Kočík ABC Design Takeoff. Máte s ním skúsenosti?

madcap
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu niekto, kto ma skusenosti s tymto kocikom?

madcap
autor
5. feb 2008

Neviem, ci mozem hodit link, no co - v najhorskom vymazu 😉 http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Koca...

nitka
5. feb 2008

tak ja s nim nemam skusenosti ale hned sa mi zapacil,je strasne zaujimavy,to by ostatne maminy na ulici pozerali 😀 😉 chces si ho kupit?

madcap
autor
5. feb 2008

ked ti nevim...je iny ako ostatne, take zihadlo😀, dizajnovo mi celkom sedi, len reklamna foto a realita su casto dve odlisne veci...tak chcem vysondovat, ci ho niekto uz ma odskusany 🙂

tilly
5. feb 2008

do kolko je kíl?

madcap
autor
5. feb 2008

jedna pani z cekeho MMB mi tvrdila, ze do 15 kg...resp. to je norma, takze vacsina vyrobcov uvadza do 15, aj ked znesu viac...ale nepredpokladam, ze maly by mal viac kil v case, ked bude este potrebovat kocik... 😝

tilly
5. feb 2008

madcap, ja hľadám niečo len na rýchle prevozy, malý má nad 15 kg...

madcap
autor
5. feb 2008

no my sme tintitko a ak bude mat o par kil navyse, tak sa to hadam pod nim nerozlame..alebo bude behat pesi..nech schudne 😀 😀 😀

madcap
autor
5. feb 2008

ale este vobec nie som rozhodnuta, ci nakoniec kupim tento, mam velmi malo info zatial, sice sa mi paci, ale to nestaci...tiez chcem nieco na take obcasne prevozy, bo zimu este dovozime v starom a na jar - leto uz bude prevazne po svojich...teda dufam 😅

tilly
5. feb 2008

veď to, ja už nemám žiadny kočík, ale nechce sa mi stále všade chodiť autom, keď potrebujem ísť sem do mesta, tak pešo je to pre malého ešte dosť ďaleko a keď chcem niečo kúpiť, tak by som to asi nezvládla všetko naraz...
a na dovču, keď budeme chcieť ísť na prechádzku a tak... kočík už skoro nepoužívame, skôr bike a odrážadlo, ale predsa by som chcela niečo pre istotu, aj keby mi náhodou zaspal v aute a ja by som potrebovala rýchlo niečo vybaviť, tak by som ho prehodila do kočíka a bolo by...

madcap
autor
5. feb 2008

jj, chapem, to by stacili aj nejake sikovne golfky..no vyber je velky, mne sa celkom pozdavaju aj Moony - Buggy Fit, Buggy Kiss..., ale takisto, najprv chcem vidiet nazivo...lenze tento Takeoff u nas tazko niekde zjastrim... 😀

monkula
6. feb 2008

nitka, jasné, veď pri kúpe kočíka ide hlavne o to, aby "ostatné maminky pozerali" 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nitka
8. feb 2008

monkula no v dnesnej dobe je to tak...nezaujima ich pohodlie dietata ale na to aby ostatne matky ocumovali ich vozy...a ja som to myslela z tej zabavnejsej stranky,nemyslela som to vazne,ved preto je tam aj smajlik

aponchie
8. feb 2008

zajimave a jak je vysoky nebo nizky teda?uveze ho manzel co ma 185cm ?

madcap
autor
8. feb 2008

no zistila som este par udajov:
Výška rukojeti - 104 cm
Sedátko šířka 34 cm
Sedátko hloubka 26 cm
Opěrka výška 41 cm
Opěrka šířka 29 cm
Průměr zadních kol 18 cm
Průměr předních kol 12 cm

lehká hliníková konstrukce
> opěradlo nastavitelné do dvou poloh
> kryt kočárku s okýnkem
> koš použitelný jako nákupní taška
> pětibodový pás
> otočná a zabrzditelná přední kolečka
> integrovaná vysouvací rukojeť
> váha: 8,4kg
> rozměry při složení (d x š x v): 50x44x30cm

madcap
autor
8. feb 2008

sa mi to zda velmi malinke, zvlast kolieska... akosi ma zatial nepresvedcil, pekny je, ale to je asi tak vsetko 😀 ..mozno ako kociarik pre babiky..zvlast tie kolieska..keby som ho tak videla "live", alebo aspon dake foto aj s dietatkom, aby som mala lepsiu predstavu...

aponchie
8. feb 2008

me se zda trosku nizko celkove to s emi nelibi spis mam rada vyssi kocarky

madcap
autor
8. feb 2008

no...asi nenaberiem odvahu si ho len tak objednat, pokial ho neuvidim a neodskusam, resp. nenatrafim na maminku, ktora ho ma a podeli sa o dojmy, skusenosti, foto...

stresmenka
20. nov 2008

Ahojte baby viete mi niektorá povedať o tomto kočíku viac má ho niektorá z Vás chcela by som klady aj zápory 😉 nevidela som ho na živo ale veľmi sa mi zdá praktický, lebo mi veľa cestujeme 🙂 . Ďakujem za každý príspevok.

tilly
20. nov 2008

ja som ho naživo videla a je to kočík aurát tak do nákupného centra, vôbec nie na von... to už fakt radšej zapp...

je dosť nízky, ja mám 180 cm a pripadala som si pri ňom ako obor, dieťa sedí strašne nízko a je totálne otvorený ten kočík, čiže keby fúkalo, alebo príliš svietilo slnko, tak to dieťa nie je vôbec chránené a to sedadlo tiež nie je bohviečo, dosť úzke...

lepšie vyzerá teutonia solano, aj keď aj tam je sedadlo dosť úzke..

stresmenka
20. nov 2008

Tilly ďakujem za info ja som ho chcela len kôli tomu, že je super skladný máme malé auto a hodne v lete cestujeme tak preto mi vyhovoval, ale to slnko a vietor to ma vôbec nenapadlo keby ho mali aspoň niekde po blízku v obchode aby som ho šla omrknúť ☹.

tilly
20. nov 2008

pre 4 mesačné dieťa to určite nie je vhodné, možno tak pre dvojročné na shoppingovanie...

stresmenka
20. nov 2008

Tilly ja na mán kočiar Atlantic espiro ja ten kočiar potrebujem na leto na dovolenkovanie , lebo ten môj mi zaberá veľa miesta v aute

tilly
22. nov 2008

hej, ale ani pre ročné dieťa na leto to nie je bohviečo... radšej by som okukla iné...

kacka.l
10. apr 2012

Hoky nemáte náhodou někdo tip, jak prodloužit zádovou opěku? Napadlo mě nechat uřezat sololitovou desku a upravit potah, protože jinak je to skvělý kočár. Děkuji.

radka6677
8. dec 2014

PROSIM VAS AKO STE SPOKOJNE Z KOčIKOM HLAVNE SPORTOVOU čASTOU ABC DESIGN 3TEC?KORITKOVE SEDENIE ASI NIEJE DOBRE NA SPANIE A HLAVNE JE STABILNY AJ PRE VEDSIE DIETA?

sadea
28. jan 2015

Máme ho a je suprový, skladný, dieťatko je síce nižšie ako v normálnom športiaku, ale myslím že to vôbec nikomu nevadí. Chodievam s ním na nákupy a na rýchle prevozy, hlavne do auta, kedže sa perfektne skladá. Má jednu polohu do ľahu, nie je to celkom na ležato ale dá sa. Kolieska v predu sú otáčavé a dajú sa zaaretovať. Samozrejme je to kočík skôr na leto, alebo pre dieťa ktoré už veľmi v kočíku nechce sedieť. Kedže náš malý už behá, máme ho na predaj. 🙂

lenona1
4. mar 2015

Tak isto odporúčam. Máme ho v čierno-bielej kombinácii a musím povedať, že je veľmi praktický a zaberá po zložení veľmi málo miesta. Po zložení sa mu dá vysunúť rúčka a môžete ho ťahať ako kufrík 🙂 Tiež ho mám v bazáriku na predaj. Je ako nový, veľmi zachovalý.

lenona1
4. mar 2015