Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
20. nov 2010

holky nebudete někdo prodávat Síčko nero completo? popř black step 😉

eimiky
21. nov 2010

@lucenek ja predávam toto ak by si mala záujem alebo poprípade niekto iný
http://deti.bazos.sk/inzerat/5619656/Peg-perego...

lucenek
21. nov 2010

@eimiky děkuji za nabídku, ale preferuji opravdu černou a čr..teda kvůli pošty aták

eimiky
21. nov 2010

@lucenek jasné ok

lucenek
21. nov 2010

@eimiky ale cena mě teda láká 😀

eimiky
21. nov 2010

@lucenek pouvažuj 😉

lucenek
21. nov 2010

a co ta vša slovenská pošta? já posílala botky týjo a za 200 ☹ tak si nedovedu představit cenu u kočáru

eimiky
21. nov 2010

@lucenek no to je aj od vás drahé , ja som si dala poslať bundu a 250 kč poštovné
neviem koľko by to bolo, musela by som sa popýtať na pošte

lucenek
21. nov 2010

@eimiky no je mazec jako....

lucenek
21. nov 2010

tady jsem posílala golfky za 163Kč....váhově stejné

eimiky
21. nov 2010

@lucenek no je to drahé dosť,ale niekedy sa ti to aj s poštovným oplatí ☹

lucenek
21. nov 2010

mno uvidíme, je fakt že mezinárodní pošta zvláš větších věcí.....je fakt drahá

lucenek
21. nov 2010

@eimiky tak na slovenském mimáči jsem našla nový červený za 189 éček, nový oranžový za 170éček a ještě jednu javu za 190....
no počkám si a uvidíme třeba se někdo s černým ozve

eimiky
22. nov 2010

@lucenek ale asi nie completo a asi bez madla

eimiky
22. nov 2010

@lucenek už som to našla myslela si asi tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7737505&tab=7
ale na svojej stránke ho majú za 191€
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...

lucenek
22. nov 2010

jj koukala jsme jen na completa no koukám, že ceny rychle mění

mici111
1. jan 2011

@lyongirl
@majuto
@veqa kocky, ako ste spokojne teda po dlhsom pouzivani so sí-čkom? precitala som celu diskusiu - uff 🙂 a v podstate su nan len dobre referencie s vynimkou zopar much..som viac menej rozhodnuta, ze idem donho, len by ma zaujimal aj vas nazor, kedze kocik mate uz dlhsie 😉 dakujeeem

mici111
1. jan 2011

@eimiky mozem sa opytat, preco predavas sicko? 😕 nebola si s nim spokojna?

lyongirl
1. jan 2011

@mici111 ahoj, aj s odstupom času som veľmi spokojná, poviem to asi tak, že športový kočík je jednoducho športový, spojená rúčka sa bude vždy lepšie ovládať, no a golfáče sú golfáče, išla som do toho s tým, že 2 ruky budem potrebovať na ovládanie skoro vždy, dá sa občas aj 1 rukou, ale je to namáhavé. Čo sa týka veľkosti, tak môj malý sa tam vojde s fusakom úplne bezproblémov, zima tiež bezproblémová, ak bol sneh, išlo to samozrejme ťažšie, ale tak isto som sa narobila aj pri šporťáku s oveľa vačšími kolesami, takže v tomto je to podľa mňa rovnaké, bývam v meste, takže neviem, čo hovoria kočky z dediny...malý sa tam kedykoľvek aj vyspí, jediné, čo mi vadí, je malý košík, teda stačí mi, len sa mi už prederavil, nie je na ťažké veci, nákupy a pod. a trošku mi vadí, ako hrkocú kolečká, neviem, či po premazaní by to bolo iné, musím sa spýtať manžela, lebo on vozí a vôbec mu nevadí, že hrkajú. Ale zas máme tu dosť chodníkov takých kachličkových, tak na nich to najviac hrkoce, na klasickom rovnom to je v pohode. No neviem, čo by som ešte popísala, kľudne sa opýtaj, ak máš konkrétne otázky, v podstate po zhrnutí, išla by som doňho zas 🙂

adrianal
1. jan 2011

ahoj ja som si teraz kupilo pp comleto rok 2010 v akcii v brendone za 165 eur a som maximálne spokojná, prešli sme aj v snehu len som musela predná kolečná zaaretovať, malá sa tam vojde aj s fusakom emitex je došť velká a dlhá ale za tie 2 mesiace som spokojná nákupný košík dostatočne velký oproti jané , ten som mala trojkombináciu od narodenia ale už som predala a zostali nám len golfáče a maximálna spojonosť ale je to len o zvyku, prvé dni som si nevedela zvyknúť na ne ale teraz by som iné nechcela 🙂 🙂

mici111
1. jan 2011

@lyongirl dakujem 🙂 ja som rozmyslala, ci predam 3kombinaciu co mam, alebo si sportak este necham na buducu zimu..ci mi bude sí-čko stacit..a este som sa chcela spytat, ci sa oplati kupovat tu verziu aj s nanoznikom..lebo tu vo fore ste pisali, ze je dost malinky..ja mam fusak emitex, myslis, ze to tam vpracem??? 😕 lebo ste pisali, ze lodger bunker tam sadne jak rit na serbel, ale je dost drahy a kupovat zasa aj fusak..no neviem..
ja som ho bola omrknut v peg peregu v auparku a tam na predajni sa mi velmi dobre ovladal aj jednou rukou, ale asi preto, ze bol prazdny..no, pre mna je kosik asi dost podstatny..hm, takze hovoris, ze nic moc kosik? no ale asi nemozem mat vsetko co chcem 🙂

mici111
1. jan 2011

@adrianal ja sa tiez chystam ist kupit do brendonu..tam vyjde zatial asi najlacnejsie 🙂 takze v podstate aj ty si spokojna? aku farbu mate kocky? mne sa paci ten cerveny..

adrianal
1. jan 2011

ja mám black step, vzhľadom že teraz mám dievčatko a chcem aj druhé bábo kočík nechávam maximálna spokojnosť, košík je väščí v pp a ja mám fusak emitex a ten dávam bez námožníka a ked nebola veĺká zima používala som námožník je super od spodu sa zazipsuje, je ale ako píšu baby menší ale moja dcérka sa tam zmestila a to máme velkosť oblečenia 98, zmestí sa aj s fusakom emitex v pohode, na dlžku má ešte kopu placu a na šírku uplne v pohode, ved deti aj tak rastú viac do dlžky ako do šírky aspon moja bambulka a ku completu bol aj originál kryt do dažda a ten budeš tiež potrebovať 🙂 🙂

lyongirl
1. jan 2011

@mici111 ja som chcela verziu bez nánožníka, ale u nás na predajni túto verziu nepredávajú, takže som si vybrala s nánožníkom. Mám tiež Emitex a nánožník naň nedáš ani keby čo, ale bol by tam aj zbytočný a mne osobne to nevadí, lebo ja malého tým, že už behá dosť často vyberám a dávam naspať, takže nánožník by mi len zavadzal. Môj malý je dosť malý, takže si myslím, že na jar sa mi do nánožníka ešte vojde, ale mám aj fusak Emitex letný, takže zas nánožník nevyužijem, takže v podstate mne je dosť nanič...a nový fusak by som ja veru nekupovala, no ja už mám 2 dieťa a preto sa mi to zdá zbytočné a finančne je Lodger uff. 1 rukou sa ovláda fajn, aj čím je dieťa lahšie, tým sa to ovláda lepšie, ale mne už sa neovláda dobre. No a košík - mala som malý aj na šporťáku a zvykla som si...

lyongirl
1. jan 2011

ja mám Javu, taký neutrál 😉 , ako tá čierna...

veqa
1. jan 2011

@mici111 no ja som spokojná nad mieru, teraz v snehu síce používam jané....ale určite by som prešla aj so síčkom. košík je super skladný, super ovládateľný, ako už baby písali, je to jednoducho golfáč, ja mám aj jané a ten je top. ale zase so síčkom sa mi jazdilo tak nejak ľahúčko 🙂 zatiaľ nijaké vady, chyby ani nič podobné. ja som si kúpila sí classico, čo je bez originál nánožníka (ten je vraj malý) a kúpila som univerzálny a sedí ako riť na šerbel 😀 ja odporúčam

veqa
1. jan 2011

a mám tiež javu...

mici111
1. jan 2011

@lyongirl este som tu citala, ze si bola nutena kupit si docasne espiro magic..nad nim som tiez uvazovala..ale si-cko sa mi paci viac..keby si mala porovnat, tak ktory bol podla teba lepsi? 🙂 hmm, a teraz ste mi baby nasadili chrobaka do hlavy, ci kupit aj s nanoznikom alebo staci bez..ta verzia bez nanoznika asi nema plastenku do dazda, ze?

@veqa dakujem aj tebe za postrehy..
ja by som ho utekala kupit hned teraz, len este asi pockam do jari, ci nenatrafim na nejaky este lepsi..a teraz by nam bol este zbytocny..mne sa veeelmi pacil aj dizajnovo novy quinny zapp xtra, ten co sa da polohovat..ale som sa docitala, ze to je skor kocik pre vacsie deticky..
jeeej ozaj kocky, este som sa chcela spytat na tasku..kupovali ste original peg perego? lebo mne sa aj ta cervena taska k tomu golfacu mooc paci, slak traf uz tu cenu..len ze ta z dm je taka sikovnejsia..?? 😕

veqa
1. jan 2011

@mici111 ja napr. chodím s ním na nákupy a narvem do toho košíka viac ako do košíka v jané a zatiaľ sa neprederavil, v pohode odvezie dosť veľký nákup

veqa
1. jan 2011

@mici111 ja som si kúpila v Dm drogerii tú čo tam predávajú a je úplne super 😉 len v červenom ju asi nemajú, tuším hnedú, béžovú, modrú a asi čiernu