Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

cropina
30. jún 2010

@lyongirl to ja som tu vtierka, tebe to dadka ponúkla a ja som sa votrela 😉

lyongirl
30. jún 2010

@cropina ale ja som sa najskôr votrela a medzitým, čo som to písala, mi to dadka ponúkla, takže som vtierka 🙂

ja už dávno pozerám takéto poťahy a nikto to tu nešije, na starej káričke som mala ušitý z osušky, bolo to perfektné, malý sa nepotil na umeline, ale krajčírka mi to trochu odflákla, nebolo to presne na mieru a už ani nešije a nikto mi to nechce ušiť...

lyongirl
30. jún 2010

@lyongirl bolo to fakt super, nemusela som stále prať poťah z káričky, ja si to neviem vynachváliť...

lyongirl
30. jún 2010

vyzeralo to takto...

cropina
30. jún 2010

@lyongirl ja som videla na českom MMB nádherné poťahy, ale to sa asi neoplatí kvôli poštovnému

cropina
30. jún 2010

@lyongirl to je super nápad, dobre to nasaje pot 🙂

lyongirl
30. jún 2010

@cropina šak to, že z Čiech sa to asi neoplatí, ale je tam výber ajajáj

lyongirl
30. jún 2010

som sa pomýlila, dala odpovedať sama sebe a zaujímavé, v zložke Kto ma spomína mi začalo ukazovať 😀

lyongirl
30. jún 2010

no idem, možno sem ešte mrknem, zatiaľ pá 😉

dadka.
30. jún 2010

Takýto farebný som myslela....ale ja budem mat farenú iba tú vložku...

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl No ved som Ti napísala, že nie je problém.....pošem Ti foto mojho vymysleného kočíka (dobrý názov) a uvidis, či sa Ti bude páčiť...

cropina
30. jún 2010

@dadka. podľa mňa aj strieška farebná je už príliš, ale keď bude iba vložka, tak to bude super 🙂

dadka.
30. jún 2010

@cropina No ved ja by som iba tu vložku chcela farebnú, teda tu čast na blacku stepe, čo je vzorovaná....iba tu si budem menit.

dadka.
30. jún 2010

@cropina No ok, tak aj Tebe ak sa bude páčiť, mamina ušije, nie je problém, aby som nerobila rozdiely.... 😀 😀

mia1111
30. jún 2010

baby, som tu na skok, keď riešite tie farebné vložky, tak ja som pred pár mesiacmi objednávala tiež od jednej češky, ktorá pochádza zo Slovenska, raz za mesiac tu aj chodí k rodine, nemala vôbec problém mi ušiť vložku do kočíka podľa mojej predstavy, kvalita fajn (nemám s čím porovnať, ale podľa mňa zodpovedala cene)... Iba som jej poslala peniaze na účet tu na SK, podložku mi poslala potom poštou, takže ak budete niekto chcieť, napíšte mi IP, dám vám kontakt 😵

marzim
30. jún 2010

Děvčátka, tak dnes jsme vyzkoušili poprvé síčko venku a musím říct SUPER a hlavně dostal pořádný záhul. U nás v Plzni byla neskutečná průtrž mračen, takže jsme zmokli asi jak kdybych vylezla z bazénu v hadrech, ale kočárek to vydržel, i ten děsnej vítr a malej si tam spokojeně chrněl, ani to nevěděl 😀
Měla jsem strach z toho košíku dole, ale pohoda. Přichycuje se na několika místech a je pevný, takže země se nedotkne ani náhodou a to jsem fakt tlačila rukou k zemi. Jediné co mi trošičku zklamalo, ale to nevím jestli je normálně je ta clona, je taková jako dost volná, myslela jsem, že tam je vypnutá.
A ještě k té tašce holky. Mám také tu černou z DM. Taška je suprová, ale k tomu kočárku nevim, nevim. Jakmile jí tam nasadím (myslím na krátko), tak nemůžu dát kočárek do lehu - to tam ta taška vadí, tak jí musím dát na ten popruh a dát až pod to lehátko (jestli víte, jak to myslím), ale to tam pak lítá a hlavně když jí naložím pitím, jídlem a věcma, tak je dost těžká a kočárek už se hůř ovládá a není tak lehký.
Ale jinak spokojenost veliká. Barvu mám Javu a je úžasná. Ovládá se suprově i jednou rukou. Telefonovala jsem a v klidu vozila. Kdybyste potřebovali cokoliv vědět, ptejte se 🙂

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. ok, daj vedieť, ak bude poťah hotový a ja si rozmyslím, akú farbu, neviem, čo by sa mi veru hodilo k Jave...

@marzim tak super, že si spokojná, ja som ho videla naživo, tak viem, do čoho idem, akurát si ma trošku zklamala s tou taškou, ale nič nie je dokonalé, na všetkom je niečo, čo niekomu vadí, to by sme nič nekúpili, keby sme sa chceli vyhnúť každej drobnosti 😉

baby už chcem byť v KLUBE!!! 😀 😀 😀

marzim
30. jún 2010

@lyongirl No tak to není chyba kočárku a možná originál taška je řešená jinak, ale tu si kvůli tomu kupovat nebudu. To raději si hodím tu DM přes rameno 🙂

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl K jave? Možno žltá, oranžová farba....možno aj nejaký pekný odtien zelenej...

marzim
30. jún 2010

Joj dámy a zapomněla jsem dodat..... ke kočárku jsme dostali i ty popruhy na autosedačku. Některé z vás tady psali jestli jsou k tomu nebo ne, tak mi je dostali. Vím, že někdo je ke kočárku nedostal 😒

marzim
30. jún 2010

@lyongirl K té hnědé by šla krásně tyrkysová - to je moje nej kombinace hnědo tyrkysová.

tanitta
30. jún 2010

ahojky... ja mam v jave podlozku bledohnedu tmavohnedy pruzok a v tom este kombi modry pruzok... perfektne sa hodi....tasku z DM ciernu hnedu uz nemali.. takze aj cierna je ok.. ved kocik ma aj ciernu farbu 😎

sevzuz
30. jún 2010

ahojte, no tak som rada ze ste skoro vsetci az na @lyongirl zohnali SIIIIIIIIcko, je uzasne ja mam tiez Javu a teraz s nim beham stale. A teda ja mam tiez hnedu tasku z DM-ky a musim povedat ze az tak velmi mi nezavadzia ked chcem dat kocik do lahu, pretoze rucky vysuniem uuuuplne hore a operadlo kocika zatlacim rukou dolu a ked lukasko spinka tak mu tam nic nezavadzia, je sice pravda ze taska sa opiera o tu chrbtovu cast ale nezasahuje do priestoru kocika, pretoze a opierka ju zastavi 😵

dadka.
1. júl 2010

@tanitta Mohla by si prosímTa hodit foto, ako to vyzera?

mia1111
1. júl 2010

baby, odtialto som si ja objednávala vložku do kočíka, je to pani žijúca v ČR, ale chodí na SK, tak kto máte záujem, skúste jej len napísať... 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30572008

marzim
1. júl 2010

@sevzuz aha já to nezkoušela s vytaženýma ručkama, to mi nenapadlo. Vyzkouším.

tanitta
1. júl 2010

@dadka. asi takto...vizera...mam aj na madielku podla toho kam ideme bud dam alebo nedam dole...koli tomu ze ma stale zapaprane rucicky bud od ovocia, kolaciku...

sevzuz
1. júl 2010

a takto vyzera ten nas s taskou

dadka.
1. júl 2010

@tanitta Pekný 😀 😀 Ja tiež vymýšlam prúžky, vid foto, čo som včera dala.....ale chcela by som iba na tú vložku do Síčka prúžka, nie na striešku....mam dievčatko, takže vôbec by mi nevadili aj také výrazné veselé pruhy na leto....joooj len látku zohnat a môže sa mamička realizovat 😀 😀 😀

marzim
1. júl 2010

@sevzuz No to to jdu hned vyzkoušet 😀