Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
16. máj 2010

sevzuz ďakujem 🙂
ty si ho kedy kupovala a kupovala si ho v Bambini? Lebo tento týždeň som v Bambini Javu okukovala, len ešte sme neboli na 100% rozhodnutí a v piatok nám dali vedieť, že ich nie je a ten čo mali už bol predaný, no a chceli by sme buď Javu, alebo Black step, nevieme sa rozhodnúť, ale v podstate čo bude, to zoberiem, len nech ho majú, ale asi radšej Black step by sme brali, aj keď tá Java je fakt peknučká čokoládková 😉

sevzuz
16. máj 2010

lyon nemas zac zatial🙂
a kupovala som ho v bambini ale este pred aj dvoma mesiacmi aj ja som chcela cierny ale nakoniec som sa rozhodla pre hnedy, v skutocnosti sa mi pacil viac a ta cierna bola pre mna taka smutna aj ked povodne som chcla len cierny. a ta java je krasna, ja mam hnedu velmi rada

eimiky
17. máj 2010

lyongirl v brendone si nepozerala, v skutočnosti neviem ale ba stránke majú aj javu http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/401?...

lyongirl
17. máj 2010

eimiky ďakujem, len my máme v Bambini zľavu, tak ho chcem odtiaľ...
a chcela som sa ešte opýtať, neviem, či mám káričku kupovať s nánožníkom, alebo bez, viem, že ja ho určite nevyužijem, len mi ide o to, že keď ho budem predávať, tak ho asi s origoš nánožníkom lepšie predám, čo si myslíte?
a túto sieťku niekto nemáte?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/16503

a ešte otázočka, ako sa dá dať na Síčko nejaká taška ku kočíku, ja mám takú obyčajnú, na kočík sa mi upína truklíkmi, lenže ja mám plnú rúčku, tak neviem, či mi to bude nejako pasovať aj na golfky...a ako sa tlačí jednou rukou s dieťaťom, ide to dobre? Lebo ja občas musím staršieho syna potiahnuť a tak a trošku sa golfáčov bojím, keďže mám plnú rúčku...

lyongirl
17. máj 2010

no dozvedela som sa, že káričky budú cca v polke júna a ževraj sa objednávajú na SK trh len Completá, takže asi bude Completo s nánožníkom a rozhodla som sa pre Javu, nakoľko Black step je z iného materiálu ako Java, minule som si to omakala, len som si to neuvedomila, Java má poťah lepší na údržbu, ale v podstate tuším tá Java sa mi aj viac páči, je nádherná čokoládková, šak to som už písala, bože baby neviem sa káričky dočkať, som nervózna, veď to poznáte 😀

sevzuz ty si priamo z TT, alebo okolia?

eimiky
17. máj 2010

lyongirl, nám je už nánožnik malý, podľa mňa na zimu vám už nebude, ale tak ak budú len completá, tak ho musíš zobrať aj s ním.

lyongirl
17. máj 2010

ja viem, že bude malý, písala som to vyššie, ale možno by sa mi potom lepšie predal, každý chce káričku vačšinou s nánožníkom...

misa84
17. máj 2010

holky, nezkoušela jste některá sundat kolečka? měli jsme je zmazané z venku, taxem je chtěla umýt, ale do vany musel celý kočárek....

tilly
17. máj 2010

lyon a kedy ho budes predavat? 😀

sevzuz
17. máj 2010

lyon som priamo z trnavy 😉
no a to co pises ze black step je z ineho materialu to presne ma od neho odradilo, inak tasku na kocik mam z dm ky ta hneda k tej jave sadne ako r.t na serbel 😀
a vlastne ma take uska so suchym zipsom a to navleciem na rucky a je to super;
ale mam aj casuplay maxibag a v pohode odvezie a tam mam tiez take putka s cvokmi a tiez tie prevleciem na rucky a hotovo, su tam take zarazky na ruckach kocika a na tych to drzi🙂

lyongirl
18. máj 2010

tilly 😀 😀 😀 to veru neviem 😀 😀 😀

sevzuz a čo stála tá taška z DMky? Neviem ináč aká to je, tašku mám a som s ňou spokojná, len sa pýtam...aj tá sieťka ma zaujala
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/16503

sevzuz
18. máj 2010

lyon ta taska je za 23Eur a momentalne maju v DMke dve, som tam vcera bola

lyongirl
18. máj 2010

hmmm, dosť za tašku, asi si vystačím s tou čo mám 🙂

hranolka22
18. máj 2010

Baby zvažujem kúpu PP Sí,model 2009
pre 10 mesačnú dcérku.teraz mám bugaboo gecko,ale chcem zmenu a skôr niečo ako golfky,malá je šidlo a mám pocit,že už sa dlho voziť nebude
občas ešte spáva v kočíku,ale to len z "donútenia" 🙂 keď sme dlho von a už je fakt unavená,inak sa snažíme chodiť ke´d je vyspaná
nebude to kočík len do auta,aj na prechádzky,mám ešte 3 ročného syna.dá sa riadiť aj jednou rukou? neohýbajú sa kolieska? nehrkajú?Emka má teraz skoro 8 kg a 72 cm
ďakujem

hranolka22
18. máj 2010

oki,tak asi nič z toho,práve mi písala tá pani,že ho už predala 😠

zadda1
18. máj 2010

Ahojte maminky,
tak ja som ho prave kupila cez internetovy bazar. Ked dorazi, dam vam vediet. Pridavam este raz linky, ktore dala misa84. vsimnite si aj tu tehulku, ktora ho predvadza, aka je z neho nadsena 🙂. dufam, ze taka budem aj ja 🙂. rozhodovali sme sa medzi espiro metro a chicco liteway. na tento sme narazili nahodou, ale moc sme si ho nepozreli, lebo nas odradila cena. trochu sa bojim tych koliesok. ale dostalo ma to,aky je lahky, spratny a pritom priestranny a pohodlny pre babo, tiez ta strieska a to, ze stoji sam.

https://www.youtube.com/watch?v=LW545LU4ma8

https://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU
eimiky
19. máj 2010

hranolka škoda ale liteway je tiež veľmi dobrá voľba, sú so Síčkom veľmi podobné dokonca baby čo mali obidva boli spokojnejšie s liteway ale ja som zas so Síčkom spokojná 😉

eimiky
19. máj 2010

hranolka sorry to zadda písala o liteway nie ty, zadda ty si tuším kupila ten čo chcela hranolka,lebo na bazáre som videla len jeden - corallo stripe 😉

lyongirl
19. máj 2010

ahojte, tak vyjadrím sa aj ja k liteway 🙂
Keď som prišla do Bambini vyberať kočík, tak som mala požiadavku lahký, kvalitný a ponúkli mi PP Sí /to som mala už okuknuté na nete a bola som na 99% rozhodnutá, že ho chcem/ a ešte mi ponúkli Liteway. Že sú porovnateľné jak kvalitou, tak skoro všetkým, sú to golfáče, lahké, spratné atď. Ja som ale Liteway nechcela, nakoľko sme pri staršom synovi mali Chicco ct4 a to je starší brať Liteway, takže už ma vôbec neláka a má ho veľa mamín po celom meste. Samozrejme, tým je vidieť, aký je dobrý...
PP Sí ma neskutočne očarilo, plus vidím v jednom kolečku a nie dvojitom, PP je svetová značka, takže rátam s tým, že je to kvalita, je to zase mladší brat PP Pliko, snáď vylepšený, odlahčený a je zase dizajnovo trošku odlišný, takže aj to ma láka...

No a neviem ako sa ovláda Liteway, ale PP Sí sa oproti Chiccu ct4 ovláda oveľa ľahšie...

winas
19. máj 2010

Ahojte nechci pomlouvat kocarek co nemam ,ale Liteway ma fakt spatny pristup do kosiku no des. Ma ho kamaradka a fakt na nej nadava ,ale cena je oproti Sicku uplne nekde jinde tak proto ho asi vsichni kupujou. Ja jsem maximalne spokojena se Sickem fakt supr volba a ted kdyz furt prsi tak muzu kocarek ovladat jednou rukou a ve druhe mit destnik fakt bomba.

lyongirl
19. máj 2010

winas to si ma potešila, že si Síčko chváliš, teda to ovládanie a fakt ten košík na Liteway zrovna nevymysleli prakticky, tak to mal aj ct4, zvykla som si, ale prečo nemať lepšie, že?

eimiky
19. máj 2010

winas každý kočík má niečo, ja som tiež so Síčkom spokojná akurát ten košík na Síčku je zas dosť nízko, preto sa dosť prederie ale zase má vyhodu oproti liteway, že sa do neho ľahšie dostaneš 😉

winas
19. máj 2010

Eimiky mas pravdu dokonaly snad neni vubec zadny kocarek ,ale zatim jsem maximalne spokojena predtim jsem mela ABC design 3 TEC a taky by se nasly chybicky,ale ted jsem fakt zatim spokojena v lete jedeme do Tater tak jsem zvedava co to s kocarkem udela ,ale asi vic bude mrnousek v krosne a to bude asi mazec pro tatinka 🙂

eimiky
19. máj 2010

winas akú máš farbu? na každom kočíku je niečo, ale Sí aj mne vyhovuje 😉

winas
19. máj 2010

Mame barvu Nero zustavam verna cerne

eimiky
19. máj 2010

ten je tiež krásny, ja som mala predtým čierny kočík tak som chcela teraz niečo veselšie 😉 , ale čierna sa super kombinuje 😉

lyongirl
19. máj 2010

eimiky a ty máš Síčko 2009? lebo 2010 má už košík vyššie a je zospodu podšitý...
No a fakt dokonalý kočík neexistuje, ale malé chybičky sa dajú prekusnúť, mali by výrobcovia viac komunikovať s maminami, aby sa vychytali chyby 😀 😀 😀

eimiky
19. máj 2010

llyongirl enže aj každej mamine niečo iné vyhovuje, tak to je aj ťažko každej vyhovieť
mám 2009 ja ho mám tiež podšitý 😉 ,
porovnávala si to v skutočnosti či je vyššie, lebo na foto to vyzerá, že sú v jednej rovine? na 2010 je nejako spevnený aj niečim, či len podšitý látkou?

eimiky
19. máj 2010

*lenže

winas
19. máj 2010

Ja mam 2010 a mam ten pocit ze neni nicim podsity je pravda ze jsem to nestudovala. Ale precetla jsem si ze max. zatez 5kg tak to tak moc nepretezuju a pokud mam vetsi nakup dam tasku na madla a hotovo