Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
23. mar 2010

Rozhodne to madlo treba dávať opatrne a pri skladaní dávať dole, nezdá sa mi ale, že by bolo nejaké širšie

moko123
24. mar 2010

no kočky my už druhy den zabehávame Síčko a zatial myslim že sme sa rozhodli dobre,,
no ja som kupila podložku zatial taku univerzalnu je sice kratšia ale zatial stači ,,,, treba to vyskušat nie každe pasuje na pásy.
katavinka to mysliš vážne že ti ten nanožnik je krátky a kolko meriate???:
no to si ma zaskočila ,,,,
nam zatial služi ale tak Lili ma len 7 mesiacov,,
noa inak čo sa tyka tych koliesok dufam že sa nam rychlo neopotrebuju doteraz sme mali nafukovacie a dufam že dostaneme nahradne moc im neverim....
inak mam čo som chcela,,,asi tak

katavinka
24. mar 2010

Moko, ani neviem koľko malý meria, ale na svoj vek rok a pol má normálnu výšku.

eimiky
24. mar 2010

katavinka my máme zachvíľu rok a pol a teraz nám je nánožník akurát, ale na jeseň už určite bude malý,lebo keď som pod nánožníkom mala deku, bol už dosť natesno 😒

majula28
24. mar 2010

moko a akú tú podložku si si kúpila?
baby môžete mi zmerať dlžku chrbátika, dlžku sedu aj s nohami a šírku?
díky

moko123
25. mar 2010

majula 28 baby life sa to vola kupila som to v babymarkete no hovorim ona je kratka jej stači zatial

no a s tym nanožnikom neviem ako ale na jesen by nam mal byt asi dobry ešte a v zime vybalime slalom,,,,ešte mame buginu zabalenu

majula28
25. mar 2010

moko pozerala som ju na nete, nenašla som ju, tú tvoju, ale našla som túto, len neviem či bude pasovať... http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
má rozmery: dĺžka podložky 75 cm, v širsej časti je šírka 52, v užšej 32,
tak preto prosím vás odmerajte mi niektorá dlžku a šírku Síčka...díky

moko123
25. mar 2010

no vieš to je najlepšie itak podla mna odskušat ako ti sadnu aj boky aj pasy preto som išla a kupila to čo tam sadlo najviac no akože neni to tam presne ako ušite ale mne to momentalne kym je mala takato mala stači ,,,,, skušala som aj icoo a tá tam nesedí,,,dlžka je asi 35cm a širka je 13 cm ale podla mna každy to zmeria inak

moko123
25. mar 2010

a inak som došla nato že to madlo sa da pekne vyklopit ked dieta chce vystupit von,,, uplne bezproblemovo jedna alebo obidve strany naraz

sevzuz
25. mar 2010

dakujem kocky za odovede

majula28
26. mar 2010

moko ale vieš ja si ju chcem objednať cez net...lebo čo som sa pýtala v obchodoch tak nemali, žiadne 😠 ale asi to risknem 😅

sevzuz
28. mar 2010

Jej kocky, tak uz ho mam doma. Mala som v bambini objednanu ciernu farbu, ale nejak mi stale vrtalo v hlave ze cirnu eee a ze radsej tu hnedu - java. A je uzsana ovela krajsia ako na fotkach, tam vyzera ta bleda farba strieborna, ale v skutocnosti je , teda podla mna, bezova s hnedym pruzkom. Este sme s nim neboli na prechadzke ale doma sa mi zda super, velmi dobre je rieseni ten nanoznik, pripina sa zvnutra na streisku a vytvori celkom dobru ochranu pred zlym pocasim. Zajtra ho idem prevetrat, som zvedava aky bude.

Inak moko, ako sa da to madlo odklopit, nejako to neviem najst.

moko123
29. mar 2010

sevzus no proste zospodu toho madla maš take cupliky tie musiš zmačknut a potiahnut madlo potom ti zapadne do takej dražky a ešte raz to potlačiš a tahaš proste na dva krát to musiš povytahovat

no inak ten nanožnik sa podla mna zle pripina mohli tam dat lepšie tie cvoky

eimiky
29. mar 2010

moko123 aj podľa mňa tie cvočky sa zle upínajú, hlavne ak tam dieťa už sedí, tak sa to zle upína

sevzuz
29. mar 2010

moko dakujem za odpoved.
a ano zle su tie cvocky, ale myslim si ze teraz su napevno ked je novy, ale pouzivanim sa to vybeha, predsa su len umele a to sa zosucha 😨

katavinka
30. mar 2010

Inak ja som neprišla na to, ako sa ten nánožník hore pripne, tie horné cvoky, aj keď nám je malý už teraz, aj tak nechápem, kam sa to má pripnúť 😝

kackalaz
30. mar 2010

Kdyby jste měli nekdo zájem mám na prodej PP Sí cedro completo, v nádherném stavu, troufám si říct jako nový. Měli jsme jej jen na dovolenou a párkrát do obchodu. Záruka do 07/11. Cena 4000,- kdybyste měli zájem, klidně si piště SZ.
Holky já jej připínala zevnitř, jakoby pod boudičkou, naopak musím říci, že oproti pliku sedí úžasně. 🙂

eimiky
31. mar 2010

katavinka ako máš striešku tak po bokoch z vnútornej strany sú cvoky

kacka.l
3. apr 2010

Holky tak už mám sí taky doma, sice variantu bez madla, ale to neva, co mě štve je košík, taky ho taháte skoro po zemi???Upravovali jste si ho nějak???Děkuji.

eimiky
3. apr 2010

kacka.l ja som si ho dala mamke podšiť takou hrubšou kožou,kedže sa mi už urobila diera 😝 , je strašne nízko a to tam skoro nič nenosím, len občas deku alebo nánožník.
ktorú farbu máš ? a ideš dokupovať aj madlo?

kacka.l
3. apr 2010

Eimiky, mám cedro, myslela jsem že bude škaredá, ale je moc pěkná, něco mezi žlutou a limetkovou. Na fotkách vypadá nic moc, ale v reálu super.

marzim
5. apr 2010

Zdravim devcata, do sicka jsme se s manzelem zamilovali na prvni pohled. Je super a uvazujeme o jeho koupi.
Jen se chci zeptat, myslite, ze pro 7mesicni mimco je v pohode. Nas Danik meri 76 cm a ma 10kg. A kdo ma tu verzi 2010. Je tam ta taska stejna jako u 2009, nekde jsem cetla, ze by mela byt vic zpevnena.

kacka.l
5. apr 2010

Můj malý má 9.měsíců a je to super.

marzim
5. apr 2010

A jeste se zeptam... ty kolecka jsou plastova? Meli jsme kocarek Leviroo s plast. kolecky a menili jsme za gumove, protoze ten plast byl strasnej.....tak nevim prave jestli tady u tech golfek ten plast nevadi. A jak se vam s tim sickem jezdilo v zime ve snehu. Nechci na zimu kupovat zase dalsi kocarek.Diky

eimiky
5. apr 2010

marzin po snehu sa s máloktorým kočíkom jazdí dobre ale po odhrnutých chodníkoch to išlo celkom ok

duplicka
7. apr 2010

baby kamoska ho predava a novy mam ho aj v inzercii, je to ten pekny 2009 cerveny pasik 😉

eimiky
8. apr 2010

duplicka keby ho už nemám tak ho hneď kúpim od teba 😉 😉 😉

kackalaz
8. apr 2010

Holky nechápu jak je možné, že u Vás na slovensku stojí síčko 5200 a u nás nejlevnější 6500,- štve mě to, protože jsem chtěla prodat to svoje 09 a koupit s madýlkem 10, ale ten rozdíl je děsivý.

kacka.l
8. apr 2010

Holky a ještě jaké máte barvy, mě se to moje cedro moc líbí, škoda, že nemá madýlko. Jaká je ta java, kiwi,??? nemáte fotečky???když tak je prosím vložte.Moc děkuji. A ještě ta java je se stříbrnou nebo s béžovou. A ta kiwi s šedou??? 😀 😝

eimiky
8. apr 2010

kackalaz a prečo nedokúpiš len madlo z chicca liteway ak sa ti jedná len o madlo 😉