Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
21. feb 2011

@mici111 ešte nemajú novú kolekciu, ja že už majú 😅 lebo pliko mini tam už majú
tak sorač 😕

mici111
21. feb 2011

@eimiky hej, pliko mini tam mali uz davno..este ked ja som kupovala sicko..aha baby co som objednala do sicka, ked dorazi ta podlozka, tak odfotim a hodim vam to sem na inspiraciu 😀 😀 ja len dufam, ze to tam sadne..
http://www.pinkie.cz/detail/118/podlozka-do-koc...

eimiky
21. feb 2011

@mici111 je pekná, ona robí pekné podložky, mne sa páčia tie mackové, ale nebojíš sa tých bočníc? bude to sedieť? snáď hej ,ona robí aj bezbočnicové 😉

mici111
21. feb 2011

@eimiky no ved to..ze som mala dilemu, aku objednat..ci s bocnicami ci bez bocnic..no dufam, ze to tam sadne..lebo ma porazi..tak prinajhorsom odstrihnem a zasijem 😀 😀 😀 😝

eimiky
21. feb 2011

@mici111 no veď ty si šikula nejako to vymyslíš alebo predáš a objednáš bez bočníc

katka55
21. feb 2011

@beboo ahoj. objednala som ho v Auparku a akurat predavac priniesol zo skladu posledne si-cko 2009 oranzove, tak si ho aspon aj moj manzel vyskusal (ja som ho uz mala samozrejme ochytane 😀 ) takze ak to oranzove este nepredali, tak je tam 😉 a ako hovori @mici111 , v Brendone nemaju ani 1 kus a dokonca boli aj neochotni, ked som ho chcela objednat 😒 ani v Bernolakove (tusim Samo kociky) nemaju ziadny... ani v Bambini v TT... ale v marci budu urcite nove si-cka v obchodoch, tak treba pockat 😎

beboo
21. feb 2011

@katka55 dakujem velmi pekne za info. skocim teda do Auparku. v Brendone som bola a tiez ked som sa nan opytala tak sa tvarili dost neochotne. chvalabohu ze marec je uz o tyzden 🙂

moikabobik
23. feb 2011

Mi čekáme na kolekci 2011 už od listopadu ☹ kdy mi tvrdili že do 14 dnu bude.a mě přijde že se už nedočkáme malemu bude 14 měsícu to už si moc nepojezdí 🤐

eimiky
23. feb 2011

@moikabobik neboj my mame 2 r.4 mes. a stale sa vozime,takze este mate casu

moikabobik
23. feb 2011

😉 tak jo a snad do té doby budou 😀

tonko_babymarket
24. feb 2011

Pozitívna informácia, prvé SI Completa 2011 budú dostupné na Slovensku už tento týždeň, zatiaľ len v prevedení nero, geranium a java.

Zaujímavá a kvalitná je novinka PLIKO SWITCH EASY DRIVE http://global.pegperego.com/babyproducts-catalo... ....veľkosťou sedenia mi to pripomína staré dobré "Atlantico" + má otočnú sedačku a kolieska na ložiskách, ale je väčší a ťažší ako SI

almita
25. feb 2011

Kocky neviete o niekom,kto sije pekne podlozky do sicka?dakujem.

mici111
25. feb 2011

@almita mne zrovna dnes prisla...sadla uplne krasne...
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku/

mirka285
25. feb 2011

@almita mne sila jedna kocka,ked chces poslem ti link na nu

tinnka9
26. feb 2011

@mici111 a objednavala si tu s bocnicami ci bez? 😉

katka55
26. feb 2011

@mici111 prosime si fotooo 😉 😀 prosim ta, a kolko ta vyslo postovne? @mirka285 mirka, posles prosim kontakt na tu babu? dakujem 😉

mici111
26. feb 2011

@tinnka9 mam s bocnicami 🙂
@katka55 foto bude, len najprv musim odfotit 🙂 potom to sem hodim..a postovne vyslo 1,46 evri, ale to sme objednavali 5 bab, dokopy za nejakych 150 evri, tak to postovne sa rozratalo..cize ako zadarmo 😀 😀 😀

mici111
26. feb 2011

kocky, tak pridavam foto, tak podlozka je kratka co sa tyka noziciek, ale mne to v podstate neva..aspon ju mala topanockami nezaspini..a objednala som aj deku k tomu..
inak otazocka, ako sa rozopinaju tie pasy??? 😕 😕 tu podlozku som zatial len tak prilozila, lebo som nevedela tie pasy rozopnut, aby som to prestrcila cez tie diery v podlozke..

myskapipiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
26. feb 2011

@mici111 tak nad tymi pasmy som maturovala aj ja....najprv to musis vyvliect vzadu na chrbate kocika z tych umelohmotnych uchytiek,potom prevleces von pasy...aby si navliekla podlozku,tak musis este vyvliect aj z tie vankusiky ci akoby som to nazvala co su na pasoch....

mici111
26. feb 2011

@mirka285 ahaaa 😀 no pojdem to skusit 🙂 dakujem 😉 inak, to by ma nenapadlo.. 😀 😀 😀

mirka285
26. feb 2011

@mici111 tie umelohmotne uchytky musis akoby vytlacit von,a potom ich uz bokom vyvlecies von...

beboo
2. mar 2011

@mirka285 ahoj prosim ta poslala by si aj mne kontakt na tu kocku co sije podlozky? tie tvoje su velmi pekne, uz som objednala Si v ciernej farbe tak snad dorazi 🙂 dakujem 🙂

zajo79
2. mar 2011

@beboo pozri pinkie.cz pani sije velmi pekne. teraz bola jedna aj v bazari, uplne nova tyrkysova

beboo
2. mar 2011

@zajo79 dakujem, pozriem aj to 🙂

sakura77
2. mar 2011

Caute,tak pozeram ze cakatelky na sí 2011 sa este nedockali,ja tiez mam zarezervovany cierny,tiez uz som zvedava nanho a uvazujem nad nejakou podlozkou,ta co ma
@mici111 je krasna,len skodaaa ze je taka kratka,no musim nieco obkuknut este.tak len dufam ze nebudeme cakat dalsi mesiac...

beboo
2. mar 2011

@sakura77 no veru to aj ja dufam... lebo uz sa neviem dockat 🙂

moikabobik
2. mar 2011

Holky tak já nevím čekám od listopadu na síčko 2011 barvu fantasy nero že jsem nechtěla uplně černý 😒 a pak přijdu sem a koukám na ty vaše krásné podložky.Když si koupím černý cely vyjde mě cca o 1500kč levněji než nová kolekce fantasy nero a podložka tak drahá není 😵 Takže mám v hlavě brouka :-O když si představím že ten černý jsem mohla mít už před pul rokem ☹ a bůh ví kdy do Čr nová kolekce dorazí ☹(

sakura77
3. mar 2011

@moikabobik no ja prave preto som chcela len cisto cierny,ze ho mozem potom vselijako pomenit 🙂 🙂

tonko_babymarket
3. mar 2011

Ak sa vám nepodarí zohnať čierny, tak mi napíšte -nero, geranium a java 2011 sú už v predaji...