Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
24. máj 2010

zajo ja som to už sem písala, že či to robí iba mne ale ževraj všetky,raz som si to nevšimla a prištikla som malému prsty medzi tie tyčky,odvtedy si dávam na to bacha.Ale tuším v návode to nie je ani písané.

dnk25
24. máj 2010

ahojte, práve sa rozhodujem aké golfky kúpiť.. medzi PP Si completo, či Mila od Bébe confort resp. Loola. Si Completo som ešte v obchode nevidela, ale zrejme sa vyberiem ich pozrieť do TT resp. do Hlohovca...v obchode mi odporúčali Chicco a Babypoint, ale mne nie sú sympatické .. 😒

zajo79
24. máj 2010

@dnk25 loola je dost tazka. a pp si kvalitnejsie urcite.

pripadne inglesina zippy.

winas
24. máj 2010

Dnk 25 Zajo ma pravdu take se nam libil kocarek od Bebe confort,ale ta vaha je fakt silena mas co delat aby jsi uzvedla prazdny kocarek natoz pak s miminkem urcite se jed podivat na PP.

dnk25
24. máj 2010

dievcence, dakujem za odpoved. Mne sa ta Loola zdala tazka, ked si predstavim, ze by som mala ist lietadlom a tahat 10 kg dceru, alebo zlozeny kocik v ruke... ta Mila je v tej vahe sikovnejsia. Takze vy ste kupili PP Si completo ako som pochopila z prispevkov. A Zajo ty tu pises, ze v Auparku maju tmavohnedy? to je ta Java farba prosim Ta?? Dnes som presla obchody u nas, ale mali len Pliko a GT3...

zajo79
24. máj 2010

Lava. hej, aspon minuly tyzden ho este mali.

filomena
24. máj 2010

Ahojte dievcata, nemate niekto nahodou usitu podlozku do sicka ? Ak ano kde ste si dali sit ? Pripadne mozte hodit foto ? Mam podlozku do PP GT3 ale na sicko nepasuje 😒

majula28
24. máj 2010

filomena ja mám ušitú podložku 😀 a šila som si ju sama 😀 podľa emitexovej a prirovnávala som si ju aj podľa kočíka 😅 ale šikovná krajčírka ti ju ušije...ale zase čo bude stáť??to sa zase neoplatíííí 😝 ? 😅 potom by sa ti viacej oplatilo si ju objednať z mimibazaru (tam sú maminy, ktoré to šijú a za dobrú cenu aj s poštovným)...ak pozrieš tému dozadu, myslím že tam sú aj linky na ne 😉

talinka
24. máj 2010

ahojte,
tiez zvazujem kupu Si...splna vsetky podmienky, aspon zatial naoko...ide do lahu a strieska je dobra, aj kosik, je lahky, skladny, celkom pekny a hlavne asi dost velky...je pekny,ale nie som nim ocarena...len zatial sa mi pozdava...aj ked sa bojim, ze sa rozhrka...a tie koliecka v zime a ovladanie jednou rukou, bo ja mam momentalne concord fusion a s tym spokojnost, no na leto chcem asi tento a concord predat,ale neviem ci bude vhodny na zimu a navyse v jednej ruke mam voditko so psom a to riadne silnym 😀 takze dilema, aby som nelutovala za concordom potom... 😝

Vcera som si ho okukla v Auparku dost dlho sme kecali asi s majitelom neviem...a ma uz len jeden hnedy a cierny tusim...a budu az v juni potom tusim hovoril...ale maju ho aj v Brendone dnes sme tam boli...a prijde mi taky obyc,ale ze vraj je on velky zaujem...tak neviem ci je fakt tak dobry ...lebo cena je v pohode...

filomena
25. máj 2010

@majula28 dakujem, ja vobec neviem sit, takze mi ostava jedine dat si to usit u niekoho, pokukam ten MMB.

@talinka podla mna je ten kocik dobry.Mame ho uz vyse roka a max. spokojnost. Maly ma 18 mesiacov, minuly rok sme ho kupovali hlavne kvoli dovolenke (tiez mi padol do oka v Auparku a odporucil nam ho ten predavac - majitel to nie je 🙂 Podla mna ale ten kocik na zimu urcite nie je (jedine tak do obch. centra). V pripade nudze sa s nim da jazdit po snehu, ale na kazdodenne prechadzky to neni, jednou rukou sa v snehu blbo ovlada. Ale to asi ziadne golfky. Jedine minus zatial - ma maly nanoznik, takze teraz by som nekupila verziu completo ale tu bez nanoznika.
Ked chces, mozme sa niekde stretnut (ja som tiez z BA) a mozes ho pozriet ako vyzera po roku pouzivania 😉

eimiky
25. máj 2010

talinka do veľkého snehu určite nie je ale po odhrnutom chodníku sa chodilo celkom ok.Nie je to ako s nafukovacími kolesami,ale s tým treba rátať pri golfkách.Mne sa dizajn Síčka veľmi páči a som spokojná.

zajo79
25. máj 2010

talinka... concord je velky sportovy kocik pp si su golfky to nemozes porovnavat. A maly uz je dost velky, v zime uz v concorde chodit nebudete.

zajo79
25. máj 2010

v zime budete chodit peso, pripadne na sankach ci boboch a uprimne povedane...ak bude neaky sneh, tak v meste byvaju povacsinou odhrnute chodniky.

talinka
25. máj 2010

baby, dakujem vam za rady 😉

@filomena dik za infosky..aj moj maly ma 18 mesiacov 😀 no ked budem mat fakt zaujem, tak sa ozvem na stretko 😉 su to zatial prve golfky, na ktore som natrafila osobne, este mam par tipov z roznych znaciek, tak pokukam a uvidim...a mozno golfky nakoniec ani nebudu, zostane concord a nejaky obyc kupim,len tak na rychlu prepravu,lebo zaital potrebujem riadny sportak aj na spanok..co bude,ked bude vacsi uvidim potom a budem riesit 😉

@eimiky no ved toto..je mi jasne, ze do snehu to nie je zrovna fajn kocik... 😉 preto by bolo dobre mat dva, alebo sanky 😉
@zajo79 ja to mi je jasne a neporovnavam golfky s concordom,len som napisala, aky kocik mam a o aky mam pripadny zaujem 😉 mam celkom fajn prehlad v kocikoch a concord nie je moj prvy.. 😉 a to , ze nebudeme pouzivat kocik uz ani v roku som tiez pocuvala , no a este pouzivame,kedze potrebujem,aby mi tam cusal,ked vencim a aby mi tam spal 😉 v zime bude mat dva roky tak to uz bude ine, to mi je takisto jasne...

dnk25
25. máj 2010

Talinka, aku farbu maju v Brendone prosim Ta?

talinka
25. máj 2010

@dnk25 no ja som si vsimla ciernu a teraz neviem ci aj hnedu..je tam totiz kocik na kociku 😝

zajo79
1. jún 2010

kocky, ako ste poriesili kosik? je tam dost tenka latka a ked je tak nizko..vidim ze sa zakratko roztrhne.

zajo79
1. jún 2010

kocky, ako ste poriesili kosik? je tam dost tenka latka a ked je tak nizko..vidim ze sa zakratko roztrhne.

eimiky
1. jún 2010

@zajo79 ja som si to dala mamine podšiť čiernou kožou, pekne sa mi spevnil 😉

zajo79
1. jún 2010

@eimiky z vonkajsej alebo vnutornej strany?

eimiky
1. jún 2010

@zajo79 z vonkajšej zo spodu nie celý ale iba tá časť čo sa prediera

marzim
2. jún 2010

Ještě měsíc a budeme mít Síčko doma... už se moc těším 😀

lyongirl
2. jún 2010

@marzim aj ja sa už neviem dočkať, ale kedy bude doma to ešte presne netuším...

lyongirl
22. jún 2010

už ide kamión na SK s káričkami, v utorok nám majú dať vedieť čo a ako...dúfam, že sú v kamióne aj Síčka, sa neviem dočkať...

daducha
22. jún 2010

@lyongirl tesim,tesim,tesim 😀 😀 😀 , mi ho mame objednany cervenyalebo zeleny v Bambini,tak dufam, ze dorazia a ujde sa nam v prvej varke 😉 .este donedavna som nebola presne rozhodnuta pre tento, ale ked som ho minule videla nazivo, hm, laska velka 😵 .Zeleny je krasny.....

lyongirl
22. jún 2010

@daducha aj my ho máme objednaný v Bambini vo farbe Java a tiež láska na prvý pohľad 🙂
inú farbu som naživo nevidela, páčil sa mi tiež červený, ale MM ho zamietol, tak sme vybrali taký neutrálny, čirny som zas nechcela, nemám rada celé čierne kočíky...
tebe majú kedy dať vedieť čo a ako??? a aký si si objednala Completo, alebo Sportivo???

eimiky
22. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/najlepsi-golfac/
baby tu píšu, že prídu asi až v auguste aj to nie je isté

lyongirl
22. jún 2010

no snáď nie!!!

dadka.
22. jún 2010

@lyongirl Ale ano, ja som dnes už obvolala xyz obchodov e-shopov a vobec nie je dostupný na Slovensku. Dás sa objednat z Čiech ale aj cena je potom ovela vyššia☹(

daducha
22. jún 2010

@lyongirl -objednavala som completo,teraz mam totiz bebe confort high trek a ten nema nanoznik a chybal mi.S tym augustom som v soku, no nastastie mi mame drobca - ma 17 mes. a 10,5 kg, tak este nejaky cas vydrzi v sportaku.Aj ked uz kôli manipulacii by som chcela golfacik. Inak v ciernej farbe ho maju v Brendone na predajni, kto by chcel.

lyongirl
22. jún 2010

@dadka. no nám povedali v Bambini, že už ide kamión na SK, tak ja rátam, že to nebude v auguste, iné e-shopy ma nezaujímajú...no a ja z čiech objednávať nemienim, kupovať ho budem len v Bambini...
@daducha ja som chcela Sportivo, ale mi povedali, že to ešte nemali, že dodávateľ vždy dodal iba Completo, tak asi bude Completo. Mňa odrádza, že ten nánožník je malý, počítam, že malý sa mi doňho na jeseň a v zime už nevojde a mám fajn fusak, tak by mi nánožník ani nebol treba, ale keď bude len Completo, tak ho beriem bez váhania. Ja mám ťažký športový kočík a predala som ho už kamoške, čo je tehu, tak sa neviem PP dočkať, chcem konečne niečo ľahké a skladné a ideme na dovču, tak som sa tešila, no som nesmierne zvedavá, ako to dopadne...