Kočík ABC design. Dá sa kúpiť iba športová časť?

kikuska551
2. mar 2009

ahojte baby ake mate skusenosti s tymco kociarom trojkolesovym a neviete ci sa da kupit iba cisto sportova cast? lebo ja uz mam skoro rocneho chlapceka takze nam vanicku netreba a co hovorite na ten take off lebo sa mi tiez paci ale sa mi zda byt babo malo chranene dakujem za odpovede

stresmenka
2. mar 2009

kikuška ja mám ten takke off je otvorený to je pravda, ale kja som ho kúpila kôli dovolenke a mi strašne veľa cestujeme a je skladný a praktický raz dva zložený raz dva rozložený ale na zimu asi moc vhodný nie je . ja mám na zimu iný 🙂

zuzka1.
3. mar 2009

my mame abc, da sa dokupit samostatne sportova cast. treba hladat

kikuska551
autor
4. mar 2009

ahoj zuzka1. a ako dlho ho mas si s nim spokojna?

danus.ka
4. mar 2009

Máte niektorá ABC design Condor 6s ? Ste s ním spokojná? Nikde poblízku ho neviem naživo nájsť a na nete sa mi veľmi páči. 😉

nunus11
18. mar 2009

danus.ka ja ho mám objednaný, takže zatiaľ nemôžem povedať, ako som s ním spokojná... 😒 ale uputal ma dizajnom, nič extravagantné a prijateľnou cenou, zmestním sa do ceny 17 tis. za komplet aj s autosedačkou.... a predajca ma od neho vôbec neodhováral, že sú s tou značkou spokojní /a vôbec nebol taký za každú cenu niečo predať/.... 😅

standu
18. mar 2009

my mame 3tec, vcelku som spokojna, ale sportiak je strasne uzky, rocne dieta á 7,5kg sa mi don vojde s fusakom tak akurat, neviem, ako bude buducu zimu...

ked je velmi mokro, jemne taha predne koliesko do stran

nepolohuje sa klasicky-chrbatik do lahu, ale sedak je pevne s chrbtovou opierkou, tak sa to polohuje len spolu- dieta lezi, nohy ma hore ☹

dobre manipulovatelny, vyhovovalo nam naklikavanie autosedacky, aj hlbokej korby-nosila som ju domov, kocik ostaval v pivnici- nemame vytah

celkovo...nie, zeby som ho nedala za nic na svete, vsetko ma svoje muchy
uprimne, keby ze kupujem len sportiak, tak nieco pohodlnejsie, sirsie a hlavne aby sa v tom dieta mohlo kludne vyspat, aj ked moja mala v tom spava, v polohe ako keby v autosedacke.

tobi08
19. mar 2009

Ja mám 3 tec, používam ako hlboký, zatiaľ, ale som veľmi spokojná, nebanujem. Je ľahký, vanička prenosná, aj do auta sa dá pripútať, fakt doporučujem.
Šporťák už budem mať iný, takže to neviem posúdiť.

bianca
24. mar 2009

my mame 4 tec a absolutna spokojnost

golfky sme chceli take off ale koli fin.stranke sme kupil ovela lacnejsie

martinaxyz
26. mar 2009

Ja uvažujem o 3tec. Ak mate skusensti s ním, chcem vediet či sa skladá jednoducho do auta a sprace sa do kufra VW Passsat?

miracko
26. mar 2009

Ja som včera kúpila používaný trojkolesový pre dvojičky, dnes sme ho hned boli vskúšat a som maximalne spokojnááááááááááá 😀

standu
26. mar 2009

martina, my mame 3tec a do superbu sa zmesti relativne ok....zhruba asi rovnaky kufor myslim. vyssie som o nom pisala. hlboky ok, k sportovej korbe mam trochu vyhrady, ak nebude v nom dietko spavat, tak ok, aj ked my spavame...pol hodiny.

bianca
26. mar 2009

martinaxyz nam sa vojde 4 tec kludne do kufru na kratkej Fabii.Vyhoda je ze sa da v pohode poskladat i cela korba

danus.ka
27. mar 2009

Nunus11 - máš objednaný ten 6s? Videla si ho naživo? Nie je príliš nízky, lebo mám vysokého manžela.

tehula
27. mar 2009

danuska: 6s chceme aj my, muz ho skusal tiez, je dost vysoky, kocik tak akurat aj jemu do ruky.

standu
27. mar 2009

danus, ja mam ten 3tec ako som vyssie pisala a vsetky designy mi pripadaju rovnako vysoke a manzel 185cm nema problem nejak vyrazny 🙂

nunus11
30. mar 2009

danus.ka práveže aj ja som dosť vysoká tak som pozerala kočíky také, aby som pri nich nemusela prísť o chrbát...pravdupovediac, keď som ho videla prvý krát, uputal ma ale zdal sa mi nízky, ale keď ho ten predajca dával bokom, aby som si mohla vyskúšať casual pekne zodvihol tú teleskopickú rúčku a len som pozerala, že čo robí, že to tak je prispôsobené pre malé výťahy, a ako sme tam boli 3 jednohlasne sme sa zhodli, že ho berieme...škoda, že sa nedá nejako kombinovať s farbami, ale skúsim to vylepšiť doplnkami. Neviem, ako to bude so športovou časťou v zime, ale nejako veľmi som to neriešila, pretože máme ešte kočík po prvom dieťati a ten je dostatočne veľký.

danus.ka
31. mar 2009

Ďakujem baby za reakcie. Takže som rozhodnutá. Objednávam 6s a ďalej už neriešim.
Čo sa týka výšky, zmiatli ma obrázky na tejto stránke:
http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+Condor+6s+C...

missy97231
20. apr 2009

ahojte. mate niekto skusenosti s tymto kocikom? DIK.

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...

detta
18. máj 2009

ahojte. ja mam 3tec a zatial som velmi spokojna.................. zmesti sa aj do maleho vytahu (ja + dve deti), preto som volila 3tec.....je lahko ovladatelny......da sa lahko zlozit aj do auta........uvidim aka bude ta sportova cast.....

tehula
18. máj 2009

danuska: my uz mame Condor 6S doma, maximalna spokojnost, myslim, ze sa s nim bude perfektne kocikovat

zuzana030
21. jún 2009

baby, ja mám condor s6, vrelo odporúčam,kočíkame už 4 mesiac, vanička nám je už síce pomaly malá, ale športiak je zase dosť veľký, mám vysokého muža a pre neho je tak akurát,ja som nižšia a dcéra staršia tiež, takže super..rúčka
mne sa práve ten športiak nezdá byť malý, už by sme do neho aj šli, ale nám je ešte moc veľký a to sme zato kus..baby.
výťah máme tiež malý a mali sme problém s kolieskami, tie väčšie sa nám nezmestili cez dvere,ale manžel povolil brano, tak je to na tesnotku..tak maminy pozor na to, toto ma fakt nenapadlo,že by to mohol byť problém..🙂
ale vše má niečo za a proti. máme ale ďalší velký problém, skôr s bábatkom, keďže spáva len na brušku, tak v športovej časti nám to teda nehrozí..tam sa to dá polohovať len do takého polosedu, tak neviem teda, čo budeme robiť..🙂
poraďte mi prosím, ako ju naučiť spinkať v takomto kočíku? pomaly sa ideme skúšať trápiť a vopred ďakujem za cenné rady🙂

standu
21. jún 2009

zuzi aj my spime takmer vylucne na brusku a na boku...ale naucila sa bez problemov....ale len pol, max hodinu (mame 3tec) do sportiaku sme isli v 8mes no a uz poobede nespava, len doobedu doma v postielke. ale aj tak som kupila golfky s polohovanim do lahu a tento system sportovej sedacky uz NIKDY VIAC. ale celkovo s kocikom som spokojna, velmi sa mi paci stale 😉 pri druhom babu uz vyuzijem len hlboku korbu a autosedacku a sportiak kupime iny...polohovatelny do lahu a priestranny. do tohto som malu v zime ledva narvala s fusakom a to mala rocna 7kil. dalsiu zimu neverim, ze sa do neho zmestime.

zuzana030
21. jún 2009

standu,
a do 8mesiacov ste boli vo vaničke? mne sa už pomaly nezmestí...má 3mesiace a týž. no je dosť dlhá po tatovi, ale žiadna tučnučká, to nie, len dlhá a máme problém s tým športiakom trošku, no uvidíme a trošku mi vadí, že to nie je dosť na chrbátiku vystužené, je to také mäkké, prehýba sa mi tam trošku, no možno len pocit, že je tam ešte taká stratená, skúsim vypodložiť dekou asi, uidím, čo to spraví, tie 3tecky sú asi rovnaké ako s6-ky myslím, nechce sa mi to hladať na nete..🙂
a ako sa naučila, musela si ju vyslovenie ukočíkovať alebo zaspala sama? my zaspíme v pohode pri prechádzke no neviem ako to bude teraz, vydržíme možno ešte nejaký týždeň, nanajvýš dva v hlbokom, ja som ale veľmi spokojná s touto verziou, len naša malá...🙂
a nechcela som už žiadny iný, ďalší...
ako trošku náhradu som uvažovala, že kúpim chipolino http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2743002
chytil ma za srdce, no len čo som tu načítala, ja už teda neviem...🙂

standu
21. jún 2009

korba je ta ista, len konstrukcia je ina. no moja mala je drobnejsia, teraz vazi 7apol kila 😀 ano, tak dlho sme boli vo vanicke 😉 ale to tam bola uz nadoraz. ani mne sa nepaci ten makky chrbatik, mala tam doslova zapadla, ajked vyrazne neprotestovala, teda obcas ano 😉 no chodievala som von, ked som vedela, ze bude spat, ze uz je unavena. max do 20min zaspala vzdy...ale to sme nesmeli zastavit alebo vyrazne zmenit prostredie (supermarket) lebo to sa tutovo zobudila. aj ja som pozerala chipolino...ale tiez na zaklade skusenosti som sa rozhodla pre PP sí a nelutujem. aj tak sme uz potrebovali golfky na cestovanie, dovolenku....takze nieco lahke skladne a hlavne kvalitne. nemienim platit za nieco, co sa rozpadne do pol roka. kocik budem potrebovat este dost dlho a radsej investujem do kvality, aj ked su aj kvalitnejsie kociky ako PP ale chybu som isto neurobila. a to vystuzenie chrbatika sa neda ani len porovnat....sklopit ide samostatne chrbatik takmer do lahu (170stupnov) a mala hoci mi uz nespi, rada lezka a oddychuje. v PP mi este nerevala, co sa o ABC povedat neda......obcas ju priam amok chytal tak som tlacila prazdny kocik a malu drzala v druhej ruke. takze ABCcko je na moju lutost uz odstaveny v kocikarni...a mala je v golfkach spokojna, tak ho ani nevytahujem. a zuzka jaby som take male babo moc do sedu nedavala....aj ked sa to da sklopit, takze chrbatik zatazeny nie je ale moja mala je tam taka pokrutena....velmi mi jej bolo luto, ked tam spavala, mala som tie golfky kupit uz skor. ale myslim, ze som jej neuskodila.

zuzana030
21. jún 2009

veď toto standu, ja tiež malú nechcem veľmi dávať do takého polosedu,aj keď v autosedačke je tiež taký polosed, no ani tam sa jej veľmi nepozdáva, píšu, že tak od 6mesiacov je šport., ale keď tá nešťastná vanička nám je už teraz nadoraz a kupovať ďalší kočík sa mi veľmi nechce, aj keď by som si však vyberala každý deń nejaký..🙂
aj moja adrianka tam v tej športovej doslova zapadla ale zatiaľ neplačká, okukávala, sedkala spokojne, len ten spánok, no uvidíme, poskúšam na pár minút von, no čo narobím
a keď poviem nášmu tatovi, že musíme kúpiť ďalší, tak nás odstrelí 😀 😀 😀 ja som si totižto vydupávala tento skoro 5 mesiacov a tato poľavil 😀
chcela som aj ja pp pred tým, ale naďabila som na tento, tak viac ma ohúril, tu u nás sa už snáď každá mamina prechádzala s pp, tak som chcela oživiť... 😀
a hlavne nemali veľmi u nás výber, také škaredé mali na predajni a ja som inam nemohla cestovať, mala som rizikové tehu a zaracha.. 😢
no dúfam, že mi budeme pekne v kočíku, tato nám možno vymyslí na ten chrbátik dačo, je stolár, možno dačím rozumným vypodloží,
no pomohla si mi ďakujem ti a ste krásne aj keď také maličké, hlavne že ste zdravé, to je podstatné a dobrého býva máličko, ja vždy hovoríííím 😀 😀 😀

zuzana030
22. jún 2009

standu,
a zase mám pre istotu problém so slnečníkom...žiadny nepasuje
ak si mala, tak kde si ho mala uchytený? už som zúfalá, dnes mi prišiel origoš abc z babylandu, aj ho pani skúšala,vraj, na kočík, konkrétne priamo na tú hrubšiu konštukciu a že jej pasoval, no mne teda nie, šmýka sa mi to odtiaľ a idem si vlasy vytrhať, teraz ho mám na vaničke..tam je to v poho, no netuším kam ho upevním na tú športovú časť,
no dúfam, že mi teda ešte poradíš
ďakujem

standu
25. jún 2009

zuzi so slnecníkom ti bohuzial neporadim, nemali sme 😒 ja som si malu v korbe zakryvala plienkou no a sportiak som otacala podla potreby....fakt sa neda uchytit? ja by som ho zalepila paskou 😅

zuzana030
25. jún 2009

no...ty si jak môj muž, ten prvý slnečník uchytil páskou..teda pod ten úchyt dal pásku-takú lepiacu penu, aby sa mi nešmýkal, ale trhalo sa mi to a dnes keď som to zoškrabávala z kočíka, tak som veľmi na neho myslela 😀 😀 😀 ,nešlo to dole..hihi
no dačo vymyslím, dnes sme s ním boli na prechádzke prvýkrát a celkom fajn..

ostatné maminy, ktoré máte takýto kočiariky, ako to máte uchytené..na hlbokej aj športovej časti prosím.. 🙂 😉
vopred ďakujem

zuzana030
26. jún 2009

baby, to žiadna nemáte takýto kočiarik, len ja a standu...to nemyslíte vážne.. 😀

tehula
28. jún 2009

zuzana> my mame Condor 6S, uz sme boli aj na vychadzke, zatial sme spokojni. No citam, ze bude problem so slnecnikom?
Ja mam uz z tych kocikov koprivku, mali by ich navrhovat nejake maminy, co vedia vychytat muchy. Lebo mam pocit, ze na kazdom je cosi naprd 😠