nejakych..???

mici111
11. jan 2011

@eimiky inak fakt, to pliko mini..e-e, ja by som donho nesla..chod kuk do toho auparku..ale mne sa nepaci, to je naozaj taka hrkalka..ako kocik pre babiky mi to prijde...

lucenek
11. jan 2011

@mici111 jako origo vyoadá vždycky líp pláštěnka i nánožník, ale je fakt malej já si nechám od paní od nás ušít i na PPgt3 vypadá to úplně jinak než emitexové....

lante
11. jan 2011

@lucenek máš GT3-ku???

lucenek
11. jan 2011

ano mám

lucenek
11. jan 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40169943&tab=8
koukej; jak šije....
akorát mám moku, ale v na;bídce má hnědou takto bude ladit....
avložku do síčka si asi nechám světle lila a tm., fialovou z druhé strany

eimiky
11. jan 2011

@mici111 rozmerovo je podobné Sí.keď ho uvidím, rozhodnem sa.

lucenek
11. jan 2011

já šla do sí kvůli váhy...potřebuju něco co vynesu.....
mám gt3a stímjezdím v zimě na hory a tak a když je sucho a potřebuju někam jet tak síčko...pliko bych nevynesla s malou moc na ochotu okolí se nespoléhám.......

@eimiky dopiju kafe a jdu ti to změřit

eimiky
11. jan 2011

@lucenek už nemusíš, už to mám 😉 ale dík

lucenek
11. jan 2011

oká

lante
11. jan 2011

@lucenek ja som mala GT3 bol to naj kočík aký som mala 🙂 Práve kvôli váhe som menila za Pliko a potom sa mi dostal do ruky Sí...keby sa mi Sí-čko dostalo do ruky skôr GT3 nikdy nepredám.....

lucenek
11. jan 2011

@lante jj je nej...já to mám tak
měla jsem 5 kočárů
gt3 nej to je jasný...alemít sporták kvalitní se ndes tak nevidí takže si nechávám na druhé....časem......a golfky prostě na lítačku když vím že budu jezdit mhd a ták..tkaže jeden den druhej den tamten......

lante
11. jan 2011

@lucenek ja som ho mala pri prvom a pri druhom iba ako hlboký.....nutne som po dvoch cisárskych v krátkej dobe po sebe (19,5 mesiaca) potrebovala niečo ľahšie na nakladanie.....ale na GT3 nedám dopustiť... Inak pozerala som ten nánožník na GT3 čo si hodila link...je skvelý....hlavne vysoký...nie ako originál...určite by som ho kúpila, keby som mala GT3 a dieťa ktoré ešte viac sedí v kočíku než behá.

lucenek
11. jan 2011

@lante gogyna je ero se vozí furt.....
ten origo je naprd...fakt podzim max a pak stejně je na šířku nebo tloušťku ted nevím jak to napsat úzký.....Sáře vyroste noha anedá tam knajtky 😀

lante
11. jan 2011

@lucenek jj 😉 Aj Vili sa rád vozil, vôbec ho netankovalo, že okolo behajú deti...pozeral sa na ne a komunikoval z kočíka 😀, no mojím a mm pričinením sa kočíka musel v 19,5m vzdať...

eimiky
11. jan 2011

@mici111 aké sú prvé dojmy zo Sí?

mici111
11. jan 2011

@eimiky kraaassny je 😵 😵 😵 aj sare sa pacilo..a zobrala som nakoniec aj s nanoznikom a plastenkou..no uvidim, ci tam narvem fusak a potom by som isla vyskusat aj von..

eimiky
11. jan 2011

@mici111 potom napíš ako si spokojná.Aký máš fusak, ja som lodger aj nánožník na to v pohode zmestila ale nám stačil len lodger

mici111
11. jan 2011

@eimiky fusak mam emitex..presne ten isty co davala jedna kocka tu fotky..tak ked ho tam dala ona, tak sa mi snad tiez podari..lodger sa mi moooc paci, ale uz kupovat nebudem..jojo, dam vediet, ked pojdeme prevetrat faro nove 😀
a ty si sa ako rozhodla? ci este nevies?