Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

petruci6
30. jún 2010

hej DM je drogeria,to je najlepsia taska aku poznam,stoji len 23eur a ma velmi vela priehradiek aj na flasku aj prebalovaciu podlozku
len bolo blbe svetlo v drogerke a zobrala som hnedu 😒
marzim ale to by z ciech vyslo draho keby sme menili 😒

petruci6
30. jún 2010

znacka tasky babylove 😀

petruci6
30. jún 2010

@dadka. mam ju v inzeratoch pozri ako vyzera 😉

lyongirl
30. jún 2010

marzim tak gratulujme ku káričke a teším sa s tebou, že po tom všetkom ju máš konečne doma 😉
dúfam, že aj nám ostatným bude čoskoro stáť na chodbe 🙂

dadka.
30. jún 2010

@petruci6 hladam, hladam v dojčenských potrebách, dobre hladam?

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. klikni si na profil petruci a v pravo má ona inzeráty a v nich tú tašku nájdeš, ja mám takú istú 😉

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl Dakujeeem, je veľmi pekná. Ja som si chcela k Síčku objednat original, ale tá je dosť drahá, tak si kupim aj ja asi takúto....pojdem mrknut.

zajo79
30. jún 2010

dadka, ta taska co predava petruci je lepsia ako vsetky drahe kupovane. posluzi tak isto..a je super rozclenena.

ja trubka som ju zadarmo dala ku kociku... 😠

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. mne ju poradila jedna mamina tu z MK, čo má tiež Síčko, pôvodne som si povedala, že je na mňa drahá a vystačím si s tou čo mám, ale ako som ju zbadala, tak som neváhala, je jednoducho super 😉

dadka.
30. jún 2010

No len ja neviem, akú farbu tej tašky si kupim 😨 Zajtra mi príde síčko black step, do ktorého mi mamka šije fialovú vložku, žltú vložku a farebnú pruhovanú vložku 😀 😀 To si hadam aj dve tašky kupim 😨 A neviete baby, či je potrebný slnečník k síčku??? A ak ano, kde by som nejaký dobrý kupila?

dadka2
30. jún 2010

slunečník bych nekupovala, stříška jde dát hodně dolů, já slunečníky nesnáším, je tam i clona.....

petruci6
30. jún 2010

tiez si myslim,ze slnecnik je na nic,ved to treba stale tocit podla slnka,ked je vietor tak to lame a sicko ma predsa clonu a krasne sa da dat uplne dole strieska

lyongirl
30. jún 2010

tiež som názoru, že slnečník netreba, len je nevýhoda, že keď dieťa spí, tak strieška nejde dole a vtedy je možné, že slnko bude svietiť aj na celé dieťa, čo sa mne osobne moc nepáči...
Neviem či by som kupovala, alebo nie, ja slnečník mám takže ho tam určite namontujem a uvidím či vôbec využijem, malý je dosť veľký, v kočíku mi už skoro nespí, slnečník používame fakt minimálne, ale mám ho, tak uvidím...

lyongirl
30. jún 2010

dadka a ja by som tašku jednoznačne čiernu, aby si zas nechodila moc farebná..., lebo ten black step je sám o sebe vzorovaný...

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl Na kočíku black step je vzorovaná vlastne iba tá vložka vo vnútri, nie? Čiže ak si ju vymením za fialovú, tak nebude vidno ten vzor, či sa mylim?

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. ja presne neviem, nevidela som ho naživo, ale ak by to tak bolo, tak by to bolo super 😉

lyongirl
30. jún 2010

videla som naživo len javu a tá vložku nemá, má len poťah...

lyongirl
30. jún 2010

teraz som pozerala na nete obrázky a vyzerá, že nemá vložku, že to je poťah vzorovaný, tak neviem, nech napíšu skúsenejšie, ja som Black step ani Red step nechcela kvôli tomu poťahu, je úplne z iného materiálu ako Java, Nero...
hovorili mi to v predajni a videla som ten poťah naživo na nejako inom Peg peregu, ale hneď som ho zamietla, je v porovnaní s Javou taký šuštiakový a určite bude horšia údržba, jedine teda, ak by si mala vložku, vtedy by sa toľko nešpinil a prala by sa len vložka...

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl No ved na ten vzorový poťah čo má black step si dám vložku farebnu čo mi mamina ušije....som si kupila nádhernú pružkovanú látku na tú vložku a ked zakryjem tu vzorovanú časť síčka tak budem mat čierno-prúžkovaný, podla mna to bude pekné....videla som taký kočík na MMB, ale stal okolo 15 tis.,

dadka.
30. jún 2010

Alebo si dám ešte ušiť pekný fialový potah, a potom bude síčko čierno-fialové 😀 😀 Ale teraz počas letných dní, dam nejaký pekný žltný potah a budem mat síčko čierno-žlté 😀 😀

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. ja som nevedela, akú presne vložku myslíš, ak ti ju mamina ušije tak, že tá vzorovaná časť nebude vidieť, tak to je iné...
ja som myslela takéto niečo, videla som to naživo v Bambini, ale neviem, či to bolo presne toto a to by určite neprekrylo celý kočík...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6422049

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. normálne ti začnem tie tvoje prevleky na kočík závidieť, veď budeš behať zakaždým s iným kočíkom a maminy po ulici budú len čumákovať, čo to máš za novinku 😀

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl Ja to chcem mat ušité pekne na mieru na tú časť čo je vzorovaná....mamina je veľmi šikovná, pre nu to bude hračka.....škoda, že ja som to po nej nezdedila 😀 😀 😀 ja mam daleko od ručných prác.... 😀 😀

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. ináč trochu odveci, ale ak dám, že tebe odpovedať, ukazuje ti to v tom Kto ma spomína? lebo mne nie...

dadka.
30. jún 2010

@dadka. Pozri, mamina ušije, pošlem foto, a ked sa Ti bude páčiť tak Ti ušije aj na Javu, nejakú peknú žltú alebo oranžovú, alebo akú si vyberieš....

dadka.
30. jún 2010

@lyongirl Mne ano 😀 😀

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. mamina by si mohla privyrábať šitím takýchto vecí, nenašla som tu na SK nič také po bazároch, iba v Čechách... ja by som si určite objednala... 😉

lyongirl
30. jún 2010

@dadka. a ušila by aj mne? Nechcem byť vtierka, ale som 😀 No ešte nemám ani káričku, hlavne, že už mám tašku, deku a vybavujem poťah 😀

cropina
30. jún 2010

Baby tak ja mám od dnes doma Síčko, taká som vytešenáááááááááá 🙂 🙂 🙂 Je úžasný, presne taký, ako som si predstavovala 🙂

@dadka. tvoja mamina by bola ochotná ušiť aj niekomu inému vložku? Samozrejme za peniažky 😉 Mne sa síce ten poťah Black step strašne páči, ale kvôli ušpineniu by asi bolo dobre mať nejakú vložku.

lyongirl
30. jún 2010

ok, idem niečo mrknúť v TV a spať...
počkám si na tvoj poťah, omrknem ho potom a dám ti vedieť, ak by mamina chcela kšeft, tak by sme sa potom nejako dohodli a zatiaľ ďakujem za ponuku, si zlatá 🙂