Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

perlab
8. máj 2010

opravujem: nuna buggy a asi od pegperega nebude 😢
neviem, prečo mi podali takú informáciu ...

eimiky
9. máj 2010

Nuna buggy od Peg peréga nie je určite

andrea999
9. máj 2010

nuna buggy je od mamas and papas

kacka.l
9. máj 2010

Což je to samé jako peg-pérego, akorát se to tak jmenuje jen v Anglii. 🙂

eimiky
9. máj 2010

kacka.l takže nuna je od peg perega?

eimiky
9. máj 2010

tak asi to tak bude už som to overila 😉

kacka.l
9. máj 2010

No já nevím, ale jestli je to mamas tak ano. 🙂

perlab
10. máj 2010

vďaka, kočky ..
tak prečo mi potom ten sebavedomý pánko z pegpérega v auparku povedal, že nič také nepozná, že to bude najskôr čistá čína ??! ...

kacka.l
11. máj 2010

Víš co oni lekdy nic neví. Šla jsem do prodejny kočárů, už když jsem měla síčko 09 doma, ale chtěla jsem okouknout to 010 a paní mi jej začala předvádět. A když jsem viděla, že ani neví, co zmáčknout aby jej rozložila a normálně to rvala násilím, a při složení vůbec nevěděla jak to postavit aby sám stál, udělala jsem si o prodejcích obrázek. Jediné co musím opravdu velmi vychválit je malli Praha, pán je opravdu velmi ochotným člověkem s přehledem na svém místě. Takže za mě jedině tam. 🙂

mayka
15. máj 2010

ahojte,

chcela by som sa popytat. Uvazujem o kupe peg perega SI v ciernej farbe lebo ine farby mi akosi nesedia. Ale chcela by som ten cierny nejako osvieyti dajme tomu nejakou vlozkou. Predavaju take nieco aj na peg perega alebo nieco univerzalne? Neviete mi poradit?

majula28
15. máj 2010

mayka ahoj, ja mám čierny....mám v nom podložku ale doma ušitúúú....kúpila som si aj univerzálnu emitex ale tam nesedia otvory na pás.. a vyzerá to asi takto https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/y54i/uni...

mayka
15. máj 2010

majula dakujem.
Aj ja som uz pozerala ten emitex . Ale presne toho som sa bala ze to nesadne. Inak by som urcite kupila ten.

kacka.l
15. máj 2010

Já bych si nechala ušít. 🙂 😉

marzim
15. máj 2010

Děvčata, chtěla bych se ještě zeptat. Našemu Daníkovi je 8 měsíců, myslíte, že to síčko je v pohodě? Není na to ještě malý? I když náš Danda malý není. Má 10 kg a 76cm. Bohužel v Plzni ho asi nikdo nemá a nemám možnost si ho prohlédnout na živo, tak mi zbývá net. Proto prosím o radu, kde nejlevněji se dá koupit. Může to být i ze Slovenska. Máme tam rodinu, tak by to objednali oni.
A poslední dotaz - barva black step... máte ji někdo, ta se mi moc líbí, tak jestli je jako na netu. Děkuji

marzim
15. máj 2010

Jo a ještě se chci zeptat na slunečník. Ktereý k síčku pasuje.Díky

mayka
15. máj 2010

marzim,
ja som dnes do neho posadila 8 kg babo a pohoda. Takze tvoj maly nie je do neho maly. 😀 nasej Terzke sa v nom pacilo. Vyzera byt pohodlny. a aj to sedenie ma pevne a nie ako niektore golface. Nebudes lutovat.
Co sa tyka farieb tak zatial som videla len ten zeleny a oranzovy a nazivo vyzerali lepsie nez na fotke.

a slnecnik to by teda aj mna zaujimalo. 😀

marzim
15. máj 2010

mayka...děkuji.... snad nám s tím slunečníkem někdo poradí a mě i s tou cenou na interentu, kde se dá sehnat nejlevněji. 🙂

mayka
15. máj 2010

Ale ked si pozries slovensky mimibazar tak aj tam ho niektore eshopy inzeruju za podobnu cenu. Videla som ho tam za 205 ur. Skus pozriet.

tanitta
15. máj 2010

ahojky...
marzim.. mne by asi slnecnik nechybal kedze sa da ta strieska pekne dole 😉 ...vlozku som si dala usit...mam fajbu java je krasne cokoladova 😉 .. moj syn ma 11,1kg a 80cm a rezerva v kociku este je vydrzime aj zimu 😵 az na nanoznik baby pisali ze je uz kratky pre 2rocne deti...

mayka
15. máj 2010

co sa tyka slnecnika tak podla mna by nejaky univerzalny mal pasovat.

eimiky
16. máj 2010

mne slnečník tiež nechýba, strieška ide pekne dole 😉

marzim
16. máj 2010

Děkuji devčata. Chtěla jsem si objednat completo 2010, ale přemýšlím, že nánožník koupím univerzální, ale co pláštěnka, ta je jen u toho Completa nebo ne? Tu bych holt koupila taky univerzal.

marzim
16. máj 2010

Neznáte některá tuto stránku, resp. firmu. Mají velmi dobrou cenu za completo 2010

marzim
16. máj 2010

http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet...

Zapomněla jsem ten odkaz. Jen nevím jestli to není jen za ten červený... mě se líbí black step

mayka
16. máj 2010

za tu cenu ho maju vraj aj v brendon.sk

takze nanoznik odporucate univerzalny? Ten nie jek kratky?

marzim
16. máj 2010

A můžete někdo hodit link na ten univerzální nánožník? A jak je to prosím s tou pláštěnkou? Je i u verze classico 2010?

marzim
16. máj 2010

mayka... v brendon .sk mají cenu 195 € za classico, ale na tom babydepo je to za completo

lyongirl
16. máj 2010

ahojte, vidím, že sa téma od včera zase rozbehla, prečítala som ju celú a do PP Sí som sa zamilovala. Chceme ho kúpiť, ale v piatok nám povedali, že je beznádejne vypredaný a bude až koncom júna, tak dúfam, že to nie je pravda a budú oveľa skôr, lebo už si naňho pekne brúsim zuby 😀 😀 😀 Nemám čas teraz dočítať, neskôr sem mrknem, len by ma zaujímalo, či niekto neviete, či sa na Síčko hodí slnečník Casualplay...

sevzuz
16. máj 2010

baby za cenu 195 maju completo aj v bambini.sk a vsetky farby, ale ako pise lyongirl asi ho maju vypredany,
a na clasico je veraj plastenka original v cene, len nanoznik tam nie je, tak mi to povedali v bambini, ked som kupovala nas java, najpr som chcela cierny, ale som rada ze som kupila tent hnedy, lebo je kraaaasny
a lyongirl ak ti to neponahla tak do konca tyzdna by som ti to urcite vedela zistit, ked pojdem k svagrinke tak to vyskusam 😉

sevzuz
16. máj 2010

jejda pardon v bambini maju za 205 ☹