Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lodgermaniacka
8. apr 2011

@slunicko78 ja som s plikom nevedela vyjsť na obrubnik bez toho aby som nemusela stupiť na stupienok, ťažko sa mi ovladal, síčko viem dokonca v pohode jednou rukou, ide lahučko, tiež som kočikovy maniak, počet radšej neuvadzam 😀 prestala som si to počítať, lebo by som mala aj vyčitky 😎

eimiky
8. apr 2011

@slunicko78 u nás udávajú do 15 kg ale to kvôli normám, v usa uvádzajú do 20 kg. takže pohoda 🙂

sakura77
8. apr 2011

@slunicko78 to som prave ani ja nechcela,aj ked este by som "stravila " zadne zdvojene,to sa este da ako tak,ale vsetky styri tiez nie,nepaci sa mi to moc teda ...sicko mi pride prave take jednoduche,bez zbytocnych "čačkancov" ,tak uvidime kolko sa u nas zohreje-no a ku kocikovaniu-este sme neboli ani raz,dama len po dvore s chalanmi,v zahrade sa v hline vrtat a lietat na motorke,akoze tak naco kocik,ze.... 😀 😀 a je ze este par vyskusam,toto je "len "siesty 😅 tak ale asi aj posledny 🙂

sakura77
8. apr 2011

@lodgermaniacka no tak s poctom na teba urcite nemam ani zdaleka 😀 😀

slunicko78
8. apr 2011

Ani já raději nebudu uvádět počty. Se Sí taky ale musím vyjíždět obrubníky tak, že sešlápnu ten stupínek push-nebo se dá někde nastavit pérování? No to asi ne, co? Mám totiž od perega i AT4 (ten už se nevyrábí) a ten je super. Tam právě jde nastavit i to pérování.
Tak holčiny mimi se mi vzbudilo, tak končím a pofrčíme ven.

eimiky
8. apr 2011

@lodgermaniacka 😀 ty maniačka

beboo
8. apr 2011

@slunicko78 ja mam tiez Si a vojde do kufra na Ford Ka, neviem ci ma nejake auto este mensi kufor 😀 tak snad vojde aj do citroenu 🙂 inak krasnu farbu si vybrala 🙂

lodgermaniacka
8. apr 2011

@eimiky 😀 pozname aj väčšie či nie? 😀 😀 😀

kiwinka
8. apr 2011

nase síčko ma asi 2tyzdne a tie zadne kolieska sa tak divno roztiahli..uz to tu niekto pisal ze je to "špecialita" síčok... 😒
madlo na síčku tak ohybne, ze uz teraz nema tvar ako ho malinka zdemolovala nožkami 😒
inak je to fasa golfáč!!!

sakura77
8. apr 2011

@kiwinka no,pisali baby,ze im to urobilo,prave preto asi su lepsie zadne tie zdvojene,je to silnejsie potom,ale zas to tak pekne neukaze....no,aa teraz co..? 😅 no a madlo,je ohybne akoby sa pri skladani ohlo a zmestilo,ale je to fakt take divne,taka "laprtinka" len...to fakt maju lepsie uz baby,co maju starsie sicka kde nebolo a da sa tam dat to z chcicca liteway,to bolo uplne pevne

kiwinka
8. apr 2011

@sakura77 hej! to madlo je uplne otrasnééé 🙂 ! a este je aj daleko nato, aby sa ho dieta chytilo pri sedeni, akurat tak na bokoch ledva 🙂

kiwinka
8. apr 2011

ale vcera som kupila buggysnuggle prechodny fusak žirafový, je naaadhernyy, snad bude pasovat do Síčka 🙂 !!!este som to totiz neskusala!

sakura77
8. apr 2011

a ten material na nom ani nehovorim...no,na to ze zas to nie je uplne najlacnejsi golfac sa s tym mohli trocha pohrat viac,tak ale idealny proste neexistuje,tak sa s nejakou tou chybickou musiem zmierit,ze... 🙂

sakura77
8. apr 2011

@kiwinka a pasuju ti tam otvory na pasy?lebo neviem,este som to nejak nestudovala moc,ale tie pasy su tusim tak spojene tie na brusku s tymi cez ramena,ze ako to tam vopchas?ci da sa to nejak oddelit?

kiwinka
8. apr 2011

@sakura77 videla som uz obrazky kde v Síčkch mali tento fusak prave, talze spolieham sa nato , ze to tam pojde bez vacsich tazkosti 🙂

sakura77
8. apr 2011

@kiwinka daj potom vediet,lebo my bez zapnutych pasov ani z dvora nevyjdeme,mlada by uz bola obesena na madle a nohy na zemi 😀

eimiky
8. apr 2011

@lodgermaniacka jasne😀

mici111
8. apr 2011

baby, ja mam buggysnugle fusak a sadne tam ako rit na serbel 😀

slunicko78
8. apr 2011

@beboo Děkuji. Ještě zvažuji, že si nechám ušít žlutou vložku. Tak jestli do toho půjdu, tak nafotím a ukážu :o)

Jinak z těch koleček mám taky trošku obavy. Ale řikám si, že je na to dva roky záruka, tak jestli se to nějak poškodí, tak to prostě vyreklamuju a bude 😎 Myslím ale, že by v obchodě jednoduše řekli, že byl kočárek přetíženej a reklamaci by neuznali 😠 No nebudu se tím teď zabývat,budu to řešit až když to přijde.
To madlo mi je zatím naopak "sympatický". Je ale fakt, že jsme vyjeli podruhé, takže není nijak zdeformované. Líbí se mi,že tam má malej dost místa, po stranách si dá ručičky. No zatím tak nějak nevadí. Myslím i, že asi drží konstrukci kočárku, protože v tom návodu je fakt hodně zvýrazněno, že se kočárek musí používat s madlem. V téhle diskusi (už nevím přesně kde) taky někdo psal, že dal na kočárek madlo z chicca a ten kočárek se tím úplně "rozjel" nebo tak něco.

eimiky
8. apr 2011

@slunicko78 ja som mala na prvom madlo z chicca a držalo lepšie ako to originál. Kočík sa tým vôbec nerhegal.

slunicko78
8. apr 2011

@eimiky No už nevím kde to ta holčina psala, někde vepředu. Ale jestli s tím máš zkušenosti a poblém nebyl, tak v poho

eimiky
9. apr 2011

@slunicko78 ja viem niekde to pisala jedna baba,ze jej kamaratka ale myslim ta baba co o tom pisala ani sí nemala.ja pišem zvlastnej skusenosti.

beboo
9. apr 2011

@slunicko78 zlta vlozka bude pekna, uz som zvedava na fotky 🙂

barcatko
9. apr 2011

slunicko78, ta zelena farba Sícku velmi pristane. do kufra ho urcite krasne das, ja mam fiat stilo, priblizne velke ako C3 a krasne sa mi tam kocik zmesti na sirku. zaberie to asi len 1/3 kufra. inak ja vozim v Sícku dcerku, ma 2 roky a 2 mesiace, sice len necelych 11 kil, ale vyska cca 90 cm a v pohodicke.

jaru30
9. apr 2011

Ahoj holky,
jen vás jdu pozdavit. Čtu si vás, tak si říkám, že bych se mohla taky odtajnit. Pár dní jsem taky majitelkou Síčka 🙂 a zatim naprostá spokojenost 😵
Chtěla jsem ještě loňskou kolekci, barvu kiwi. Byla to fuška ji koncem března sehnat. Hledala jsem na netu jak divá. Už ji nikde neměli. Nakonec jsem ji ukořistila v jednom obchodě, Malli, poslední, Ufffffff. Všude mi nabízeli Myrto, ale ta tmavě zelená se mi moc nelíbí 😅

Tak hodně príma jarních km se Síčkem přeju! 🙂

slunicko78
9. apr 2011

Tak jsem vyzkoušela a vejde se i do C3. Sice je to na milimetr přesně, ale vejdeme seeeee ! ! ! 😀 HURÁ

sakura77
10. apr 2011

@slunicko78 no vidis,super,to mame asi rovnake kufre ja tiez na chlp ho tam vopcham 😀

babsy22
11. apr 2011

Ahoj Sakura , urcite pasuje z liteway?
Lebo teraz nemam cestu do BA, a bojim sa to objednat bez toho , aby som to vyskusala...
Dik
Babsy

petruci6
11. apr 2011

kocky predavam nase sicko cervene,keby bol zaujem 😉

sakura77
11. apr 2011

@babsy22 baby tu pisali ze ano,fakt z vlastnej skusenosti neviem...ale par stran dozadu ak pozries,urcite to najdes nikde

vcera sme boli konecne na prvej vychadzke,kedze dama len pesi chce chodit,tak sme konecne otestovali,ach jooo,nie je to na 100 %teda,to lacne chicco liteway je menej hrmotave veru....tak ale zvykneme si,na nase kocikovanie raz do tyzdna a dovolenku postaci...