Kočárek se 4 koly a ruční brzdou? Potkali jste na internetu?

uk.ok
16. mar 2009

Ahojte. POtřebuju poradit, jestli máte některá nebo jste potkaly na internetu kočárek, který má 4 velká kola a ruční brzdu, hluboká korbička.

astrane
16. mar 2009

teutonia je myslím jediná 4kolka s ruční brzdou...ale je to kočárek s vložnou taškou...
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub...
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub...

kamiletka
16. mar 2009

ma, aj moj - casual play S6

pietra
16. mar 2009

aj jane forest ma 4 kolesa a rucnu brzdu

astrane
16. mar 2009

casual play s6 má 6 koleček.......
ten jané je má vpředu blízko u sebe jako takový dvojkolo,klasická 4 kolka to není....ale o tom jsem nevěděla-aspon si rozšířím obzory 🙂

kikimaruska
16. mar 2009

Řešili jsme problém...chtěli jsme též čtyřkolku s brzdou a nenašli. Teutonia byla na nás příliš drahá a až 6 týdnu jsme na kočárek čekat nemohli. Casual má ty kolečka zdvojená a to jsme nechtěli díky sněhu...o tom forestu jsem taky nevěděla a ani nevim jak vypadá...jdu to omrknout. Nakonec jsme tedy vzali trojkolku, ty mají brzdy skoro všechny... 😉

aness
16. mar 2009

mam pocit ze I´Coo ma 4 kola a rucni brzdu...

kikimaruska
16. mar 2009

Tak ten Forest se řadí mezi trojkolky co jsem četla a viděla a I Coo má brzdu taky jen trojkolka...nebo je možná na přání, ale čtyřkolku jsem nenašla.

aness
16. mar 2009

jeje, tak to se omlouvam, nevim, jak to ma I´Coo s novejsimi modely 😒 my mame starsi model, ma 4 nafukovaci kola a rucni brzdu...

pietra
17. mar 2009

forest sa rozhodne neradi medzi trojkolky 😉 na to ma tie kolesa az prilis daleko od seba, je to prechod medzi trojkolkou a stvorkolkou

koberie86
29. sep 2013

@pietra DObrý den,chtěla jsem se zeptat na kočárek Jané forest,zda s ním máte zkušenosti a jaké jsou klady a zípory, předem děkuji🙂

pietra
29. sep 2013

@koberie86 jane forest som pouzivala pri dcere, cize je to uz dost davno. Zalezi, v akom prostredi ho chcete pouzivat. Nebol zly, ale najdu sa teda aj lepsie kociky v rovnakej cenovej kategorii. Do mesta je tazky, tazsie ovladatelny v mensich priestoroch (napr. v obchode, mhd, ...), je dost dlhy, co moze byt problem napr. vo vytahoch. Ale v zime nemal problem prejst aj cez neodrhnute zasnezene chodniky. Ja som chodievala s dcerou kocikovat na polne a lesne cesticky, kde by bol s mestskym kocikom problem. Jane to zvladal. Ale zas na druhu stranu, ak terenny kocik, tak lepsie jazdne vlastnosti mal x-lander x1

blahova_andrea
29. sep 2013

kamarádka má Baby Jogger City Select a nemůže si ho vynachválit

koberie86
29. sep 2013

@pietra Já ho chci do města, v mhd asi taky jezdit budu,ale občas i do lesa,ale stačí,aby překonal trochu sněhu jinak spíš jezdím po chodníku,do výtahu vyjímečně za návštěvama.ale některý Jané jsou prý vratký,nestabilní, a tento mi přišel se 4 kolama lepší,ale chci lehký kočár X1 má kolem 14kg.Tento nevím kolik váží.Spíš použít do města no a lehký,abych ve sporťáku vozila 10kg a víc dítě těhotná a nenadřela se tolik jako u toho,co mám nyní.

pietra
29. sep 2013

@koberie86 stabilitu ma celkom dobru, na asfaltovych cestach a chodnikoch vynikajucu, urcite je stabilnejsi ako trojkolesove kociky. Ale pri vyuzivani viac v meste by som so poobzerala radsej po niecom inom 😒 On je strasne dlhy oproti inym kocikom a tym, ze bol vyrabany ako kocik do terenu je aj tazsi. Pri dcere som ho vyuzivala kvoli tomu, ze sme chodili takmer vylucne len po polnych a lesnych cestickach, malokedy som prechadzku planovala cez sidlisko. Pri synovi som uz forest nepouzivala, lebo lahsie mi bolo s dvomi detmi ist po schodnejsich cestach, viac sme sa drzali v meste a na ihriskach a preto som kupovala lahsi kocik, ovladatelnejsi. Forest som napr. sama nebola schopna dostat do autobusu, vzdy som musela niekoho ziadat o pomoc. Pri synovi som mala mestsky kocik abc design moving light (tusim tak sa volal) a ten som bez problemov vynasala aj znasala hore-dole schodmi, aj do autobusu a zvladol aj prechadzky po horsom terene (aj ked nie tak lahko ako forest), so snehom tiez nemal problem, ked ho bolo fakt vela, trebalo zaaretovat predne koleso. Ale bol ovela nestabilnejsi zas

koberie86
29. sep 2013

@pietra Děkuji za odpovědi, jezdím teda hlavně autobusem,tak nepotřebuju pomáhat.ALe právě hledám lehčí hlavně aby šel i jednou rukou třeba ovládat,tak já nevím už jakej....

pietra
29. sep 2013

@koberie86 forest sa jednou rukou lahko tlaci, horsie je, ked uz treba zabocit, lebo tym, ze nema predne kolesa otocne, musis cely kocik mierne akobynadvihnut, skratka sa jednou rukou neotocis s nim. co bol problem, ked som potrebovala starsie dieta drzat za ruku
Inak pri dcere som potom striedala kociky. Na bezne prechadzky forest a do mesta, busom, nakupy a podobne zalezitosti som riesila golfacom

pietra
29. sep 2013

@koberie86 ale mi napadlo, ze ten nas forest bol starsi, kupovala som ho uz jazdeny, rok vyroby mal tusim 2005 alebo 2006, takze za tie roky mohol prejst vylepseniami a uz moze mat uplne ine vlastnosti ako novsi model

koberie86
29. sep 2013

@pietra
Já ho chci koupit taky už ojetý a tam ani neudali rok
http://deti.bazos.cz/inzerat/27329728/Jane-Fore...

boobinka
29. sep 2013

značka Hartan má čtyřkolové kočárky s ruční brzdou 😉