Kočiare celebrít. Pridajte fotky a komentáre

krasotka
30. mar 2008

Ahojte. Vzhľadom k bábätkovskému boomu na Slovensku aj v Čechách otváram tému kočiare celebrít na inšpiráciu. Pridávajte fotky aj komentáre.

lodgermaniacka
26. feb 2010

jeeej, zaujimava tema 🙂

andrejkaa23
14. mar 2010

concord fusion maju napr.belohorcova,csakova,borhyova ci aka,veresova,
phil&teds udajne madonna,veresova,volaka misska v cechach ale nie veresova
casualplay maju alice bendova,alena serredova 😉

andrejkaa23
14. mar 2010

stokke xplory maju kollarove zeny stofanikova a heringova

rainee
15. mar 2010

ta trojnozka je katastrofalna 😉

hanka274
15. mar 2010

fiha,co dokaze niekoho zaujimat...

andrejkaa23
15. mar 2010

hanka274 preco?mame aspon inspiraciu 😀

hanka274
17. mar 2010

neviem, zbierat inspiraciu sledovanim smotanky v tv, casakoch, internete...
prijde mi to trosku smiesne a hlupucke...

andrejkaa23
17. mar 2010

no hej 🙂 Ved Kollar je v inej financnej ketegorii ako sme my 😉
nam sa vzdy pocil S4 a Concord ale paci sa mi aj Tako jumper. 😉 Ale nakoniec concord. 😉

moko123
19. mar 2010

kočik je fakt zaujimavy aj som nad nim rozmyšlala ale je totalne neprakticky tvrdy maly priestorovo akurat je maximalne vysoky.. mne sa na nom lubilo že sa posuva vanička hore dole ako na vytahu,,,, no len dufam že v tom žiadne dieta neuleti

lenka.pav
19. mar 2010

kocky, ak vam to pomoze, ja mam uz rok a pol od narodenia maleho concord neo a nevymenila by som ho za ziadny iny. lucasko bol velke babo, narodeny v oktobri a v pohode sa do pol roka zmestil do vanicky a potom uz chcel aj tak sediet, tak sme zacali pouzivat sportak a ten mame doteraz. je super lahky, spratny, rychlo sa zlozi, lahko sa ovlada jednou rukou a je aj pohodlny.

andrejkaa23
20. mar 2010

No nakoniec mame concord a stokke xplopry.Dnes Philipko vyskusal a pacilo sa mu.

tilly
31. mar 2010

mne, ako vysokej mamine sa stokke strasne paci, hlavne ta posuvatelna korba... len, co sa mi nepaci, su tie plasty...

askorka23
1. apr 2010

mne sa celkovo paci 😉

andrejo
13. dec 2010

no ja zacinam zvazovat ci Stokke nevymenime teraz ked viem ze ho maju Borisove zenicky. Na mna ta sprava mala skor negativny ucinok.