Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lodgermaniacka
28. júl 2011

@achina pochybujem, že by ti uznali predraty košík 😉 tak ako píše eimiky chyba materialu 😒
@eimiky kokos ja postupne dočitavam zameškane a blbo reagujem 😀 nie po bokoch, uplne cela plocha košíka z vnutornej strany, nie z tej strany ktoru niektore šuchaju o zem 😉 😎

mirka285
28. júl 2011

@lodgermaniacka Lodger asi to bude mat len 2011,chceli zas nieco vylepsit a este viac to dosrali...

lodgermaniacka
28. júl 2011

@mirka285 asi tak 😒 ved potom napíšem čo a ako..chcela som ho predať, ale jedine ked mi daju novy košík, lebo kočík ako novy a košík katastrofa 😠 😒

eimiky
28. júl 2011

@lodgermaniacka asi je na 2011 viac gumový, ja ju mám len po stranách čo držia ako keby tvar košíka, ale nič sa mi nešúpe som to omrkla 😉

mirka285
28. júl 2011

@lodgermaniacka ale v Auparku mam s nimi dobre skusenosti,tak myslim,ze ti daju novy 😉 ja som zas nasrata,som si objednala v Bambinu Lunu od mamas and papas,cakam kedy mi potvrdia objednavku a oni si vypisu do konca mesiaca dovolenku,tsss 😠 a kedy si kupis tu moju blbu Teutonku,ha??sa jej neviem zbavit 😖

achina
29. júl 2011

Holky, tak dik za info, asi se na to vyprdnu, kocar mam objednany pres internet, takze se mi to moc resit nechce. (mam model 2010)Zkusim to donest do brasnarstvi, aby mi to zespodu nejak podsili. Snad to nebude moc drahe. Je fakt, ze v kosiku taham dost velke nakupy, ale myslela jsem, ze ho nedru, tak asi dru.... ☹
Jinak jsem cestou vlakem ztratila drzak na piti, ani nevim, jestli se nekde da objednat novy, ale nekde na strankach jsem zahledla cenu 300,-kc. To mi prijde za kus plastu dost drsna cena.

eimiky
30. júl 2011

@achina http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31791765&tab=3
alebo si kúp nejaký univerzálny, tie su lacnejšie 😉

eimiky
30. júl 2011
achina
30. júl 2011

@eimiky - diky za odkaz, aspon vim, ze ta cena opravdu plati. To se fakt spis mrknu po nejakem univerzalnim...A radsi si priplatim za tasku, kterou asi budu porizovat..

sakura77
30. júl 2011

fuha,to fakt ten kusok plastu tolko stoji? 😕 😕 aj ja chcem este jeden aj na druhu stranu,kedze aj druhe dítko nosi flasu so sebou,tak nech to nemusim po taskach vlacit a je to poruke...
@achina aku tasku ides kupovat? ja som si vzala od inglesiny avio,sadne tam jak "rit na serbel" 🙂 😉

achina
30. júl 2011

@sakura77 - jeste prave nevim, doted jsem nosila tasku od Jane, protoze jsem sem tam stridala sportak a golfky, ale ted uz taham hlavne golfky a taska se mi jaksi prestala libit. Takze to musim teprve omrknout. Ale koukla jsem na tu tvoji a ta je naprosto super 😵

zsuzsuka
5. aug 2011

Maminky, neviete mi poradit...mame pp pliko P3 a potrebovala by som nejako spojit golfove palice na klasicke rucky......a uz som rozmyslala, ci nahodou, nie je na golfove rucky nejaka spojka, alebo nieco take...ci to by som asi len rada...no uz by som nesla do ggolfacovych rukovati...v dobrom zavidim maminkam, ktore s lahkostou jednej ruky ovladaju kocik, a nie sa trapit..
dakujem krasne za odpoved

eimiky
5. aug 2011

@zsuzsuka no neviem ale keby sa to dalo tak už dávno by bol na to nejaký zlepšovák

jaru30
5. aug 2011

Ahoj 🙂
@zsuzsuka Já třeba rozdělenou rukojeť docela oceňuju. Skvěle se na ní zavěšujou tašky s nákupem 😉 😅 😀 Na každou stranu jedna, abysme byli pěkně vyvážení 😀

zsuzsuka
5. aug 2011

No ved ano, ja mam rada po kazdej stranke ten kociarik, len ked mala zacina chodit, neviem ju poriadne drzat za rucku a ariadit kocik, a ked bude druhe, tak to same..neda sa len tak lahko ovladat jednou rukou...toto ma trapi....

sakura77
8. aug 2011

@zsuzsuka noo,to je ta nevyhoda golfacov,nooo,hlavne ked napr prsi a utekam s kocikom a v druhej ruke dazdnik,jaaaaaaaaaj....

achina
8. aug 2011

Ja jsem si vsimla, ze spousta mamin ani destnik nenosi a radsi mokne, nez aby zapasila s kocarem. Ja jsem se rozhodla, ze si normalne poridim plastenku a hotovo🙂 Tohle leto uz asi lepsi nebude, takze se bude hodit.
Je fakt, ze s ditetem se to moc neda, ale kdyz dite jde, tak se to jednou rukou tlaci uplne v pohode. Tak aspon neco 😉

zuzikkaa
8. aug 2011

@sakura77
@achina ja som dazdnik odstranila z mojich potrieb hned na zaciatku kocikovania 🙂 🙂 🙂
kupila som gumaky,,prsiplast a nepremokavu sustakovu bundu 😅 😅 😅
odkedy sa maly narodil som dazdnik pouzila asi 3x aj to som bola vonku sama,,vzdy mi to zavadzalo v ruke a nie este jednou tlacit kocik-zvlast golface... 😒 😒

sakura77
8. aug 2011

no ja som doteraz v poho jednou rukou odtiahla vsetko,ale to neboli golface,ze....tak ale my kocikujeme uz minimum,takze nejak neva,ked hrozi dazd,tak vybehneme len na dvor...ale mam v pamati pri prvom synovi,som mala velku tazku polsku kravu,s velkymi nafukovackami,neotacacimi kolesami,tak to bol boj teda s dazdnikom 😀 😀 to je sicko nic oproti tomu 😅

mici111
16. aug 2011

cafte kocky..tak som opat medzi vami majitelkami sicka 😀 😀 😀 vratila som sa k nemu 😵 dnes som kupila od jednej kocky ..kraasne, tesim tesim 😵

mirka285
16. aug 2011

@mici111 ja to stale tvrdim,ze sicko je sicko 😀 by som ho ani za dva maclareny nevymenila...

mici111
16. aug 2011

@mirka285 ale este dumam dumam, mozno vymenim za mac xt..uvidim..

mirka285
16. aug 2011

@mici111 to sme my zeny,stale vymyslame,ja mam odvcera Baby home takze som na chvilu spokojna,akurat sa chystam zvliect sicko a konecne ho vyprat 🙂

sakura77
16. aug 2011

baby vy ste cisla 😀 ja by som este rada nieco,ale my uz minimum kocikujeme,tak uz si necham sičko ,na zimu este pre istotu speedy,ale mam obavy,ze mi prachom uz zapadnu doma oba 😅

dara29
16. aug 2011

@mici111 a PP si alebo Maclaren XT je priestorovo na šírku a dlžku väčší a má tam bábo pohodlie lepšie ako v Bee+? A akú farbu si kúpila? Dakujem.

lodgermaniacka
16. aug 2011

@mici111 gratulujem 😉 🙂 🙂 🙂 uvidim ho dnes? 😎
@mirka285 super, tak aj ty maš novinku, no mne prišiel včera maclaren XLR ružovy, tak čakam kuriera, kedy pre kočík pride, farba bola pisana persian red/grey 😎 skoro ma šlahlo

lodgermaniacka
16. aug 2011

@dara29 počuj, ty len porovnavaš a už je aj po lete, kym niečo kupiš dieťa pôjde do školky 😀

mici111
16. aug 2011

@lodgermaniacka uvidis 😀 uz som dala aj podlozku 🙂 ale aj tak idem este dnes obzerat xt do mothercare aj s lenkou 😀 😀 😀 a definitivne porovnam a rozhodnem sa, ci sicko zostava alebo idem do xt..ak xt, tak bee pojde..fnuk 😀 mierne slahnuta som, no neva 😀 😀 😀

dara29
16. aug 2011

@lodgermaniacka To som už aj ja povedala)))))) Ale už som vybrala len ešte keby sa mi podarilo s niekym spojiť kto bude objednávať?)))))))

mici111
16. aug 2011

@dara29 peg perego si nero 2011..presne, sa nevies rozhodnut, ktory???? vidim ta v teme bgb, maclaren, pp si 😀 😀 musis vyskusat ty..kazde dieta je ine..