Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. už mi to príde zbytočnéééé, veď už mám druhé dieťa a pokúpených somarín dosť...
čakám na Sí a tam si dám slnečník Casualplay čo mám..

dadka.
2. júl 2010

@dadka. A ideš si teda kupit Síčko teraz, či počkaš po dovo.....???

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl To bola na Teba otázka 😀

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. jasné, pochopila som, aj ja si občas odpoviem 😀
ja ho mám objednané v Bambini, lenže ich dodávateľ ich ešte nemá, takže ja vôbec neviem kedy ho budem mať, chcem ho hneď ako bude možné a espiro predám...

lyongirl
2. júl 2010

akurát pozerám, že sa mi vždy podarí odpovedať hneď po tvojom opýtaní, ak pozriem, na čas 😀
ale to je fakt náhoda, medzitým som si pozerala maily, teraz idem čumnúť na FB 😉

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl A to druhé dietatko mas aké velke.....mi môže hodit do IP svoje meno, ak mas fotky na FB rada si pozriem...

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. mám v pase jak staré sú moje deti, keď si dáš myš na môj profil, ukáže Ti 😉
Mladší má 1rok a 4 mesiace...

lyongirl
2. júl 2010

musím ísť dať malému papať...

eimiky
2. júl 2010

@sevzuz nie ja som nedávala dolu kolieska, iba som to tam strekla wd40 cez takú hadičku

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl To ja moc nepozeram, nie všetci to maju, asi preto ma to nenapadne pozriet 😉

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. aha...

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. ja len taký malý dotaz, chodíš do tejto témy cez SK koníka, alebo cez CZ?
Lebo ak mi odpovieš, tak mne to tu neukazuje, písala som adminke a tá mi odpísala, že to mám asi na CZ koníkovi a tam som si všetky odpovede od teba našla, tak som sa jej pýtala prečo ich mám tam, keď si slovenka a píšeš /asi teda/ cez SK koníka a odpísala mi toto: registrovaná je síce na SK, ale v čase ,keď ti odpovedala, bola prihlásená na CZ .

petruci6
2. júl 2010

@lyongirl tak preco nezrusis objednavku v bambini a nekupis ho v babymarkete???

lucenek
2. júl 2010

holky nenašly jste někde síčko v lavandě, radši completo? děkuji za odpověď

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl Vieš čo, ja som na túto tému asi prvý krát klikla ked som bola prihlásená na CZ, dala som si do oblúbených túto tému (však síčko,nie?) a teraz to už neriešim....čiže asi sem chodím cez CZ, ale kvoli Tebe to môžem zmenit 😀 😀 nerobí mi to problém....a tiež ma zaujíma prečo nezrušíš objednávku v bambini a nekupis síčko v babymarkete....???

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl Zmenené, už je to ok? 😀 😀 😀

lyongirl
2. júl 2010

@dadka. kvôli mne si to nemusela meniť 🙂
mňa len zaujímalo, prečo mi od teba nechodia odpovede a teda nechodia mi odpovede, ani ke´d sem odpovie nejaká česká mamina, tak som to zisťovala cez adminky a prišla som na toto... 😅

marzim
2. júl 2010

@lucenek já trošku nerozumím tvojí otázce - co to znamená v lavandě ? to neznám 😒

lucenek
2. júl 2010

@marzim lavanda barva....je v ní piko, classico korba a aria, jen ne síčko

marzim
2. júl 2010

@lucenek Jaj aha 😀 No síčko je jen v několika barvách. 😒

lucenek
3. júl 2010

@marzim jj počkám na kol 2011 ta lavanda je úžasná 😵

marzim
3. júl 2010

@lucenek A myslíš, že v kolekci 2011 bude, nebo to víš 🙂

lucenek
3. júl 2010

@marzim myslím jinak bych šla do titana a 2009 ty pásy jsou lepší teda jsou stejné jako u GT 2009 ten háček nebo napevno???

natashkaa
3. júl 2010

Ahojte my mame Sicko a LEPSI GOLF NEEXISTUJE ODPORUCAM !!! kociarik nosim totalne nabaleny a ani neviem ze ho tlacim uplne jednoducho sa tlaci zataca dokonca ho viem viest jednou rukou uplne v pohode uplne bez problemov viem vyjst na obrubnik vobec si nemusim pomahat nohou. dalsia vyhoda je totalne veliky kosik, potah je z tak perfektnej latky ze ked mi ho mali zaspini len oprasim rukou a je to fuc stale sa ma pytaju ci je novy ked ho nemame vobec spinavy 😀 navyse na ruckach ma take akoby zabranky cize tam mozete uplne v pohode zavesit prebal tasku a vobec nepada. super stojan na pitie po boku a slnecna clona ze striesku mozete dat do polohy ked je cez dietatko a vobec na neho nepecie slnko, Polohovacie nozicky aj chrbatik no parada ja som konecne nasla to co chcem a navyse sedatko je konecne dlhsie ako pri inych golfacoch cite nozicky mu netrcia este stale ich ma oprete a to ma 13 mesiacov

marzim
3. júl 2010

@lucenek teď přesně nevím na co se ptáš. O jakých pásech mluvíš. Jestli o těch na autosedačku, tak to netuším. Autosedačku nemáme a pásy nepoužívám.

lucenek
3. júl 2010

@marzim mám gt3 kol 2009 a tam jsou poutací poásy, o jiných bych nepísala, jakoby na zaháčení na zádové opěrce a dají se kdykoli vycvaknout v reálu to znamená to, že dítko je pásáno po celém obvodu pasu, přes ramena jsou pásy po zádech k popruhu, tím pádem je malá poutaná a může si doslova kousat nehty na nohou či jinak viset a přesto se nevyvlíkne, tak se ptám jak jsou řešeny pásy u síčka jestli klasicky napevno tak jak to má sposta kočárku nebo i u síčka v kol 2009 jsou pásy řešeny stejně.....

marzim
3. júl 2010

@lucenek Pásy u síčka uvidíš nejlépe na tomto videu, nevím přesně jak ti to popsat, ale není to klasické jako u ostatních kočárků -

https://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU
lucenek
3. júl 2010

jj dík mrknu na to

dadka.
5. júl 2010

Babky ja som včera bola s mojím milovaným manželom na celodennom výlete, takže sme mali Síčko so sebou, mala tam buvinkala, ale ked spinka svieti jej slniečko....tá clona tomu nezabráni ☹ ☹ Manžel nie je až taký natešený z toho kočíka, jednak kvoli tej clone, a jednak, že som nekupila kočik s prehadzovacou rúčkou.....ja neviem, uvažujem, že Síčko predam a kupim kočík s prehadzovacou rúčkou....čo si Vy myslite, blbost?

lucenek
5. júl 2010

daduš... blbost dle mě, to co se nejvíc používá na kočíku se nejvíc kazí.....a co kidy sunshine clona? já ji teda prodala ale na golfkách šla stáknout až ke kolenům 😉 ale cena no....