Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

ivamera
3. máj 2010

Tak už pár dní používame síčko, kupovali sme nakoniec cez bambini, a boli fakt rýchly. Myslím, že tá tohtoročná červená je tiež super, aspoň mne sa veľmi páči. Je taká sýta, žiaden mrkvový odtieň. Kočiarik je ľahučký, super sa ovláda. Zatial spokojnosť
🙂
Perlab, ja som ho kupovala s tým, že hádam nám vydrží aspoň do troch rokov. Z tých golfáčov čo som videla sa mi tá chrbtová opierka zdala najdlhšia práve u síčka. Ale určite by bolo dobré, keby ste si ho niekde mohli vyskúšať, ak máš tú možnosť.

chichaa
3. máj 2010

ivamera...Prosím ťa ako vidíš tú chrbtovú opierku? Je dosť pevná? Dá sa dať aj do ľahu? Ja som do neho tiež buchnutá 😎, ale zatiaľ len na nete, naživo som ho nemala možnosť veľmi obzerať. Išla si cez bambini webovú stránku, či v obchode? Ďakujem pekne a želám bezproblémové používanie 😉 !!

eimiky
3. máj 2010

chichaa opierka je dosť pevná, má 3 polohy sed, polosed a ľah, ale myslím, že takéhoto typu kočiariku by som na tvojom mieste ešte počkala, predsa je to len golfáč

ivamera
3. máj 2010

caute,
aj ja myslím, že opierka je dosť pevná, ale ten ľah nie je úplne 180 stupňov. zdá sa mi, že výrobca udáva, že je to ľah pod 150°. Asi tak ako píše eimiky, pri takom malom bábätku by som asi s golfáčom počkala, aspoň teda nie na každodenné prechádzky, ak v nom má aj spinkať. Na taký príležitostný presun k lekárovi, do obchodov by to mohlo byť v pohode. Pri obidvoch dcérkach sme na golfáčik prešli okolo 1 roka.
A dakujem 😉

perlab
3. máj 2010

vďakka ivamera...
ešte otázočka, oplatí sa mi completo s nánožníkom, nebude už v zime pre dvojročné baby malý?? koľko ťa vyšiel cez bambini? a ako rýchlo ho dodali? .... vďaka

ivamera
3. máj 2010

kupovala som ho cez ich web stránku, boli rýchly, v pondelok som ho objednala, v stredu doobeda mi ho kuriér priviezol až domov. Ale predtým som sa informovala, či moju farbu majú skladom. mali 😉 Spolu s poštovným to bolo 214 Eur. Na ten nánožník som sa aj ja pýtala eimiky... Moja malá je taká drobnejšia, takže miesta máme zatiaľ hocikoľko, ešte aj o pól roka by to malo byť v poho. No pre dvojročné bábo neviem, skôr myslím, že už bude malý hlavne na jeseň

eimiky
3. máj 2010

perlab tebe sa podľa mňa už neoplatí aj nánožník, lebo my my máme rok a pol a je nám už natesno, myslím na dĺžku je dosť krátky, ale záleži aj aké dieťa je veľké, náš je tak primerane na svoj vek.Skús pozrieť nejaký univerzálny niektoré sú väčšie.

llumka
3. máj 2010

perlab - mame rovnako velke dieta, tento kocik som kupila pred mesiacom a som spokojna, kupila som sportivo 2009 to je bez nanoznika, skusala som s nanoznikom je maly. 2009 som vybrala preto lebo sa mi viacej paci farba ako 2010.kupila som v auparku za 165€ 🙂

kacka.l
3. máj 2010

🙂 Já pořád uvažuju, že si jej koupím přes to babydepo.sk, mají tam completo 2010 za 195 eur i s kurýrem.

perlab
3. máj 2010

ďakujem dievčatá, takže nánožník zruším, pá

dadka2
3. máj 2010

Originál nánožník je opravdu na nic, lepší je univerzální od Emitexu. Já taky původně chtěla model 2009, ale ten je bohužel bez madla, tak proto jsem vzala 2010.

majula28
3. máj 2010

kacka no neviem neviem či aj s kuriérom (v obch. podmienkach to majú síce tak napísané, že je doprava zdarma....), ale ked som tam telefonovala tak mi povedali že kuriér je ešte navyše a to by ma vyšiel viacej ako tu v TT 😅 tak som nešpekulovala 😀 😀 😀 a zobrala som ho z bambini

eimiky
4. máj 2010

kacka.l veď ty už máš sičko nie? či chceš radšej 2010?
llumka aj mne sa viac pačíli farebné prevedenia 2009 😉 akej farby máš ty?

kacka.l
4. máj 2010

Eimiky, já už jsem to své cedro prodala, a chci si koupit 2010,- kvůli madlu i kvůli barvě, to z liteway, bych musela pořád sundávat, jenže teď nám budou dělat fasádu, tak raději počkám, až jak to vyjde. 😉

eimiky
4. máj 2010

ahá som nevedela, že si ho už aj predala, nesedela ti farba?

llumka
4. máj 2010

eimiky, mam ako ty ale ciernobielu

kacka.l
5. máj 2010

arva byla super, fakt mi tam moc chybělo to madlo, malý je zvyklý hodit si na něj nohy a spát, taky jak jezdíme, tak se za něj drží a vypadá důležitě. 🙂 prodavačka v obchodě mi tvrdila, že nejde vytáhnout, když jsem se snažila, jenom jsem jej jakoby povysunula dopředu, což ona byla nadšená, že to nevěděla. Holky tak jde teda úplně sundat???Ne že bych to potřebovala, ale jen tak. Děkuji.

andrea999
5. máj 2010

kacka,mala som nero 2010 a madlo samozrejme ide dole..

eimiky
5. máj 2010

ano baby to tu už písali, že ide dole, len treba pošpekulovať 😉

misa84
5. máj 2010

kacka, tak stejne jaxe to madlo povytahuje, tak udelas to same jeste jednou - zmacknes takove cudliky. ze spoda jsou 2 takove zarazky - zmacknes jednu, madlo povytahnes, zoubek preskoci do druhe zarazky, kdyz zmacknes i tu, madlo vytahnes 😉 snad jsem to napsala "pochopitelne" 😀

winas
5. máj 2010

Supr za dotaz a odpoved chtela jsem se taky zeptat na to madlo to jedine me stvalo na kocarku a ono to jde vytahnout supr moc dekuji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misa84
5. máj 2010

🙂

kackalaz
5. máj 2010

Díky. 🙂

chichaa
5. máj 2010

Dievčatá ďakujem pekne za rady...ešte malú teraz nechcem dávať do golfiek, chystám sa s predstihom na leto na dovo k moru 😎 mne malá aj tak dlho nevydrží ani len v káre...najlepšie doma sa vyvalovať porozbalovaná 🙂 papa

ivamera
6. máj 2010

Ahojte 🙂
Idem sa vás kočky ešte opýtať či ste si k síčku kupovali aj originál tašku? Alebo ste prišli na nejaký iný variant, a nie za tú fuj fuj cenu. 😝

eimiky
6. máj 2010

ivamera skús tašku z DM, vyzerá celkom fajn aj cena je priateľná

kala12
6. máj 2010

Ahojte baby, potrebovala by som poradit...Neviete, ci do Sícka pasuje ta farebna univer. podlozka od Emitexu, nemate niektora? Nemam to kde vyskusat, u nas zial nikde Sicko nemaju, dokonca je total vypredane, ani v Taliansku na skladoch nemaju. Tak zistujem, aby som potom mohla uz len na istotu objednat kocik, ked bude znova v predaji. Dakujem pekne.

eimiky
6. máj 2010

kala12 vyskúšaj do chicca liteway, myslím, že by to malo byť totožné

majula28
6. máj 2010

ivamera ja tam mám tašku z oriflame 😅 čiernu, má aj dve uši na nesenie v ruke, ale nevadí 😀 a ináč sedí tiež dobre 😀

kala12 ja som si tiež tú podložku kúpila...ale nesedí tam diera na pás medzi nohami treba ju tam dorobiť 😅 a trošku pri nožičkách odstáva, je to tam širšie ako kočík 😝 .....ale ja som si ušila na mieru 😵

perlab
7. máj 2010

dievčatá, práve som objavila Nuna Baby tiež od PegPérego a som sa zamilovala 😵 😵 😵