Kočík ABC design. Dá sa kúpiť iba športová časť?

kikuska551
2. mar 2009

ahojte baby ake mate skusenosti s tymco kociarom trojkolesovym a neviete ci sa da kupit iba cisto sportova cast? lebo ja uz mam skoro rocneho chlapceka takze nam vanicku netreba a co hovorite na ten take off lebo sa mi tiez paci ale sa mi zda byt babo malo chranene dakujem za odpovede

zuzana030
28. jún 2009

no veď toto, keď nie jedno tak druhé, len aby si si kúpila min. 2 kočíky, mňa tiež triafa a to ešte nemám tašku na kočík, tak to ešte len asi bude zaujímavé, keď origoš slnečník na kočík nepasuje,
a inak mám tiež ten istý, čo ty
a vy ako spinkáte, na chrbátiku či na brušku? my od 2 týždňov len na brušku a bez dudlíka..🙂

tehula
28. jún 2009

no ja urcite dalsie kociky neplanujem kupovat a dufam, ze nebude treba. Jednak nemame miesto v byte na ne a o kocikarniach sa ani nezmienujem.....
Moja mala spinka na boku a na chrbte, na brusku sa jej nepaci absolutne. Dudliky sme este nezacali ani neplanujeme. Slnecnik som nan nekupovala, ale tak asi ani teda origo nekupim, ked pisete, ze to aj tak nepasuje. Tasku na kocik tiez nemam, ja milujem svoje velke XXL kabelky a tam sa mi zmesti toho habadej 😀

zuzana030
29. jún 2009

no nepasuje ten slnečník na konštrukciu-tú hrubšiu časť teda, len na vaničku ale kde to prichytím na šporťak, netuším...☹ nechám na manžela, ten je technický typ, no snáď si poradí, ale inak je dizajnovo veľmi super, len toto teda
a ako hajá na boku v tej športovej časti, či tu ešte nepoužívate? ak dobre chápem asi máte čerstvé mimi..🙂
ja zas tiež mám rada kabelky, len pri kočíkovaní a tak nenosím, vadí mi to, keď mám mať aj kabelu..🙂
no uvidím, čo s tou taškou, ale origoš nechcem, dosť je drahá..stačí aj obyč

deina
25. feb 2010
mmacko
26. feb 2010

ahojte, predam abc design turbo 6s. Kocik je kupeny v sept 2009, ale pouzivany len minimalne (od oktobra spala dcera hlavne na balkone v inom kociku a na nakupy mame zase iny). KOcik je ako novy, farba mocca. Je to komplet aj s autosedackou. Cena je 330 eur.
Kocik je super, vyborne odpruzeny,velka strieska, ktora chrani dieta, sportak otocny do oboch smerov. Nam uz stacia golfky

deina
1. mar 2010

Daju sa kociky Condor alebo Cobra kupit aj samostatne, bez vanicky?