Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
11. jan 2011

@mici111 pozerám, že máte tuším tú istú nábytkovú zostavu ako my 😀
snáď to nevymažú, keď je to mimo témy...
a Síčko je super, neboj, narveš tam aj fusak a malá bude spokojná, aký máš vlastne fusak?

eimiky
11. jan 2011

@mici111 pravdepodobne Sí java

lyongirl
11. jan 2011

@mici111 aj ja mám emitex a malý v poho, aj sa vyspí, to sa ti len zdá, že sa nezmestí

mici111
11. jan 2011

@lyongirl 😀 😀 😀 no vidis 🙂 fusak emitex 🙂

@eimiky takze si sa rozhodla, ze ides znova do si-cka? a pp pliko mini uz nie?

mici111
11. jan 2011

@lyongirl faakt? tak si ma potesila 😵 no skusim to zajtra nejako poriesit a vyskusat..

eimiky
11. jan 2011

@mici111 nevidela som ho naživo tak nejdem riskovať

mici111
11. jan 2011

@eimiky a ides tiez do brendonu kupovat?

eimiky
11. jan 2011

@mici111 ak sa podarí budem ho mať z Brendonu

lucenek
12. jan 2011

@eimiky dyt jsi prodávala red step myslela jsme že jej nechceš?????

eimiky
12. jan 2011

@lucenek ja som nepísala, že ho nechcem ale že chcem zmenu, ja som so Sí bola spokojná, ale nejako ma omrzel a chcela som vyskúšať niečo iné, skúsila som a vraciam sa opäť ku Sí.Nemusím predsa predávať kočík len preto že by bol zlý, ale len pre chuť vyskúšať niečo nové 😉 a ty si ako spokojná?Inak ja som mala Corralo stripes nie red step ale minul sa rýchlo 😉

lucenek
12. jan 2011

jo ták....já myslela že jako nejsi spokoejná nebo barva.....
já mno.....měla jsme jane energy, dvojité pořední kola a váhově stejný, jen ne tak vymakaný a širší....štve mě to klapaní kolečka....strašně.....jinak zatím je krásnej čananej a chci do něj lila podložku jedna strana tmavší a druhá pastelová......

ellysa
12. jan 2011

baby koľko má síčko rozmery po zložení, hľadám niečo naozaj skladné, máme auto s takou normálnou veľkosťou kufra, ale dosť často cestujeme na dlhšie a chcem kočík, ktorý nezabarie 2/3 kufra

darevo
12. jan 2011

@eimiky koukala jsem na ten obchod brendon a oni asi neposílají do Čech viď? Mají tam Síčko kolekci 2010 za super cenu. Poradíte, které slovenské obchody posílají do ČR?
Díky

lyongirl
12. jan 2011

@ellysa - složený: v.99 x š.31cm

eimiky
12. jan 2011

@darevo nie oni nie sú eshop, len na predajni sa dajú kúpiť veci čo majú na stránke, neviem ktoré posielajú do čiech, možno babydepo alebo pozri na mmb slovenskom

darevo
12. jan 2011

@eimiky kouknu, děkuji

mici111
12. jan 2011

@eimiky ja som chcela povodne red steps, ale ked som ho videla nazivo, tak ma ta farba vobec neohurila..ten corralo stripes vyzeral ovela krajsie..ale to bola kolekcia este 2009,nie? no skoda, ze sa uz neda kupit..a videla som aj novu kolekciu 2011 a tam tie farby tiez nic moc..ale dalo by sa vybrat..aj ked obrazky strasne skresluju..

mici111
12. jan 2011

@ellysa ked sa mne zmesti do kufra krasne a je tam este dost miesta volneho, tak u teba v ooobrovskom kufri ho aj budes hladat 😀 😀 😀 😀

eimiky
12. jan 2011

@mici111 ano red step sa ani mne nepáčil naživo, tak som si radšej kúpila 2009, ja som mala bez madla, ale mala som madlo z chicca pasovalo super a bolo pevnejšie ako to na 2010

slniecko01
12. jan 2011

Ahojte baby, tiež rozmýšľam nad týmto kočíkom, veď tu počúvam samé chvály. Už 2 dni tu kukám kde je najlepšia cena a Brendon ma teda nenapadol. 😀
Asi tam skočím hneď zajtra. 😀

lola79
12. jan 2011

ahojte, o dva mesiace cestujeme lietadlom a hladam vhodny sportovy kociar. Problem je, ze maly nebude mat vtedy este ani pol roka. Moze ist 5,5 mesacne babo sadat do takeho kocika? Myslim to PP Si, paci sa mi.

lyongirl
13. jan 2011

@lola79 kárička sa dá polohovať, nie úplne do ľahu, ale dá, takže úplne v pohode tam môžeš dieťa v tom veku dať. Sedieť asi nebude vedieť, takže bude ležkať a určite bude v rovnejšej polohe, ako vo vajíčku, takže si myslím, že do toho môžeš v kľude ísť 😉
Ja som dávala mladšieho do káričky tiež pred 6 mesiacom, nevedel sedieť, nedala sa dať úplne do ľahu, v takom polosede som ho vozila, lebo on bol nenormálne zlé dieťa, nevozila ho v Sí, to som v tedy nemala, ale v Came cortina a ak by si začala čítať fórum, tak zistíš, že aj 50% mamičiek dáva dieťa do šporťáku pred 6 mesiacom, lebo sa im nevojdú do vaničiek...

tinnka9
13. jan 2011

ahojte, uvazujem nad PP Sí. Neviete mi napisat, ake je max.vahove zatazenie? Nas maly ma sice 15mes, ale je z tych vacsich deti - momentalne moze mat uz cez 13kg a je aj dost vysoky na svoj vek 🙂 . Rada by som, keby v nom mohol "pobudnut" este rok, ak si ho teda zaobstarame 😉 . Myslite, ze by bol pre nas vhodny?

eimiky
13. jan 2011

@tinnka9 je do 15 kg, môj syn je výškovo ako 3 ročný, má 14 kg a v pohode sa zmestí, a nie je natesno,pohodlne 😉

mici111
13. jan 2011

kockyyyyyyy heeelp 😀 skusala som kocik, vsetko je super, len tam neviem nijako nasadit tu plastenku... 😕 neporadite mi????

eimiky
13. jan 2011

@mici111 proti dažďu či nánožník myslíš?

mici111
13. jan 2011

@eimiky nanoznik v pohode, len proti dazdu..nejako je tam naboku vela cvockov a neviem ktory kam 😅
uz mas si-cko aj ty? 😀

eimiky
13. jan 2011

@mici111 nie budúci týždeň by malo byť zajtra to budem vedieť 😉 jáj tak to ti neporadím, pláštenku som nepoužívala

mici111
13. jan 2011

@eimiky dala si si objednat? ci?

eimiky
13. jan 2011

@mici111 nakoniec ano