Kočík 3 Tec. Máte ho odskúšaný?

katarinkad
26. máj 2008

Uvazujeme nad kupou tohto kocika. Preto by ma zaujmalo, ci ho uz niekto ma odskusany aj v praxi a ake ma s nim skusenosti? 😉

katarinkad
autor
28. máj 2008

nikto ho nema???

zuzulik25
5. jún 2008

ahoj katarinkad, my tiez uvazujeme nad kupou tohto kocika. Najskor sme chceli kupit v Polsku, ale ked som zbadala tento, tak hned som zmenila nazor. Manzelovi sa tiez paci, len este si chcem zistit v obchode, ci je aj sportova cast polohovatelna, pretoze vcera som bola v jednom obchode s kocikmi a predavacka mi ho nevedela predviest, tak skusim v inom. 🙂

katarinkad
autor
5. jún 2008

zuzulik, tak polohovanie sportovej casti je jedina vec, ktora mi na tom kociku vadi. Da sa sice polohovat, ale cela ta sedacka, nie len opierka chrbta, takze v podstate ked to sklopis akoby do lahu, tak dietatko ma pokrcene a vylozene nohy hore. Ale taketo polohovanie ma viacero kocikov ako som si vsimla, tak snad to nebude az tak vadit.

zuzulik25
16. jún 2008

ahoj katarinkad, tak sme boli mrknut tento kocik v inom obchode a predavacka mi ho pekne predviedla. Myslim, ze to polohovanie je v pohode, takze sme sa rozhodli, ze ho kupime. A vy ako, kupujete ho? Akurat mi povedala, ze nie vsetky farebne kombinacie, co su v katalogu sa daju objednat, ale nevadi, my sme si vybrali tu kombinaciu black-gold a ten sa u nich objednat da.

katarinkad
autor
16. jún 2008

my ho uz mame od vcera doma. A je nadherny!!!!!!!!!! Lahucko sa ovlada, jednou rukou v pohode, aj sklada sa celkom lahko, tak sa z neho vytesujeme. My mame vo farbe Black/Dolphin. 😵 😵 😵 Nam predavacka povedala ze tak o mesiac pride, ked sme si ho boli objednat a o tyzden nam uz volali ze je na predajni. Ani sme ho tak skoro necakali. 😉 Akurat autosedacku je problem zohnat v ciernej farbe, asi skusime pozriet vo Wiedni.

zuzulik25
16. jún 2008

no super, pozriem ako vyzera ta tvoja farebna kombinacia, ja rozmyslam, ze ho kupime az tak v oktobri, kedze mam termin az november. A chcete autosedacku presne k tomuto kociku? My nie, kedze ju nebudeme moct pouzivat na kocik, lebo male bude v zime a v lete mu uz bude male vajicko asi. Vajicko mame vybrate Chicco.