Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

petra1303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra1303
9. júl 2011

Ahojte mam na predaj peg perego si farba black step 2010...ak by bol zaujem napiste poskytnem blizsie info...a foto...

mici111
9. júl 2011

@petra1303 joooooooooj, to keby som vedela, tak v momente kupim od teba..ale tyzden dozadu som kupila peg perego pliko mini..dokelu 😒 inak presne tento som mala black step completo 2010 😀 😀 😀

sakura77
12. júl 2011

@tonko_babymarket taka otazocka,da sa na sičko dokupit ten stojan na flasku,ten drziak?potrebujem este jeden 🙂

almita
13. júl 2011

@sakura77 v auparku v peg peregu 🙂

sakura77
14. júl 2011

@almita dikyyyyy 🙂 🙂 🙂

limetka80
14. júl 2011

Prosím Vás kde sa dá dokúpiť madlo na PP completo sí?

zuziatko
14. júl 2011

Ahojte

kočky nepomerali by ste mi niektorá rozmery sedacej časti na Síčku 2011 ??

Ďakujem.

sasyk
19. júl 2011

no ja neviem, ale PP Sí mame od jesene, a hned po tyzdni pouzivania sa ho chcem zbavit. Hrkoce ako zbesily, pri chodzi zakopavam o tycku, ktora spaja zadne kolieska, ked ho rozkladame tak nezaklapne tak ako ma, ale vzdy mimo drazky a pritom sa do konstrukcie zachyti cast striesky, nanoznik je taky maly, ze ak sa mi aj podari ho pripnut, tak sa hned aj odopne... a to ani nehovorim o plastenke. Jedine pozitivum je velka strieska...

lodgermaniacka
19. júl 2011

@sasyk maš ho od jesene a po týždni používania sa ho chceš zbaviť? 😕 to si ho mala trištvrte roka schovany v krabici?

eimiky
19. júl 2011

@sasyk
Nezaklapol ani mne na zaciatku,ale naucila som sa to rozkladat,takym svihom,ze uz zacvakne. Ale nechapem ani ja kupili ste ho v jeseni a tyzden je pouzivany?

eimiky
19. júl 2011

@limetka80 original asi nekupis,z chicca liteway pasuje.

hojda
19. júl 2011

@sasyk O malém nánožníku se hodně píše, všude doporučují nekupovat verzy completo a dokoupit, co je potřeba. Zakopávání o zadní tyčku bude asi problém skoro všech golfáčů, ne? Prostě se s ní jezdí jinak než se sporťákem. To drkotání je asi protivné, to chápu. Naše verze ho naštěstí nemá.

martinka1981
19. júl 2011

No ja neviem,mne v obchode povedali že nezacvakne sa kym je novy,ked sa po čase už "vycvaka" bude to lepšie. Ale mne to nevadi,docvaknem a hotovo. Nanožnik som použila zatial iba raz a nemam pocit že by bol maly 😕 a nezakopla som ešte ani raz 😀
Hrkoce to je fakt ale nieje to až take strašne. ja som s nim spokojna 😉

eimiky
19. júl 2011

@martinka1981 hej presne po čase to zacvakáva samé 😉 nánožník sa dá ľahko zväčšiť, len malá úprava

mirka285
19. júl 2011

@sasyk a ty poznas nejaky dokonaly kocik???hlavne golfac?

achina
19. júl 2011

Ahojte, my pouzivam Sicko rok a az na male mouchy (ktere ma prece kazdy kocar) jsme spokojeni. Manipulace je podle me bezkonkurecni. Ja osobne nezakopavam a nanoznik bych urcite koupila znovu. Na podzim a na jare jsme ho vyuzili maximalne, nesnasim deky, ktere vlaji a padaji. Tahle ho zapnu, drzi jak pribity a navic to vyborne vypada.
Je fakt, ze trochu drkota a obcas se nekde totalne zaseknu a nemuzu dal, ale da se to prezit. Dale mi trochu vadi vlajici slunecni clona a trochu horsi brzdy. To je ale asi vse, jinak chvalim, je lehoucky, prostorny a dobre se udrzuje. 😵

sakura77
20. júl 2011

@achina ved ju zasun(tu clonu) dovnutra pod striesku,ked nepouzivas,drzi tam napevno uplne 😉 ale mne neveje ani ked ju mam vonku,nevadi mi ani docvakavanie konstrukcie,ved to je uplne ze minimum,a ani nezakopavam,to sa mi nestalo este ani raz,akurat to hrkanie ma obcas trocha rozculuje,tak ale zas to robi na zlom terene len a toto nie je terenny kocik ze ano 🙂 nanoznik nam este na jar bol dobry,myslim ze teraz uz bude maly,na jesen,ak bude treba,lebo nase slonica male nam dost podrastlo 🙂
@eimiky aku upravu si robila,sak daj tip,nech vieme ako na to 🙂 🙂

eimiky
20. júl 2011

@sakura77 strana 36 tam som to už dávala a sú tam aj foto 😉 ak by to bolo nejasné tak sa pýtajte

lodgermaniacka
20. júl 2011

Baby, čo mate síčka 2011..pozrite sa prosim do košíka, on je potiahnuty takou gumou, ja som včera pozerala že čo mi nejde ošistiť a on sa ošupuje 😠 😒 😒 😒 zobrali mi ho hned na reklamačku, šupe sa aj na miestach, kde by sa nakup, ani nič ine nemohli dotykať, zboku, pod takou ochranou, tak predpokladam že zase chceli niečo vylepšiť a zase niečo pos...li.. 😒

eimiky
21. júl 2011

@lodgermaniacka tá guma po stranách je aj na 2010 ale nevšimla som si , či sa mi to šúpe omrknem to 😉

achina
22. júl 2011

Tak jsem se sla mrknout na ten kosik, protoze si rikam, co vsichni blbnou s prosoupanym kosikem a ejhle ! mam ho taky deravy ☹ ja si toho vubec nevsimla, sakra. Tak co ted, normalne ho sundat a poslat na reklamaci ?? Uff, ten mi teda bude chybet. ja prave myslela,ze s nim vubec nedru, jen sem tam, kdyz ho mam plny a najedu na obrubnik. Ach jo, to je s kocarama, to jeste musim poresit sportak a poslat do Prahy.

@sakura77 - mne tam ta clona prave vzadu moc nedrzi,porad mi kousek kouka ven a mne to rozciluje. Ted teda jezdim stejne se striskou uplne dozadu, protoze maly musi mit 100% rozhled, takze ok.

eimiky
24. júl 2011

@achina prederie sa ti takmer každý , ale neviem toto ti možno neuznajú, baby písali o inom, o tej gume po stranách, že je to asi chybný materiál a kvôli košíku by si musela poslať asi celý kočík.

mirka285
24. júl 2011

kocky ja som sa nato vcera tiez pozerala,ale 2010 zospodu tu gumu nema,a napriek tomu ze kocik pouzivam pol roka,mam ho uplne v poriadku 😕 asi malo nakupujem 😀

eimiky
24. júl 2011

@mirka285 ale nie zospodu ale po pokoch je také guma spevňovacia.

mirka285
24. júl 2011

@eimiky ano po bokoch ju mam aj ja,ale vobec sa mi nesupe..kokos to moje je asi nejake zazracne,lebo nato ako nesetrne nim zaobchadzam,drzi dobre cely kocik..dufam,ze som to teraz nezakrikla a zajtra sa mi rozpadne 😝

lyongirl
24. júl 2011

baby jaká guma po bokoch? Šak ja mám po bokoch sieťku, alebo som mimo? Nevidím nič, čo by sa šúpalo a mám 2010...

eimiky
24. júl 2011

@lyongirl ale ta guma co drzi tvar košika.po bokoch.take pasy na kazdej strane.ale neviem ci 2011 nema tej gumy viac.ale ani mne sa nesupe

eimiky
26. júl 2011

baby predávam Síčko ak by ste mali niektorá záujem, potrebujem zmenu, ale bude za nim smutno 😖
dúfam, že už tretie nekúpim

lodgermaniacka
28. júl 2011

@eimiky @achina @mirka285 @lyongirl baby, ja ho nemam deravy, ale tieto 2011 neviem či niektora z vas ma 2011 tak je košík potiahnuty takou gumou zvnutra, kde pokladate veci, akoby pogumovany a to sa šupe, nie je deravy, zobrali mi ho v auparku na reklamačku, tak dufam že ho vymenia, tiež na to pozerali že čo to je 😕 😕 😕 a nema z boku gumu, zle som to napisala, ale šupe sa aj na miestach kde sa ho môj naklad nemohol ani dotykať, proste zase niečo pototo 😠 košík nezaťažujem a nešucham o obrubnik, tak diery nemam, je to vyrobna chyba