Kočiar Kvety Horváthovej z fotiek v Novom Čase. Kde ho zoženiem?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj baby. Poradte mi prosím značku kočiara moderátorky Kvety Kmotorkovej Horváthovej. Mala fotky v Novom ase. ďakujem.

uhlikova09
30. mar 2008

baby vy jej zavidite 😀 ale nie,podla mna to je dost blba tema

tanitta
30. mar 2008

co ten kocik??? 😀 ee...

uhlikova09
30. mar 2008

ved ja len srandujem 😀 😀 😀 😀

tanitta
30. mar 2008

ja viem uhlikova😉....ved je to znama osobnost 😉 .. takze ku kocikom aj trosku klebietiek patri 🙂 .... pa

vierkaaaa
30. mar 2008

Kvetke aj Paulínke prajem veľa zdravíčka, ale ten kočík, ja hovorím, že do takého kočíka sa hodí mimozemšťan a nie bábo 😀 😀 😀 bez urážky, ale concord fusion nemá chybu ten je nááádherný....

pipka
30. mar 2008

Paulinka je krasna..a Kvetke tie baculate licka tiez celkom pristanu 😵 😵 😵

ale ten kocik sa mi teda moc nepaci, ja skor taku klasiku 😉

karkulka1
30. mar 2008

Tak mamine a bábätku blahoželám 🙂 🙂 🙂 ale ten kočík je škaredý. 😢 Keď môj muž videl naň reklamu v Mama a ja, tak mi ho ukázal a povedal, že je škaredý ako noc a iba ak pre mimozemšťana. 😀 😀 😀 Ani mne sa táto séria nepáči. 🙄 ,

karkulka1
30. mar 2008

Vierkaaaa, pozerám, že aj teba napadlo to isté ako môjho muža. 😵

z.g.
1. apr 2008

Mne aj mužovi sa vééééľmi páči Concord Neo práve pre jeho atypickosť. 🙂 V reále je krajší než na obrázkoch. Mám ho objedaný, už sa naň móóóóó teším. Sto ľudí, sto chutí.

nitka
1. apr 2008

ten kocik vyzera tak nezdravo 😀 😀 😀

langkofel
2. apr 2008

Mat vase problemy dievcata 😖

liana
2. apr 2008

som si dnes pozrela Kvetkine foto v časáku a materstvo z nej urobilo veľkú kočku a bábo je tiež peknučké. Kočiarik bol tiež na fotke, zdal sa mi síce veľký, ale pohodlný.

lula5
2. apr 2008

Ak by bola sutaz o "najmenej prinosnu temu" alebo "ako naozaj zbytocne zabit cas" - jednoznacne by tato tema vyhrala! Gratulujem.

ronit
2. apr 2008

to preboha naco je potrebna takato tema????????

tweety22
2. apr 2008

mna tato tema tiez moc nezaujala ale zase ked ma nieco nebavi tak to necitam a neodpisujem na prispevky 😲

blovitc120
2. apr 2008

lula, ronit, zasah, este aj "kociare celebrit". ste mi to zobrali z ust. 2 stranky o kvete horvathovej a gratulacie jej a babatku. co uz, asi si to sem chodi citat 😉

penelope2066
6. apr 2008

neviete ako by som nasla ten kocik co ma kvetka nech si ho aj pozriem?

krasotka
autor
6. apr 2008

lula5, ronit veď son len chcela vedieť čo je to za kočík čo ma Kveta, lebo sa mi páči a chcem ho kúpiť. To je tak ťažké pochopiť? Nechápem, ale, načo tie blbé témy chodíte a ešte aj píšete.

suem
6. apr 2008

krasotka nic si z toho nerob moja 😉
Asi mal niekto blby den a tu sa potrebuje na niekom vybit a dvihnut padnute sebavedomie. Ked ma nieco nezaujima, tak to predsa necitam, nieto este prispievam.
Poniektore prispievatelky vedia spravit atmosferu 😠 😠 🙄

dzanka3
6. apr 2008

no ja si neviem pomoct , ale ten kocik concord neo mi velmi pripomina nakupny vozik v tescu - ten podvozok myslim....ten vozik tak nejak obdobne vyzera...
..ale zase moze mat ine vyhody...ked uz je tak drahy...

krasotka
autor
6. apr 2008

Nech admin tú tému zavrie, už viem, ťo som vedoeť chcela. Normálne ma rozhodili. Neznášam zbytočné útoky.

krasotka
autor
6. apr 2008

Suem. Ďakujem