Kočiare celebrít. Pridajte fotky a komentáre

krasotka
30. mar 2008

Ahojte. Vzhľadom k bábätkovskému boomu na Slovensku aj v Čechách otváram tému kočiare celebrít na inšpiráciu. Pridávajte fotky aj komentáre.

cicushka
2. apr 2008

julka) buzz 2008 sa robi vo verzii 3 aj 4 kolesovy.. 😀 a ku kazdemu je xl seat.
Napriklad ja som si teraz objednala iba nove koliecka dopredu z 2008. Sedia totiz aj na 2007. A ked bude mala velka, objednam si iba xl seat (asi v zltej farbe)

julia225
2. apr 2008

😀 dakujem....

krasotka
autor
8. apr 2008

Jéj cicushka, ta si normálne maniačka na kočíky. dík.

tilly
16. jún 2008

dospivova žena má teutoniu 😉

monika222
12. okt 2008

ahojte všetky. Troška oneskorene pridávam príspevok, ale Aneta Parišková má bertini x4 červenej farby http://www.pluska.sk/o-kom-sa-hovori/2008/08/

zukab
13. okt 2008

podla mojho skromneho nazoru su vsetky tieto radoby moderne a futuristicke kociky otrasne. ci na pohlad, ci z praktickeho hladiska.
tu ich beha po ulici milion a vzdy sa zlaknem, co za ufo sa to oproti mne vali. vobec sa mi nepacia. a ked si vsimam tie deti, tak tiez v nich nevyzeraju extra pohodlne.

tilly
14. okt 2008

aneta mala PP skate, už má bertini? 😲

bertini nie sú futuristické... to tam má len autosedačku namiesto korby

cicushka
14. okt 2008

zukab) a ktore ufo je take skarede a nepohodlne podla teba ? 😀

julia225
15. okt 2008

viete co ma prekvapilo, ze dara rolins mala obycajne chicco s3 a teraz ma chicco ct 0,04 novu verziu....... 😕

monika222
16. okt 2008

tak to prekvapilo aj mňa ...

adriana84
16. okt 2008

baby nema niektora skusenost s kociarom i'coo targo city?

tekvica
18. okt 2008

dara rolinc je tvarou chicco, tak za ten honorar, co dostane by som aj mala chicco 😀

ale inac nerozumiem, preco "obycajny".
to ako ine znacky su neobycajne? v com? v cene?

bambula
18. okt 2008

ahojte, Aneta Pariskova mala PP Skate a po case ho vymenila za Bertini X4, ze je s nim spokojna🙂 Inac, ze vraj ma Bertini aj NICOLE KIDMAN.

zukab
18. okt 2008

cicushka,
tak co sa tyka tej tvojej otazky, k mojim najstrasnejsim zazitkom patri bugaboo bee (stroller), quinny buzz, celkovo quinny, concord neo.. a podobne 😉
ale chapem, ze kazdy ma iny vkus a hlavne, ze je IN 😝

tucika
18. okt 2008

zukab: Ono pri tychto kocikoch nejde ani tak o vyzor ale predovsetkym o funkcnost a praktickost. Tazko by si nasla lahsie (vahovo, ci skladaco/rozkladaco alebo ovladatelnostou) kociky. To ze su take futuristicke a su zo super lahkych materialov a plne inovacii ma jeden dovod a to zlahcit mamickam ich uz aj tak dost komplikovanu rolu superzeny-matky. Nic proti klasike - ale kto by to tahal do schodov ci komplikovano skladal do kufra auta 😢 😖

minitrouble
18. okt 2008

zukab - presne suhlasim s tucikou a este chcem dodat - kocik co mas v albume - no tazko by si s nim presla tazsim terenom - to je tak jedine ak chodis len po pesej zone alebo obchodoch - v pripade dlhsich prechadzok po horsom terene by si ocenila niektore z kocikov ktore si vyssie vymenovala 😉 ....ale to uz je aj tak mimo tejto diskusie 😝 😀

chamomile
19. okt 2008

zukab, asi som jedina, co zdiela tvoj nazor 😉
tie moderne kociky podla mna vyzeraju ako zo scifi filmu,zopar som ich vyskusala v obchode, len tak pre spas, a nebola som nadsena, vacsina sa mi zdali "flimsy"... a nepohodlne pre baby, ja som asi staromodna, no mne pre nove baby je najlepsi tradicny hlboky kociar - pevna vanicka, kde male v pohode lezi,chranene pred vonkajsimi vplyvmi, na makkom matraci... pre mna je dolezitejsia pohoda babatka ako moja pohoda, radsej sa natrapim s tazkym kocikom prvych 6 ? mesiacov. Podla mna neexistuje jeden idealny kociar na vsetky ucely, teda aspon ja som dodnes taky neobjavila. My mame tradicny Silver Cross, pevny ako tank, no odkedy bola spolocnost pred takymi 6 rokmi odkupena, tak uz ich take dobre nevyrabaju 😒 ... dalej mame terennu 3wheeler, trojkolku, kt. pouzivame od takych 6 mesiacov,a tiez lahnu golf. bugynu, kt. sedi v aute, ked ideme na nakupy. No a kedze o chvilu cakame dalsie baby tak to vyzera, ze budeme potrebovat dalsi kocik, pre dvoch...manzel len hlavou kruti, ze dom je plny kociarov 🙂
no na druhej strane chapem matky, kt. casto cestuju autobusom, alebo musia prejst vela schodmi, ze im tie moderne kociky ulahcia zivot. Takze vsetko ma svoje za a proti, a kazda mame svoj vlastny nazor 🙂

cicushka
19. okt 2008

zuzka) tak oba prve kociky, ktore si spomenula so vlastnila 😀 Dalsi, concord neo je moj dalsi favorit. No tak som asi z vesmiru 😀 😀

veronikahel
19. okt 2008

chamomile, tak my mame quinny speedi a vanička tam bola priestranná, s mäkkým matracom a vôbec do nej nefúkalo... ktorý moderný kočík je taký, že tam má dieťa nepohodlie????

tilly
20. okt 2008

julia, tekvica hej, dara je tvárou chicca a určite má viac chicco kočíkov aj autosedačiek, lebo už som ju videla na všelijakých fotkách a v reportážach a vždy mala iné chicco...

a k tým futuristickým kočíkom, je to tak, ako to tu kočky popísali, život sa nám zrýchľuje a potrebujeme kočíky, s ktorými sa rýchlo presunieme z bodu A do bodu B... už to nie je tak, že sa s deťmi chodíme prechádzať von na dlhé prechádzky, ale lozíme s nimi po nákupných centrách (toto sa mňa netýka, ale je kopec takých mamičiek), prípadne pracujeme, tak potrebujeme behať po úradoch a pod... ja osobne pri druhom dieťati budem mať určite jeden z tých futuro kočíkov na rýchlu prepravu a určite budem mať aj jeden poriadny robustný kočík na dllllhé prechádzky, ktoré si neodpustím, pobyt na čerstvom vzduchu je na nezaplatenie pre imunitu dieťaťa...

veronikahel
20. okt 2008

baby, to sú reklamné ťahy. Frimy dajú známym mamičkám kočíky, ale musia sa s nimi ukázať v médiach, aby sme my mamičky videli, aké majú kočíku a bežali sme si ich tiež kúpiť 🙂 aj Alicu Bendovú som videla s casualplayom, s murou, s concordom a ešte s nejakým klasickým štvorkolečkovým... škoda, že to dávajú takým čo na to majú...

kingstonka
21. okt 2008

veronikahe------l presne tak

katyl
26. okt 2008

caute, dnes som si vsimla, cesky premier Topolanek ma kocik bugaboo
http://www.cas.sk/clanok/93331/cesky-premier-to...
ale lepsie by bolo, keby som to nenasla v takejto suvislosti,
skor keby boli s mamickou na rodinnej prechadzocke 🙂

deticky
1. apr 2009

Ten co ma Aneta Pariskova (Pegperego skate) mam aj ja, ale cerveny-tango a to nie som ziadna celebrita,hi,hi 🙂
prave ho predavam, mal by niekto zaujem? novy stal 27500,-Sk komplet kocik+autosedacka+taska+prsiplast,drziak na flasku,...komplet vsetko.
ak by mal niekto zaujem tu je link.
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=624

katyl
12. apr 2009

kocky a co ma Misa Cobejova? Videla som, ze uz porodila a autosedacku mala Concord Ion. Aky ma kocik?

eimiky
13. apr 2009

Jakabovič a Tkáč obaja majú Casualplay s4 a ale majú aj iné...

denisab32
13. apr 2009

- celebrity nie sú merítkom toho najlepšieho, väčšinou tie kočíky dostávajú ako sponzorské, aby robili reklamu....tak je to aj u Mišky....

- tak Tkáčovci majú viacero kočíkov....

deina
27. máj 2009

Nema Cobejova Neo? Co to mala vcera v Ordinacii, nevsimli ste si?

miskinadamko
27. máj 2009

deina cobejova ma fusion myslim ze polar,videla som v novinách

deina
27. máj 2009

No zdalo sa mi, ze je to bud neo alebo fusion, len som nevidela spodok... a ta nova vanicka k tomu, ze?