Kočiarik Peg-perego a Brevi. Máte s nimi skúsenosti?

jkorculka
9. nov 2007

Ahojte tehulky a extehulky, prave som v stadiu kedy intenzivne hladam vhodny kociarik pre baby co sa nam narodi v marci.
Rozhodne chcem 3kombinaciu/hlboky,sportovy a autosedacka/.
Paci sa mi Peg-perego: http://www.pegperego.com/page.php?sid=377655d1f...
a Brevi: http://www.predeti.sk/?idmenu=273 (prve dva na stranke)
Prosim ak ma niekto s nimi skusenosti napiste mi, dakujem!!

tini
9. nov 2007

Ahoj, ja mam Peg perego pliko P3 completo, ale kupila som az teraz od 6.mes cisto len sportak. Akurat sa mi zda byt trosku uzky, dam mu tam aj fleecovy fusak, Alex ma 8 mes a je tam dost natesno. Vraj skrupinky PP su takisto strasne malinke a treba rychlo kupit dalsiu autesedacku, a mrkla by som sa este na dlzku vanicky, ale to asi bude v poho, v marci bude mimi este male, tak sa tam vojde aj s fusakom. Ale inak som s tym sportakom velmi spokojna.

tamia
9. nov 2007

ja mám PP centro completo a vaničku navetta a som s ním spokojná.

yesno22
9. nov 2007

my mame ten isty ako tamia 😉 ale je pravda, ze PP patri k tym uzsim kociarom a tak treba zvazit pre a proti...my sme ho brali prave kvoli sirke, aby som zakazdym nemusela otvarat aj druhe kridlo dveri na vchode do bytovky 😒

lili91
9. nov 2007

ahoj, my mame peg perego uno. museli sme menit x-lander za nieco s preklapatelnou ruckou, (lebo nasa slecna nam strasne plakala, ked nas nevidela a teraz sedi ako pat penazi a vozi sa)no a uno sa nam velmi zapacil a sme s nim naozaj spokojni. zda sa sice aj mne uzsi ako ostatne ale aj s fusakom sa tam v pohode zmesti, lahka manipulacia, zmestim sa do kazdych dveri...

adulator
9. nov 2007

ahoj,my máme tiež pp uno od narodenia,ninka je letné dieťa a v tých horkách jej tam bolo super,a aj teraz s fusakom,je dosť dlhý a zmestí sa tam aj väčšie bábetko, dá sa tam zacvaknúť autosedačka ,čo oceňujem pri nákupoch,a ďaľšie výhody ľahkosť kočíka a ľahká manipulácia, vojdem aj do malého výťahu 🙂 a tiež sme spokojní ....

dea
9. nov 2007

AHoj tak ja mam PP Pliko P3 completo, vanicku sme vyuzivali do 6. mesiacov, potom sme presli na sportovy kocik, teraz ma deanka 1 rok(11kg) a v kociku mame aj fusak a nanoznik a vojde do kocika v pohode, dokonca v nom aj niekedy doobedu spi(3x tyzdnenne 😀 ), no a autosedacku sme vyuzivali do jej 10. mesiacov a potom sme uz kupili vacsi 😉
ja som s kocikom max. spokojna a aj ked nahodou budeme mat druhe mimi tak budem chciet v inej farbe mozno oranzovej 😀 teraz mame zelene(mint) 😉