Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
25. mar 2011

@katarina.banska mě teda hrkal a šel z domu..jízdní vlastnosti taky nif mof..v autobuse popojížděl zejméína v zatáčkách no mazec.....šel z domu.... mám stejnou váhovou kategorii a daleko lépe jezdící 😉
značku PP miluju, ale ne sí teda

zajo79
25. mar 2011

@lucenek podobna skusenost....

eimiky
25. mar 2011

@katarina.banska mne sa zo začiatku zdalo, že hrkoce ale to bolo asi len ten prechod zo šporťáka s nafukovačkami. takže skôr nezvyk.Nemám pocit, že by nejako extra hrkal, napr oproti zappu nehrká skoro vôbec.Mne sa ovláda ľahko.Ja som si ho kúpila už druhý krát,po vyskúšaní viacerých som sa k nemu opäť vrátila.nemáš si ho možnosť niekede vyskúšať?

lucenek
25. mar 2011

mě třeba hrká...sice přechod spor´tík golfky mazec, ale mám jiné a teda jsou tichoučké..i na těch dlaždičkách......takže síčko je opravdu uřvané

lucenek
25. mar 2011

@zajo79 jakej máš teď?

zajo79
25. mar 2011

@lucenek maclaren quest denim 😵

lucenek
25. mar 2011

jdu googlit

lucenek
25. mar 2011

no pěkný, a nožky asi nejdou polohovat že?

tinnka9
26. mar 2011

@katarina.banska mne sa tiez zdalo, ze dost hrkotal na zaciatku. tiez som myslela, ze je to asi o zvyku, ale prisla som na to, ze tie kolieska akokeby piskali alebo skripali (neviem to lepsie opisat, ale akoby som sla s nemocnicnym vozikom po chodbe 😀 ). tak som ich premazala a je to ovela lepsie, nehrka uz vobec 🙂 (jedine na dlazdiciach, a to mi hrkal aj sportak).

sakura77
26. mar 2011

ono to treba na kazdom kociku kde su otacacie kolieska obcas vystriekat silnejsim prudom vody a premazat,lebo sa tam dostava prach vselico a potom to robi vselijake zvuky 😉
tak ale je pravda ze klasika sportak a golfky je priepastny rozdiel 🙂no uvidime ako budem spokojna,mala som aj chicco liteway a na to ze golfky za par supov ,uplne v pohode 😉

katarina.banska
26. mar 2011

@lucenek a aky mas ty ? s ktorym si spokojne?

katarina.banska
26. mar 2011

@zajo79 a aky mas ty, s ktorym si spokojna?

kiwinka
26. mar 2011

tak pridavam sa do klubu PP sí 🙂
vcera sme boli prenho, cerveny, je krasny , akurat si budem musiet natrenovat to skladanie a rozkladanie, nemam ten správny švih v rukach 🙂 je to rozdiel od teutonie, ta sa sklada a rozklada celkom ináč a lahsie 🙂 nevadi, zvyknem si.
tak som s achcela len potesit s vami z PP.
pekny den 🙂 🙂 🙂

sakura77
26. mar 2011

@kiwinka a kde ste kupovali? ja uz zacinam mat nervicky,som si zajednala uz pomaly pred mesiacom,ze za par dni budu a houby houby,aj zalohu som uz dala,teraz uz aj lutujem,lebo teraz jedna spominala ze vraj vsade su vypredane a dalsia varka az po 15.4 😠 tak neviem ci je to pravda ale ak hej,tak uz aj lutujem ze som si nevzala z babymarketu,ked dosli nedavno 😒

kiwinka
26. mar 2011

@sakura77 v babymarkete sme kupovali..dosli v stredu a uz vcera sme brali posledny cerveny , uz len nejake rezervovane boli...
a ze su vsade vypredane som pocula a vlastne aj zazila ja, ked sme ho zhanali minuly tyzden...tak treba pockat do aprila, budu zase .
a bohvie ak farbu budu, teraz boli len cervena, cierna, oranzova.

kiwinka
26. mar 2011

@sakura77 neviem aku chces farbu, ale v Brendone BA-Rača maju este cierne. Nero a Nero fantasy, jeden je cely cierny a druhy ma vnutro take fareben trosku...

sakura77
26. mar 2011

@kiwinka ja chcem cisto cierny,no z brendonu neposielaju,takze odtial nechcem,mne sa do ba kvoli kociku nechce trepat,potom je aj problem ked nahodu nedajboze reklamacia,zas tam len ist osobne...a ja to mam tak dve hodky autom,tak asi len pockam na ten april,no co uz mi ine ostava,ze...

kiwinka
26. mar 2011

@sakura77 a cisto cierny maju v babymarkete este.
a ty si hokde objednala a dala zalohu?

zajo79
26. mar 2011

😀 @katarina.banska ja mam maclaren quest. Maly uz je dost velky..ak by som mala take dieta vo veku ako mas ty, pozerala by som po maclarene xl ci xtr ci ako sa volaju... ale chod si aj sicko vyskusat, aby to na mna nebolo 😀

mirka285
26. mar 2011

@katarina.banska ja by som si tiez na tvojom mieste najskor pozrela kociky nazivo,ja som napriklad strasne chcela prave spominany maclaren,nakoniec som kupila sicko a som velmi rada...podla mna ma maclaren ovela viac chyb ako si 🤐

lucenek
26. mar 2011

@katarina.banska
aktuálně mám tento jane energy
váha 5,6kg polohpovací záda, nožky, do košíku fajn přístup ze strany řidiče-u síčka mě srala ta konstrukce tam
tohle je marine barva te´d mám coal
měla jsme celkem 7 kočárů

lucenek
26. mar 2011

ale ten je nej...teda je to sporťák no 😀

eimiky
26. mar 2011

@lucenek ten tvoj golfáčik mi veľmi pripomína chicco multiway je to asi dosť podobné? používaš clonu cez leto?

kikus29
26. mar 2011

ahojte, prosim Vas kde na internete by som si mohla objednat peg perego Si? akosi sa mi nedari najst ☹ Dakujem.

eimiky
26. mar 2011

@kikus29 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10367748&tab=2

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10631094&tab=4 tu majú super cenu ale asi len v červenom ale ten je krásny 😉
http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet...
tak asi aj v inej farbe majú 😉

lucenek
26. mar 2011

@eimiky není vůbec srovnatelný chicco multiway je oproti jane energy masivní obrovský a těžké kolem 8,5kg, takže podlemě ztrácí smysl golfáčů-lehké skladné, které vynesu do mhd, s chicoo a dcerou plus něco..taška, malý nákup nevynesu ani omylem.....
8,5kg+13+2kga jsem přes dvacet vysoko.....clonu nepotřebujeme už....dcera bude mít tři ale měla jsme na to shade marker....ta byla super

kikus29
26. mar 2011

@eimiky dakujem moc 😉

kikus29
26. mar 2011

@lucenek prosim Ta a je Jane vacsi? Myslim ci sa tam zmesti aj vacsie dieta. Moja mala ma rok a tri mesiace a uz ma 12 kg, tak mam aj obavy, ci jej golfky nebudu moc male 😉

katarina.banska
26. mar 2011

ja som tiez uvazovala nad jane, pretoze so jane kocikom mam skusenost a podla mna su super, aj ked neviem ako na tom bude golfac jane. no ja mam dost problem, lebo som zo zvolena a pochybujem, ze tu niekde v okoli budu mat na vyskusanie peg perego si, jane energy a hlavne ma zaujima maclaren. no bez vyskusania nechcem kupit nic.... ale v pondelok ostaneme bez kocika tak ma to dost suri.