Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

sisull
7. máj 2011

@merikac nanoznik sa pripina o konstrukciu, na tej umelohmotnej casti je taky cudlik - priblizne v tej casti ako ma strieska tie pripinacky

merikac
7. máj 2011

@sisull som sice blondina,,ale nie prava-tak sakra preco to nemozem najst?? 😕 cvoky mam pod nozickami na spodu nanoznika -tie viem kde ich pripnut a tie horne cvoky, neviem kde 🤐 ,,,sice na bokoch striesky su cvoky, ( strieska je pripnuta o konstukciu strieska, a na tu sa da nacvoknut aj nanoznik,,ale ked zapnem spodne cvoky, tak mi to tam neociahne a okrem toho ten nanoznik krizumej,,prost ako keby boli tie cvoky nasite z druhej strany............vrrrrrrrrrrrrrrr 😠

lyongirl
7. máj 2011

@merikac ak odokryješ z vnútornej strany bočnicu, tak presne pod strieškou z vnútra konštrukcie je "čudlík", snáď som to napísala zrozumiteľne, tam sa pripína nánožník, je to zvnútra a tým pádom to nie je "našité opačne", ako sa ti to zdá... 🙂

merikac
7. máj 2011

@lyongirl wou , huraaaaaaaaa, naprosto zrozumitelne, hladala som cudlik a nie cvok a paslo to tam,,,,vdaka 😵 ...mna by tam fakt nenapadlo pripinat to tam,,,ale tak vyzera to omnoho krajsie a aj lepsie drzi,,nez aky sposob som vymyslela ja 😀 - este raz vdaka

lyongirl
8. máj 2011

@merikac som rada, že som pomohla 🙂

lucula73
8. máj 2011

dievčatá,čo máte tento kočiarik...zmerali by ste mi šírku sedacej časti?som tu čítala,že je dosť úzky,nech porovnám s tým,čo mám doma...veľmi pekne ďakujem.

mirka285
9. máj 2011

@lucula73 tak som ti to zmerala,ma 31 cm a teda vobec mi nepride uzky,len pre zaujimavost som odmerala aj druhy kocik co mam doma(Teutonia) a ten ma cca tak isto,mozno centimetrik je sirsi....

lucula73
9. máj 2011

@mirka285 dakujem.akurát som zistila,že u nás v obchode by ho mali mať,tak najlepšie bude odskúšať 😉
A ako si s ním spokojná?

mirka285
9. máj 2011

@lucula73 ja som s nim uplne spokojna,hlavne je lahucky,co bolo pre mna dost podstatne kedze si ho sama nakladam,vykladam do auta a malej sa v nom paci viac ako v druhom kociku co mame doma,fakt neviem co by som tomu kociku vytkla,mozno jedine tu slnecnu clonu co ma,ta neplni ziadnu funkciu,cize podla mna je tam zbytocna...

katren
9. máj 2011

@lucula73 ja tiez ocenujem lahkost, kedze v siedmom mesiaci by som toho uz vela zdvihat nemala.....je paradny a nemenila by som 😉 a tu clonu my vyuzivame, ale to je na kazdom z nas 😉

romy31
16. máj 2011

ahojte...aj ja zvažujem kúpiť malému siíčko....viete mi povedať aký je rozdiel medzi minuloročnou kolekciou a terajšou? a to madlo nie je moc labilné? videla som ho v obchode a neviem, či by vydržalo, keby sa mi tam malý oprel 😅 a ešte nemáte niektorá skúsenosť s pp VELA ? Ďakujem 🙂

mici111
16. máj 2011

@romy31 myslim, ze jediny rozdiel okrem farebnych prevedeni je v skladani, kolekcia sa sklada cez poistku a 2011 cez rucku..inak ziaden rozdiel nie je..jo a este v cene samozrejme 😀 madlo je podla mna uplne v pohode, mne si tam mala nohy vykladala 🙂

lyongirl
16. máj 2011

@romy31 to madlo vyzerá labilné, ale čo s ním už náš malý narobil a stále drží, tak je v pohode, ale tiež mu zakazujem vešať sa naň a mixovať ho a pod veci, ale nohy keď vyloží, to mi nevadí

lyongirl
16. máj 2011

@romy31 ináč pozerala som video na PP Vela a tá sa mi teda páči. Oproti Sí má výhodu v spojenej rukovati, čiže sa bude oveľa lepšie ovládať a má lepší košík, vačší, asi by som išla skôr do nej 🙂

mici111
16. máj 2011

no schvalne som si pozrela aj ja video na pp vela, fuuha, ale ten design? 🙄 🙄 🙄 vobec sa mi nepaci..ale funkcne moze byt fajn ten kocik..strasne mi to pripomina pp aria..

lyongirl
16. máj 2011

@mici111 no dizajnovo je Sí krajšie, aj mne trochu pripomína Ariu a tá sa mi teda vôbec nepáči, no má taký zvláštny ten dizajn, ja by som sa nechala nahovoriť 😀

mici111
16. máj 2011

@lyongirl 😀 😀 😀 😀 ja by som sa uz nenechala nahovorit na ziaden iny kocik, teraz mam bugaboo bee plus, uzasny, bez chyby 😵 😵 😵 len sa neviem vzda SIcka, stoji mi sice v skrini, ale nemam srdce ho zatial predavat..lebo aj s tym som bola max. spokojna 😀

romy31
16. máj 2011

@mici111 bgb bee má veu len jednu chybu a tou je cena 😀 no tak teraz už vážne neviem či Si alebo Vela 😅 ale vela by mala byť tuším aj ľahšia....všaj nie je tu aj niekto kto má v ruke oba kočíky? predajca?

lyongirl
16. máj 2011

@mici111 no bee je veru drahé, takže nad ním som sa ani nepozastavila, Sí je veľmi elegantné, dizajnovo krásne, zamilovala som sa na prvý pohľad, ako do manžela 😀DD a Vela je dizajnovo zvláštna, každý má iný vkus, ja by som ju brala skôr z praktickej stránky. Záleží, čo človek očakáva od káričky, či chcel golfáče, alebo spojenú rúčku pre lepšiu manipuláciu, úlohu zohráva samoška aj skladanie do auta, košík, ktorý je na Sí je dosť malý. Zdá sa mi, alebo tá Vela aj péruje. Bolo by dobré ich vidieť vedľa seba v predajni a poskúšať s dieťaťom 🙂
@romy31

romy31
16. máj 2011

oba majú v brendone....mám to 10 minút od domu, tak tam musím muža dotiahnuť :D

winas
16. máj 2011

Take mam peg perego SI 2010 jiz rok a par dni a do roka super vse ok a jizda no lepsi kocarek jsem si koupit nemohla., ale pozor presne co jsem ho mela rok tak se nam na jedne strane trosku vychilila jedna strana madla bohuzel v USA velky problem zde se to neresi je to pry mechanicka vada. Jelikoz mam sikovneho mamzela kocarek opravil 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . no a ted o vikendu se nam prosoupalo zadni kolo u kocarku rok 2010 ma jiny typ kolecek jak rok 2011 tak radeji kupovat jen 2011 koukala jsem opet na stranky a fora USA a opet problem jiz jsem psala na stranky peg perega tak doufam ze se zachovaji cestne a kolecka poslou oni nove. Proc jinak by ted na novou kolekci davali stejna kolecka jako jsou ve predu tak i do zadu asi nejaky duvod k tomu maji co tak pozor na par vecicek vady se najdou na kazde veci jen pridavam svuj postreh 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

luciaj
17. máj 2011

baby, aj ja mam SI v uzsom vybere, len ma odradza, ze nema spojenu rucku ... aka je manipulacia s golfovymi palicami? mam starsiu dceru, ktoru potrebujem casto viest za rucku popri kociku a neviem, ci by sa to dalo s golfovymi palicami :/ poradte. dakujem

mici111
17. máj 2011

@luciaj no podla mna je SI jednym z mala golfacov, kde sa da manipulovat aj s jednou rukou, aj ked tazko, ale da ..ale ja som prave preto presla na iny kocik..neviem sice, ci na dlhsie trate..ale rozhodne ovela lepsia manipulacia ako s plikom napriklad..

katren
17. máj 2011

@luciaj ja som tiez velmi spokojna, uplne super sa s nim manipuluje aj jednou rukou... 😉

lipetra
19. máj 2011

Ahojky jake mate zkusenosti s kocarkem Peg Perego? Chci tedy ctyrkolku.

ratocha
19. máj 2011

Ahojte kočky,
ak by ste niektorá mali záujem, kamarátka predáva úplne nové síčko - len vyskúšané...napíšte mi IP 😉

lipetra
19. máj 2011

@ratocha A muzes mi k tomu napsat vic?

ratocha
19. máj 2011

Ahoj @lipetra,
poslala som ti IP.

mici111
24. máj 2011

kocky, otazka, ked ste mali sicko original v krabici, boli kolieska dolu? lebo ho balim do krabice a nejako sa mi tam nezmesti..a nepamatam si, ci boli kolieska zlozene..

eimiky
24. máj 2011

@mici111 nie kolieska neboli dole 😉