Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

marzim
23. jún 2010

@dadka - no já jsem z Plzně, takže osobní odběr u mě nepřipadá v úvahu. Napsala jsem tam dotaz, tak uvidíme
.

dadka.
23. jún 2010

@marzim Marzim, ved v Čechách ho majú všade......mne odpísalo toooolko českých e-shopov, prečo chceš objednávať zo Slovenska? Hmmm? A tam mas dopravu v rámci celej ČR zdarma.

martinano
23. jún 2010

baby tak ja neviem, ja som bola v auparku v ba, min.tyz. aj tam ich mali

marzim
23. jún 2010

Protože na SK jsou mnohem levnější. V ČR stojí většinou všude 6590,- a na SK my vyjde tak za 5300,-

marzim
23. jún 2010

@martinano - a v tom auparku je prosímtě co za obchod? Děkuji

dadka.
23. jún 2010

@marzim aha🙂) to ma nenapadlo..... 😀 😀 😀

dadka.
23. jún 2010

@marzim ja som do auparku volala včera,je tam peg perego, ale maju len kolekciu 2009 a len oranžovú farmu, cena je okolo 179,- EUR....

marzim
23. jún 2010

@dadka. - tak to já chci completo 2010 a nejraději blac step

marzim
23. jún 2010

Děvčata ještě se zeptám u té verce classico 2010 je součástí i pláštěnka? že bych možná upustila od completa. Ten nánožník není až tak nutný

dadka.
23. jún 2010

Tak babenky, volali mi práve z babymarketu, že v pondelok večer dorazia Síčka......ževraj to majú overené, prídu všetky farby......sama tomu už neverím, ale ak je to pravda, tak to bude skvelé 😀 😀 😀

dadka.
23. jún 2010

Práve mi napísali že je to 100% informácia, takže babenky ktoré mate záujem volajte do babymarketu 😀 😀 😀

eimiky
23. jún 2010

baby keď prídu do babymarketu tak asi prídu všade, lebo to berú asi z jedného skladu tuším

lyongirl
23. jún 2010

keď budú, tak sa asi obesím 😝 a budem veľmi zlá na MM, ktorý ma prehovoril na espiro!

marzim
23. jún 2010

@dadka. Tak jsem tam napsala e-mail, tak snad ho budou mít. Díky moc za informaci. 😀 Jen je mi divné, že tam k nim dorazí a do jiné prodejny nedorazí.

dadka.
23. jún 2010

@marzim Budem rada, ak to vyjde 😀 😀 😀 Ak budeme mat to, čo sme chceli 😀

daducha
23. jún 2010

dadka, dakujem za info, uz som pisala do babymarketu, tak snad to vyjde 😉

dadka.
23. jún 2010

@daducha Nie je za čo, ja budem len rada, ak som niekomu pomohla 😵 😵

marzim
23. jún 2010

Tak Bambini do Čech nezasílají, vysoké poštovné - škoda a stejně nemají skladem, až v júli. ☹
Jsem zvědavá, co mi odpoví z toho babymarketu.

marzim
24. jún 2010

A napsala mi paní z jednoho obchodu, že nemají tu black step, ale mají tyto barvy Nero, Jawa, cedro, papaia, Titan steripes. Psala jsem jestli to všechno mají u completa 2010 a psala, že mají pouze 2010. Je mi to divné protože jsem tyto barvy ani u ní ani nikde jinde v nabídce nenašla (pro tuhle kolekci). A hlavně nemohu nikde najít tu Titan Steripes - co to je za barvu. Jinak ta Cedro se mi celkem líbí.

lyongirl
24. jún 2010

@marzim tu je to titanio, tiež mi je divné, lebo titanio bolo myslím len na Sportivu 2009, čiže bez madla a bez nánožníka...
a má úplne iný materiál ako black step...

marzim
24. jún 2010

No mě to právě přijde také divné, taj jsem zvědavá, co mi odpoví.

kacka.l
24. jún 2010

Je to titanio stripes a je to 100% kolekce 2009 bez madla, to samé cedro- tyto dva jsem měla doma🙂
Cedro s nánožníkem, mimochodem moc pěkný, každý se na něj díval, když jsem s ním šla. Mušky na něj nešly.
A titanio stripes mám teď. Je také moc pěkné, jen nemá to madýlko, tak jsem dokoupila uni, ale musí se pokaždém složení sundávat a pak nandávat.
Paní teda pěkně kecá. 🙂
Já osobně bych šla právě kvůli toho madla jen do kolekce 2010. Otázka je, zda ty madýlka origoš nějaknepřehazují i na starší kolekce, teoreticky jen převlíknou potah a přehodí boudičku. Pak mohou tvrdit toto, ale barvy cedro, titanio stripes,red stripes a papaia jsou kolekce 2009.

kacka.l
24. jún 2010

Mimochodem tato kolekce 09 se ve verzi completo vyprodávala u nás v ČR za 4500,- super cena. 😀

marzim
24. jún 2010

@kacka.l - no přesně tohle si myslím. Ani u nich na stránkách tyto varianty barev nenabízí, ale když jsem se zeptala mailem jaké barvy mají na skladě, tak mi odpověděla tohle.
Kačko a proč už nemáš to Cedro?

kacka.l
24. jún 2010

Marzim-štvalo mě, že nemá to madýlko, moc mi chybělo a to uni se mi vůbec nelíbilo. Prodala jsem ho, že si objednám z babydepo tu novou kolekci, tak jako ty. Ale mezitím jsme dělali fasádu na domku a nějak to nevyšlo, tak jsem si koupila quinny buzz- mimochodem úžasný, ale nemá polohování a malý mi bulil-takže jsem s jednou maminou vyměnila znovu za PP sí-titanio stripes. A jakmile zase budou někde levné s madýlkem, doplatím a koupím si tu kolekci 2010. 🙂 To jsem maniak, že???

kacka.l
24. jún 2010

Houby buzz-zapp to byl.

🙂

marzim
24. jún 2010

@kacka.l No Kačko moooc pěkný. Ty jsi obchodnice. Mě právě vyhovoval ten obchod Babydepo. Byli tam levný a poštovné do Čech bylo malé. Jen mají to completo 2010 totálně vyprodané a očekávají dodávku až v srpnu. ☹
Včera jsem psala ještě do toho babymarketu, ale zatím se mi nikdo neozval.
Já přemýšlela nad tím Cedrem, ale mám strach, aby mi neposlali verzi 2009 a nepřidali tam jen nějaké madlo, protože jsem tady četla, že ta verze 2010 má i vylepšený ten košík dole, že ho má nějaký silnější. A hlavně za cenu 6000,- nechci verzi 2009, když se dala koupit mnohem levněji

kacka.l
24. jún 2010

Marzim s košíkem to je kec, já jsem viděla u nás v Ostravě kolekci 2010 mají tam 100% černý a červený tuším za 5900,- a košík měl úplně stejný jako to moje titanio. 🙂

marzim
24. jún 2010

super díky za radu. Kačko a jáká barva je to titanio....to je černo šedé?

kacka.l
24. jún 2010

No to by měla být jen ta černo šedá- ale ta se prý dovážela jsem pro Anglii, my jsme měli to titanio stripes, je pěkné, ale ten kočárek na něm tak zanikne. V tom cedru byl hezčí. A ten nánožník byl podle mě super, mi se tedy krátký nezdál, to pliko má mnohem menší. 😉 Ale je fakt, že málý neměl tehdy jen 9 měsíců.