Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

petruci6
24. jún 2010

sranda,ze pride z Ciech a baby v Cechach ho maju problem zohnat 😒

cropina
24. jún 2010

@dadka. jeeeeej aj ty si z BB? No nikde u nás ani vo Zvolene som ho neobjavila, takže jedine cez net. Aj keď je to risk kupovať bez videnia naživo, ale čo mám robiť... Už som naňho namotaná neskutočne 🙂 Prinajhoršom ho vrátim 😖
Písala tu predtým jedna baba tiež z BB, ktorá ho chcela objednávať, ale odvtedy sa neozvala, tak neviem, či ho má.

marzim
24. jún 2010

@dadka - že z Čech, to je zajímavé, protože tady v Čechách ho mají už jen na několika místech a hlavně mnohem dražší, tak je mi pak divné, že v babymarketě by ho prodávali skoro o 1000,- levněji. No já si ho objednala na malvík.cz, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.

lyongirl
24. jún 2010

baby, ktovie, kde je pravda, predajcovia sami chudáci asi ani nevedia, kde je problém a len si domýšlajú. Dúfam, že nie je pozastavená výroba, kvôli nejakým chybám, ktoré sa zistili...

lyongirl
24. jún 2010

mimochodom, tiež si len domýšľam a 100% pravdu nevie tu na SK asi nikto...

martinano
24. jún 2010

tak ja si nemyslim,ze je problem s kocikom je super, aj my ho mame, skor asi necakali taky zaujem.min.tyz.v ba hadam kazda druha mamina isla so sickom,asi sa fakt dobre predava

zajo79
24. jún 2010

tiez myslim ze je problem, len ze necakali taky zaujem... preto ich niet

eimiky
25. jún 2010

@martinano tiež som toho istého názoru, nestíhajú vyrábať 😉
ja som rada, že ho už máme 😉

dadka.
25. jún 2010

Babenky, hlásim opravu......Síčka prídu priamo z Talianska....nie z Čiech. Asi som túto infošku nejak zle pochopila z telef.rozhovoru,ale to je hádam jedno....len nech už prídu. ŽE???? 😀 ;

marzim
25. jún 2010

Tak včera jsem si kočárek objednala u malvik.cz ten black step za 6590,-, ale pak našel manžel na MMB paní, která má si completo 2010 za 6090,- a manžel u nich ten kočárek objednal také. Sice ne black step, ale javu. Takže v Malvíku jsem to zrušila, protože 500,- je pětset a ta java barva také není tak špatná. No a snad příští týden bych ho měla mít doma. Je již zaplacený. Už se tak moc těším
😀

dadka.
25. jún 2010

@marzim Tak gratulujem, že si si konečne našla aj Ty 😀 😀 Daj nám potom vediet ako sa Ti páči a či si spokojná....

marzim
25. jún 2010

No určitě se ozvu. Jen doufám, že mě ta barva nesklame. Chtěla jsem původně jinout. Nemáte tady některá tu javu?

kacka.l
25. jún 2010

Java je krásná, když jsem se tehdy ptala, tak prodavačka říkala, že se prodává nejvíce, potom kiwi, černá a nakonec ten zbytek. prý je jako kinder řez, čokoládová se smetanovou. 🙂

dadka.
25. jún 2010

@kacka.l To si pekne napísala....čokoládová se smetanou...to sa mi páči, teda líbi 😀 😀

kacka.l
25. jún 2010

No toto mi říkali. 🙂 🙂

marzim
25. jún 2010

Tak to se začínám těšit ještě víc a víc. Holky nemáte někde teď na rychlo rozměry toho sedáku u síčka. Chtěla bych to pro kámošku a nemůžu to teď rychle nikde najít. díky

marzim
25. jún 2010

Kačííííííí dííííííííík, to je super fotka s popisem 😀

lyongirl
25. jún 2010

@marzim aj ja budem mať Javu 😉 , presne je hnedá, ako kinder čokoláda, zaujala ma hneď a zaľúbila som sa 😀
viacej báb má Javu
už som na 100% rozhodnutá, že keď prídu Síčka, tak Espiro predávam a kupujem Javu, je nanovo zajednaná v Bambini, teta predavačka sa mi smiala...

lyongirl
25. jún 2010

@kacka.l fakt super popis, ale akurát tam aj pozerám ten košík a je celý dierovaný, látkový, to čo som videla je, nie je vôbec taký košík...

marzim
25. jún 2010

@lyongirl to je fotka verze 2009 podle mě

marzim
25. jún 2010

@lyongirl no jsem na tu Javu zvědavá... chtěla jsem původně black step, ale ta java se mi začíná líbit víc a víc. 😀

winas
25. jún 2010

Ja mam sice cerny,ale Java se mi take moc libila jen me trosku odradila tak kremova barva, kdyz jdeme z pisku tak kocarek vypada ,ale to asi kazdy kocarek co. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lyongirl
25. jún 2010

@marzim podľa mňa to je tiež 2009, lebo to je cedro a 2010 cedro nemá, ale eimiky písala, že 2009 a 2010 majú rovnaký košík, ale podľa mňa zase nemajú...
viac báb to tu na prvých stranách písalo, tie rozdiely v košíkoch...

lyongirl
25. jún 2010

ja som zvažovala zas čierny, ale MM ho rázne zamietol, nám sa totiž celé čierne moc nepáčia, ale ja som zvažovala nejakú vložku, čo by to spestrila, no je pravda, že na tmavom je piesok a prach z hliny vidieť, takže asi tak...
a dá sa dať poťah dole a oprať?

winas
25. jún 2010

No nezkousela jsem to prat staci vzit vlhky ubrousek a vysavac a kocarek je zase jako novy takze v pohode a na madlo nam babicka usila navlek to vypadalo a ted je supr .....

lyongirl
25. jún 2010

aj ja by som chcela návlek, len nemám nikoho, kto by ušil ☹
ja by som chcela aj vložku, ale nemá mi kto ušiť a univerzálna emitex sa tam nehodí 😒

a dá sa ale poťah dať dole a oprať? Alebo nevieš...

dadka.
25. jún 2010

@lyongirl Emitex tam nepasuje? Ja som si chcela objednat túto vložku, píšu že pasuje....

lyongirl
25. jún 2010

emitexová tam nepasuje, jedna baba si ju kúpila, ale nepasovala jej tam, tak si ušila, písala to tu...nepasujú otvory na popruhy...

dadka.
25. jún 2010

@lyongirl Tak dakujem za radu, skutočne by to boli potom asi vyhodené peniaze. Mam maminku krajčírku, síce je už na dôchodku, ale bude to isto pre nu hračka, tak niečo vymyslíme 😀 😀