Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

veqa
11. feb 2011

🙂 baby, ma napadlo, čo máte pp sí, keď ho rozkladáte tie predné palice sa vám samé zacvaknú do tých držiakov? 😕

lyongirl
11. feb 2011

@veqa nie nezacvaknú, treba manuálne 🙂

lante
11. feb 2011

väčšinou nie, ale už sa mi to pár krát podarilo...asi 5x za rok čo ho mám 😀

veqa
11. feb 2011

@lyongirl
@lante 😀 uf, som si vydýchla, lebo teta na reklamnom videu to tak pekne zacvakne ako ho rozkladá 😀 😀 😀 a mne sa to nikdy nepodarilo 😀 dííík

eimiky
11. feb 2011

@veqa ja som to tiež zo začiatku nevedela, pozrela som si video a už mi to zacvakne takmer vždy, proste treba to tak svižne rozkladať ako tá ženská vo videu a potom to už zacvakne samo, ale vždy to už kontrolujem 😉

mici111
11. feb 2011

mne to tiez nikdy nezacvakne..ale pan v auparku co mi to predvadzal, tak jemu sa to zacvaklo..asi veru treba poriadny svih..

eimiky
11. feb 2011

@mici111 presne tak treba to takým švihom 😵

veqa
11. feb 2011

@eimiky 😀 nie že ho rozbijem 😀 😀 😀 ako nevadí mi to, že to nejde, ja len, že či ho nemám pokazený 😉

eimiky
11. feb 2011

@veqa 😀 😀 😀 tak zas s mierou ale švihom, neboj časom topôjde 😵

lola79
15. feb 2011

dievcata, nehrkoce velmi na chodniku ? Kolieska su z umelej hmoty, alebo gumene? Inak mam strasnu smolu, najprv som ho objednala a zaplatila... zavolali, ze uz ho nemaju. Potom som si ho objednala z inej stranky a tam mi zavolali, ze ho ESTE nemaju (nova kolekcia).. a ze budu vediet v polovici februara, tak som tam dnes volala, a este nevedia.. asi mi nie je sudene ten kociar mat ;((

mici111
16. feb 2011

@lola79 na chodniku ide pekne, nehrkoce, akurat na tych macacich hlavach, ale to asi kazdy kocik, ktory nema nafukovacie kolesa..ja som velmi spokojna..a kolieska su asi plastove? neviem? 😕 a aky z tej novej kolekcie si si objednala? ktoru farbu?

tinnka9
16. feb 2011

@lola79 ja ked som s nim bola prvykrat, tak mne sa zdalo, ze hrkoce dost. ono teraz su aj dost chodniky posypane strkom, teda u nas, a po tom sa slo strasne. ale poviem ti, ze je to sila zvyku. cim viac s nim chodim von, tym menej to obcasne zahrkotanie vnimam. teda teraz uz skoro vobec 🙂 .

mirka285
16. feb 2011

@lola79 mne povedali ze nova kolekcia pride do obchodov az v marci,ale pozeram,ze tvoj maly ma 5 mesiacov,tak mas este cas,moja mala bude mat teraz 8 mesiacov a zda sa mi,ze teraz je pre nu akurat fajn,lebo vie krasne rovno sediet a nie je v nom taka dokrcena...jaaj,a myslim,ze sa ti oplati pockat,ja som s nim velmi spokojna 🙂

lola79
16. feb 2011

@tinnka9
@mirka285
@mici111 dakujem. viem, ze mam este cas, ale o mesiac aj nieco cestujeme lietadlom, takze ho surne potrebujem. Objednala som si mytro (v 2010 to bola kiwi). Velky kociar mame tmavo sivy, tak som sa rozhodla pridat trochu farby 😎 . Mne by nevadil ani zo starej kolekcie, ale uz ho nemaju.. ☹

eimiky
16. feb 2011

@mici111 ako tak citam som rada,ze si s kociarikom spokojna,ja som ti vtedy uz davno hovorila,ze je fajn.

lucenek
16. feb 2011

@lola79 myrto je jiné než kiwi to bylo tm zelená světle zelená a bílá, myrto je jinak zelené s jinak zelenou tmavou 😀 v reálu jsme viděla.....
já moc se sí nebyla spokojená, ale už je pryč....

mici111
16. feb 2011

@eimiky ano, zatial som spokojna..aj ked by som radsej chcela nie cierne ale napr. ruzove 😀 skoda ze take nevyrabaju..teraz som objavila novu inglesinu avio a ruzovu..krasa 😵 😵

@lucenek preco si nebola spokojna so si-ckom? kludne napis, by ma to zaujimalo, nech vieme aj negativa 😉

lucenek
16. feb 2011

mám 12ti kg dceru.... jela jsme s ním 4xa prostě jelo hrkalo....jednoduchá kolečka se mi teda osobně moc neosvědčila, zato když jsme na jedu rukojet zavěsila plíny a na druhou balík toaletáku...jelo se krásně.... a při najíždění na patníky to zvedalo košík, cekově nízko posazený, aleměla jsme předtím jane energy stejná váhová kategorie a jízdní vlastnosti se nedaly srovnat teda.....a ještě v buse my to jezdilo, i když to bylo šprajclé....což u jane nebylo...ale jinak je fajn 😉 prostorný fajn stříška, polohovací lehký a to madlo mě taky štvalo že nejde oddělat jen klopit

mici111
16. feb 2011

@lucenek 🙂 ale madlo sa da dat dole 😉 aj sklopit..ale OK, beriem, mala si vyhrady, to je fajn.aspon budem vediet, na co sa mam zamerat..

eimiky
16. feb 2011

@lucenek ale madlo ide dolu, len po bokoch ti zostanú také tyčky, ale tie sa dajú tiež sklopiť. ale madlo ide aj mne na nervy, lebo je také labilné dosť, čo mala na 2009 Sí chicco bolo oveľa lepšie pevnejšie,ale zas sa muselo skladať samostatne.

eimiky
16. feb 2011

@mici111 inglessina avio je ževraj dosť nízka, aj nedávno som tu videla inzerát na ňu kvôli tomuto ju jedna holka predávala. inak na pohľad je pekná 😉

lucenek
16. feb 2011

@eimiky jo my na to s paní nepřišly v krámě...prostě jsme byla smířená s madlem a dávání dítěte tam přes madlo...no neva....jako zase to skládání a to že stojí jako pajada.... 😵

katren
16. feb 2011

Ahojte maminky, prepacte, ze sa vam sem votrem.....hladame skladny golfac, kedze cakame druhe mimi a mala este poriadne nechodi....mohli by ste mi napisat vase pozitiva/negativa???
Mne sa tento velmi paci, vyzera velmi skladny, a lahky.....
Dakujem

mirka285
16. feb 2011

@mici111 aj ja mam uchylku na ruzovy kocik,strasne chcem mat ruzovy...quinny zapp mal v starsej kolekcii ruzovy krasny,hned by som ho brala ako treti kocik,by mi ani nevadilo,ze sa nepolohuje 😀

eimiky
16. feb 2011

@katren prečítaj pár strán dozadu 😉 dozvieš sa pozitíva aj negatíva

katka55
19. feb 2011

ahojte 🙂 tak sme si vcera boli objednat sicko 😵 som zvedava, kedy dorazia na slovensko. ale aspon mam cas premyslat nad farbou, lebo v hre mam az 3 😀 @mirka285 ty si aj tu? 😀 😀

mirka285
20. feb 2011

@katka55 jasne,vsak mam si cko 😀 tiez mam z Auparku,aj autosedacku,aj kocik,na si cko som si dala usit potahy tak som zvedava ako to bude vyzerat,potom odfotim 😉

beboo
21. feb 2011

@katka55 ahoj prosim ta kde si bola objednavat Si? v auparku? da sa tam aj vidiet a 'ochytat'? 😅 uvazujem nad nim tiez ale potrebovala by som si ho este nazivo popozerat a zistujem kde je to mozne... dakujem 🙂

eimiky
21. feb 2011

@beboo aj v brendone ho určite majú vystavený 😉

mici111
21. feb 2011

@beboo
@eimiky 😝 😝 😝 nemaju ☹ v Brendone uz nie je ani kus Si-cka..bola som tam tyzden dozadu..staru kolekciu 2010 uz nemaju a novu este nedostali..takze pozriet Si niekde na predajni..neviem, jedine, ze by v Auparku mali nejake posledne kusy, co pochybujem a nova kolekcia este nie je dodana..