Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

december
21. sep 2009

ahojte mamičky .Máte niektorá skúsenosti pri staršom dieťatku cca 2 roky , či je ešte pre neho pohodlný na občasné vyspinkanie a tak vcelku?
Díky

miskinadamko
21. sep 2009

december, na 100% je vhody 🙂 . je vysoký,takze sa tam urcite zmesti aj vacsie dietatko, velmi dobre sa sklada a nezaberie vela miesta, podla mna je idealny

katyl
21. sep 2009

kuk na stranku www.pegperego.com
uz tam je katalog novej kolekcie 2010,

tamka84
22. sep 2009

baby, potrebujem kúpiť fusak do tohto kočíka, aký mi viete poradiť? Lodger?

filomena
23. sep 2009

ahojte maminy, pozerala som sranku PP a vidim, ze na Sí sa da upevnit autosedacka Primo Viaggio pomocou takeho kratkeho sedeho pasu - je tam video ako to urobit. Vy ste mali nejaky taky pas ku kociku ? Ja dufam, ze som to nevyhodila omylom s krabicou ☹

tamka84
23. sep 2009

filomena ja som žiadny pas nemala ku kočiaru, určite to nedávajú len tak, to bude doplnok ktorý si budeš musieť dokúpiť.

zajo79
23. sep 2009

nieje to pas z autosedacky?

filomena
23. sep 2009

z autosedacky to asi nebude - teda aspon k tej mojej urcite nebol. To je taky kratky maly pasik, musim sa popytat v obchode. Uz maju dobru srandu v Auparku v PegPeregu zo mna urcite, chodim tam ako na klavir 🙂 Zajo a co Ty mas aj Sí ?

zajo79
23. sep 2009

nieee, ja mam bee. ale sí sa mi niekedy pacil..teda aj paci, ale bee je bee.

miskinadamko
24. sep 2009

presne tak bee je ozaj len bee.... filomena ani ja som ziadny pas nemala, asi naozaj najlepsie urobis ked sa spýtas v obchode
tmaka lodger je dobrý fusak, vhodny aj pre vacsie deti len ci nebude do sí prilis dlhý, tiez by si asi najlepsie urobila ked si ho tam skusis dat a sama uvidis

zajo79
24. sep 2009

miskinadamko, si nemyslim ze bude prilis dlhy, ved ma otvory na popruhy, ktore ho budu drzat a funguje aj ako nanoznik, tak pekne nech ma miesto na nozicky.

ked nieje dlhy na bee, tak na sí-cko urcite nie.

tamka84
24. sep 2009

zajo, ty máš ten fusak?

zajo79
24. sep 2009

ano. 😵 😵 😵 😵 uz davno som nieco tak dobre nekupila..po kociku. 😉

tamka84
24. sep 2009

tak to si ma potešila. Dúfam že bude fakt dobrý, už sa teším kedy si ho pojdem obzrieť do obchodu. A to aký kočík je ten bee, ked si ho tak chválite???

zajo79
24. sep 2009

miskinadamko si ho moc nechvali...xixi. ani mne sa nelubil na prvy pohlad...az na druhy a na treti cista laska. polohovatelny, otocne sedadlo, lahky, lahko skladatelny. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34
december
8. okt 2009

Ahoj. aj my už máme doma síčko, dnes sme ho boli odskúšať, je super, malému sa v nom lubilo.

miskinadamko
8. okt 2009

ano ano bunker je genialny 😵 . zajo ale uz sme sa v nom dokonca aj povozili 😀 normalne tam maly sedel,ale dalej uz nekomentujem 😉 ale nemyslim to v zlom 🙂

miskinadamko
8. okt 2009

myslela som v bee-cku nie vo fusaku 😉 🙂

zajo79
8. okt 2009

ved kazdemu sa paci nieco ine, v pohode. 😉

kacka.l
14. dec 2009

Holky je nějaký rozdíl mezi sportivo a comlpleto, kromě nánožníku. Děkuji.

miskinadamko
14. dec 2009

kacka nie je. v sportivo neviem ci je plastenka a nanoznik nie je urcite. v completo je aj nanoznik aj plastenka a v novej kolekcii aj madlo

kacka.l
14. dec 2009

Děkuji, já jhsem si totiž našla to sí za 4590 completo a sportivo je za 6090, tak jsem nevěděla, co je co. 🙂
Miskunadamko a jak si spokojená? Můžu tě poprosit, uvádějí, že ložné lůžko je 87 cm, je to pravda? A polohování jde hodně do lehu, u nás není k vidění. ☹

kacka.l
24. dec 2009

Standu, moc se mi líbí Pp sí, a tvoje fotky mě přesvědčili, že si ho koupím. Jen mě zajímá, nevadí, že je černý na léto?? Nebylo v něm horko?? A jak si spokojená po půl roce. Děkuji.

casy30
26. dec 2009

Kacka, ja mám tiež čierny, boli sme s ním v grécku na dovolenke, na strieške je sieťka, a malý v ňom v pohode spinkal vonku pri mori, keď bolo 35 stupňov...Juj , najlepší golfáč aký som mala!!! nevymenila by som ho za nič 🙂 ľahučký, dá sa dať úplne dolehu, takže na letisku šup a malý prespal celé čakanie na lietadlo v kočíku....neváhaj a ber ho 😉

kacka.l
26. dec 2009

Casy: do lehu? Všude píšou, že do lehu nejde. Tak to si mě potěšila, už se těším.

kacka.l
26. dec 2009

Casy, teď jsem si všimla, že jsi měla i Pliko, já se právě nemůžu rozhodnout. Proč jsi pliko dala pryč, mě se líbí, že je delší lehací plocha než u Sí skoro o 10cm, ale jinak je Sí favorit.

casy30
27. dec 2009

Ano do lehu. takmer úplne. kd malý v síčku spiká vyzerá to asi tak, akoby mal pod hlávkou malú poduštičku. Pliko by som už nikdy nechcela a to isté by si povedala, keby si mala možnosť vyskúšať síčko. Pliko je ťažšie, hlavne, nemožeš ho viešť jednou rukou..síčko ide samo aj keď ho vedieš jednou rukou....nechcem tu spievať ódy, ale fakt je, že spojkojnešia s kočíkom som ešte nebola...a hlavne som ho odcenila na ceste do grécka...malý spinkal kde bolo treba a keď bolo treba kočík rýchlo zložiť a presunúť sa k lietadlu tak to bola bleskovka a niesla som si ho v jednej ruke..neviem, či má síško kratšiu plochun na ležanie ale možem ti povedať, že malý má rok a pol, 13 kg a je tam v pohode 🙂 ked máš ešte otázkky, pýtaj sa. pááá

kacka.l
27. dec 2009

Casy děkuji, myslím, že jsi mě přesvědčila. 🙂 Kdyby něco, tak se určitě zeptám.

casy30
27. dec 2009

a sorry za 1000 preklepov....rýchlo aj bez chýb to asi neviem 😀

kacka.l
29. dec 2009

Holky prosím mohli byste mi někdo změřit lehací plochu? Moc děkuji.