Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mirka285
20. jún 2011

@lyongirl
@tinnka9 dik baby,ja som tak nad tym rozmyslala vcera,ze budem sicko pouzivat aj v zime ak nebude sneh,mam aj sportiak ale ja si nepomozem,mne sa so sickom jazdi ovela lepsie 🙂

katren
20. jún 2011

@mirka285 aj my mame kaiser a novy rozhodne kupovat nebudem......a teraz taky prechodny mame emitex...

lodgermaniacka
24. jún 2011

ahojte, ak by ste mali zaujem o pp sí v červenej farbe geranium model 2011 pošlite IP, bol 5x použity 🙂

prusatko
27. jún 2011

Zdravím, tak i já přidávámsvé zkušenosti se Síčkem.
Na základě recenzí a většinou kladných ohlasů na tyto golfky a hlavně pro jejich design (nezdvojená kolečka) jsem se rozhodla tyto golfky koupit. No spokojená s něma teda moc nejsem. Všechno super ( nízká hmotnost, polohování, šířka(konečně nemusím otevírat i 2 křídlo u vchodových dveří), super velký košík, velice rychlé a jednoduché skládání, při nakupování hader naprosto skvělý), ale ty jeho jízdní vlastnosti mě docela hodně zklamaly ☹.
Při jízdě i po zámecké dlažbě mám pocit že se mi rozpadne, strašně drncá. Dnes mě v obchodě i oslovila paní, zda mě ten kočárek taky tak strašně drncá, že ho kvůli tomu i reklamovala.
No za tu cenu jsem čekala, že až tak rachotit při jízdě nebude, kdybych to věděla šla bych raději třeba do Chicco Liteway.

Toť můj názor na tyto golfky. Jinak v obchoďácích je naprosto perfektní.

sakura77
27. jún 2011

@prusatko amen
😅
mas pravdu,kociarik je skvely ,super sa sklada,ma ozaj vybornu striesku,ktora sa da stiahnut az dole ,lahko sa ovlada-na rovnej ceste,kocky su uz horsie nieco,no...mala som aj liteway,ten tak veru neramusil-ale zas pp sičko je ozaj velmi pekne dizajnovo...prave som kupila este quinny speedi do terenu,ale sičko veru nedam prec este..

prusatko
28. jún 2011

@sakura77 tak to mi ani neříkej, že Liteway tak nerámusí ☹((
měla jsem se rozhodnout pro ty Cybexy Callisto, ale jsou o kilo težší a více se mi vzhledově líbily Síčka - jsou více takové zaoblené.

sakura77
29. jún 2011

@prusatko tak ale zalezi na terene,no,ja som si golfky kupovala vyslovene na mestske chodniky a tak ,tam je to uplne v pohode,ked je tam babo nalozene,tak je to ok,ono na kockach ti vsetky golface klepu,no,akurat chcicco bolo take akoby pevnejsie alebo co,hlavne tie rucky mi neprisli take vyhrkane,co ja viem....ale treba skusit,viem ze niekto pisal ze s chciccom tiez neboli spokojni,tazko povedat,neda sa to porovnavat s klasika sportakom,ani nahodou 😉

mici111
29. jún 2011

ja som bola so sickom velmi spokojna, uz som ho predala a teraz lutujem ☹ lebo zhanam kocik na dovolenku a sicko by bolo uplne idealne..ja som dokonca so sickom zvladla aj turu hrebienok - reinerova chata..tusim ta chata to bola 😀 😀 😀 a mala celu cestu tam aj spat prespala, takze to az tak nedrnca podla mna 😀 😀 😀

mici111
29. jún 2011

a normalne silno uvazujem, ze kupim este raz pp sí...no nemala som ho predavat .. ☹

sakura77
29. jún 2011

@mici111 😀 a tak ja som spokojna,ved ratala som s tym ze su to len golface, u mna su dizajnovo jednotka,lebo su uplne jednoduche,bez nejakych caciek maciek a to ja rada 🙂 na tu turu sa aj my chystame,ale na to som si zabezpecila speediho,nech to lepsie slape 🙂

lodgermaniacka
29. jún 2011

@mici111 skus najsť nejake lahko jazdene 😉 niečo take ako si ty predala

sakura77
29. jún 2011

@mici111 a teraz na com jazdite? 😉

mici111
29. jún 2011

@lodgermaniacka uz som sa obzerala po nejakych jazdenych, ale nic nie je teraz..len jedny, ale to je ten stary typ este asi spred dvoch rokov..keby nieco bolo, asi by som zobrala..
@sakura77 teraz mame bugaboo bee plus 😵 😵 😵 skvely kocik, ale na do lietadla to nezoberiem, nech mi ho tam znicia 😠

lodgermaniacka
29. jún 2011

@mici111 pisala si že idete až koncom augusta, to je o 2 mesiace, za chvilku sa budu golfky viac predavať, každy začne myslieť na zimu 😎 dovtedy zoženieš 😉

mici111
29. jún 2011

@lodgermaniacka jo, k moru koncom augusta, ale v podstate uz zaciatkom augusta ich budem potrebovat, to idem len sem na SVK..tam by sa tiez zisli 🙂 ale tak dufam, ze sa nieco objavi 😀

sakura77
29. jún 2011

@mici111 no presne kvoli dovci som aj kupovala golface,bohuzial sme museli odlozit,krpci mi dostali kiahne,tak teraz cez horucavy nepojdeme,len tu po Sk ,tak az koncom augusta septembra ideme a s beeckom si spokojna? to bol este jeden moj tajny tip,ale my uz malo kocikujeme,uz by mi to asi bolo zbytocne a drahy by ma uz asi niekam nakopol 😀

mici111
29. jún 2011

@sakura77 s beeckom som nadmieru spokojna..nie je jedinej veci, co by som vytkla tomu kociku.. 😉

yoda_
30. jún 2011

@lodgermaniacka prosim ta, povedz, ze si ho uz aj predala. Ja som presne ten kocik kupila vcera, ach, vobec by mi nevadil jazdeny veru, tak nech ma to nemrzi 🙂. A preco si ho predala? Dufam, ze ho 5 krat nepouzijem a nebudem ho chciet predat aj ja.

mici111
30. jún 2011

@yoda myslim, ze ho nepredala 😀 😀 😀 😀 jazdia na cervenom sicku 🙂 neboj, nebudes lutovat 🙂 kde si kupovala?

almita
30. jún 2011

@mici111 v aladinovi v hlohovci maju akciu na sicko za 185€.

mici111
30. jún 2011

@almita diky, ale idem asi do peg perega pliko mini..tento pasikovy, hezky, ze? 😵 ty uz mas toho maclarena?

https://www.youtube.com/watch?v=_n2ubG9WtGU
almita
30. jún 2011

Mas dobry vkus,ten je nadherny.Ja somho radila kamoske 🙂 a aj si ho kupila.Je nadsena.Maclarenik este neprisiel,az buduci tyzden.No neviem sa dockat 🙂

lodgermaniacka
30. jún 2011

@yoda_ Ahoj, no ja som mala dvoje golfky a jedny som potrebovala predať, nahodila som na bazar aj sí aj maclaren a maclaren sa hned predal, tak síčko som si nechala, tajne v kutiku duše som si síčko aj priala 😉 to červene geranium je nadherne 😵 a maclaren sa mi okukal, aj ked je to rozhodne kvalitnejší golfač ako perega..

lodgermaniacka
30. jún 2011

@mici111 dobry vyber 😉

yoda_
30. jún 2011

@lodgermaniacka ale tak co sa kvality tyka, ani peg perego ako znacka na tom nie su zle. Akurat som vcera videla 12 rocne Pliko u susedy a tomu kociku nic neni - jasne, ze potah treba vymenit, ked to stalo 10 rokov na povale. Cakaju babatko a dostali tento kocik spolu aj s hlbokym od Peg perego, ktory ale bol cele roky vonku na dvore! A idu si ho zrenovovat, lebo kocik je stale funkcny.
Ale na maclaren same chvaly pocuvam aj som ho vela videla na dovolenke u Nemcov a Anglicanov, tak to je asi vyssia liga aj ked mne sa tie kociky nejak extra nepacia, brala by som ich.

lodgermaniacka
30. jún 2011

@yoda_ ved jasne že vydrží, ale keby si mala ako ja naraz perego aj maclaren tak to citiš, perega su rozhrkane a maclareny maju uplne pevnu konštrukciu, na ktoru je dokonca doživotna zaruka, takže neni o čom.. 😉

merikac
7. júl 2011

divcata potrebujem radu,,mam v maji kupovane pp si- tohtorocny model ciernu farbu .......... behom 2 necelych mesiacov a to sme ani neboli na dovolenke mi uplne vysedivel lem, ktorym je ukoncena strieska a pod nim je prichytena ta clona,,,,,,,cele golfky su ok, aj farebne akurat ten lem zostal uuuuuuuplne ale uplne vysediveny- sivy,,,,,,,,,,myslite, ze to mam reklamovat?? kocik na slnku nenechavam, von chodim len poobede ked pridem z prace,"garazovany" ho mam v byte,,,
dakujem

ainik1
7. júl 2011

@merikac Ahoj,aj ja mam cierny a takisto my to vysedivelo,neviem ci je to na reklamaciu,hlavne sa mi uz nechce vytahovat stary kocik a chodit na nom...ale stve to aj mna,mam ho od aprila.Ja idem zas reklamovat kosik,uz sa tam robia dierky,tak som zvedava,co na to povedia.Daj vediet ako si dopadla ak to budes reklamovat

barcatko
7. júl 2011

Ahojte Síčkarky, pridám aj ja svoje skúsenosti so Síčkom, hlavne pre tie žienky, ktoré sa ešte len rozhodnujú, či kúpiť alebo nekúpiť. Naše Síčko používame tri mesiace, vozím v ňom 11 kilovú dvojročnú dcérku a nenatrafili sme doteraz na žiadny problém. Skoro denne ho skladáme a rozkladáme, vozíme pravidelne v kufri, zvládli sme si ním aj horšie terény a na chodníkoch je ideálny. Nezdá sa mi, že rachotí, kolieska sú gumenné, nie plastové. Zatial nevidím, že by sa nejako drali, ani sa nevyčapli. Som nadmieru spokojná, je elegantný a športový zároveň. Určite ho odložím aj pre prípadné druhé bábo.

lenulice
7. júl 2011

@merikac Ahojky, no aj já mám pocit, že nám to pěkně bledne přesně v těch místech, jak jsi psala. Ale kašlu na to, manžel by mě už asi zabil, kdybych jen vzpomenula, že jdeme reklamovat. Navíc pochybuju, že se na to vztahuje reklamace, to oni mají určitě nějak podchycený. Navíc, už je to můj druhý kočárek od PP, se síčkem jsem docela spokojená, ale předtím jsem měla GT3 a letěl rychle pryč. Byl v takové šedé barvě a i ta světlá byla cca po měsíci používání přesně v tom samým místě na boudě vyšisovaná. Takže tak kvalita od PP 🙂 🙂 🙂